Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Assassins Creed Odyssey

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
assassinscreedodyssey.png
Kūrėjas: Ubisoft
Leidėjas: Ubisoft
Žaidimo variklis:
Žanras:
Režimai:
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

Keliaujam i graikija.
Pirma paleakino logo tada Ubisoft oficialiai paskelbe jau neturejo kur detis.
uvhb86j5oebnrwcxbfz0.png
https://twitter.com/...331391789617152
mnGz09Z.png

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-06-01, 06:30

• ReiKaz tai mėgsta

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

Coming back to Raccoon city!

• Nariai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:ReiKaz316
  • Steam ID:ReiKaz
  • Origin ID:ReiKaz

Pagaliau idomus laikotarpis, atrodo pagaliau grysiu prie AC po vieninteliu patikusiu AC2,Brotherhood ir Revelations.

• CerberusLT tai mėgsta

Dp4YyBH.png
CLASSIC RESIDENT EVIL FAN

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Tronox_LT

Man iš vis norėtųsi, kad kokį AC III remake'ą padarytų arba kažką iš tų laikų, nes ta dalis tikrai underrated buvo

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

3 ir tolimesnes normaliai galima ir taip lost ant pc pasimaxinus viska. geriau nauji zaidimai. ir geriau AC kas metai . Ubiai turi pakankamai dev teamu kad jiem keptu juos gan daznai, vienas dalis vieni kitas kiti . 

LG G4 / Teclast X98 Pro

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Kas metu AC nereikia, reikia naujų žaidimų, ne vien tos pačios serijos.....

SoulReaver
Mano pranešimai  

SoulReaver

PS4 Pro Owner.

• Nariai
  • PSN vardas:SoulReaver_LTU

Nesuprantu na** leisti ta pati zaidima su tuo paciu varikliuku kasmet pakeitus tik zaidimo tematika. Rodos neseniai nusipirkau Origins, dar nepradejau jo losti o jau kitas eina :D, vietoj 3-ju AC, geriau 3-4 metus sugaistu naujam, kokybiskam zaidimui, negu stampuot ta pati suda. UBI tokia verslininku kontora kuri nori uzdirbti saibu kiekiu o ne kokybe..., gaila, kol bus pakankamai darzoviu perkanciu tuos visus AC paeiliui, tol ju verslo modelis nepasikeis.

SoulReaver_LTU.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

situs zaidimus ir kuria apie 3 metus tik skirtingi devai. niekas to nepadaro per metus ar dvejus. gali ir 5  metus kurt ir nieko gero nesukurt.

saibu neuzdirbsi su bloga kokybe , reiskia jie uzdirba , reiskia perka , reiskia zmonem patinka. problemos ? nepatinka neperki . ir devam nuo to ne i galvos skauda nei ka. nes yra kas perka/losia.

pala kazka praleidau ..tu jau matei kaip zaidimas atrodo ir ant kokio engine ir kaip zaisis ?? kur toks video yra ir as noriu paziuret . :poker:

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-06-02, 16:01

LG G4 / Teclast X98 Pro

SoulReaver
Mano pranešimai  

SoulReaver

PS4 Pro Owner.

• Nariai
  • PSN vardas:SoulReaver_LTU

Jeigu manai kad bus kazkas naujo, galvok is naujo. Tas pats s tik kitam popiereli.

SoulReaver_LTU.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

bet ko reikia naujo ?  na pamatysim tada spresim. netikiu kad jie jie ar po 3 metu ar siemet sukurtu kazka kita. na Origins jau buvo sis tas naujo po Syndicate tai na idomu kas dabar bus. velgi dangoraiziu kadangi nebus tai laipiot daug kazkur nereiks , graikija reikia pagalvot kas ten buvo tais laikais. del manes tai galetu panaikint tuos lvl pas priesus. kas man patinka jau dabar tai tu laiku ginklai ir sarvai , to tai noriu. 

jei Star Wars iseina jau po kelis per metus tai kodel ne AC  :D

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

Jeigu manai kad bus kazkas naujo, galvok is naujo. Tas pats s tik kitam popiereli.

skirtumas tas, kad Origin nebuvo š****. bet sutinku, kas du metus butu geriau, ne tik kad nuslifuoti zaidima laiko daugiau turetu, bet aplamai gal dar kokybiskesnius leistu.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

bet mes nezinom kiek laiko jie kure sita nauja. pastoviai prie AC dirba ten 3-5 dev teamai , tai laisvai nauja AC jau galejo 3 metus kokius kurt iki dabar kazkokie teamai atskirai nuo Origins. 

LG G4 / Teclast X98 Pro

Sniegiukas
Mano pranešimai  

Sniegiukas
  • Naujokai
  • Turi:PS3, XBOX 360
  • Origin ID:Aurmax

Šią dalį kuria Unity kūrėjai, tai nuo Unity išleidimo tikrai nemažai laiko praėjo.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Na, cia tinka du dalykai. Kam pjauti saka ant kurios sedi?! Kam kepti vista kuri deda auksinius kiausinius?! Manau su Ubiu tas pats. Kam naikinti AC serija kai ji nesa pelna? Bandziau surasti informacija kiek uzdirbo Origins dalis, bet nelabai pavyko. Esme tokia buvo ieskojimo, kad jeigu jau uzdirba tai ir stampuoja.

I pati zaidima nieko neidesi naujo. Tam tikrus dalykus ideda vis, bet pacio zaidimo nepakeisi. Kaip ir is lenktyniu zaidimo sukurti pirmo asmens saudykle. Pats AC pasidare kaip turistinis zaidimas. Manau toks ir bus. Darysime ta pati, grozesimes sukurta aplinka ir istorija. Nezinau ar zaidime yra kazkiek istoriniu faktu ir kitu tikru dalyku.. Kad stampuoja tai aisku nenormalu. Bet ir laikas, 3, 5 metai nieko nepakeis. Nebent tokiu dalyku kaip DLC nebus. Sudes viska vienu upu.

• CerberusLT tai mėgsta
Nuotrauka

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

Na, cia tinka du dalykai. Kam pjauti saka ant kurios sedi?! Kam kepti vista kuri deda auksinius kiausinius?! Manau su Ubiu tas pats. Kam naikinti AC serija kai ji nesa pelna? Bandziau surasti informacija kiek uzdirbo Origins dalis, bet nelabai pavyko. Esme tokia buvo ieskojimo, kad jeigu jau uzdirba tai ir stampuoja.

I pati zaidima nieko neidesi naujo. Tam tikrus dalykus ideda vis, bet pacio zaidimo nepakeisi. Kaip ir is lenktyniu zaidimo sukurti pirmo asmens saudykle. Pats AC pasidare kaip turistinis zaidimas. Manau toks ir bus. Darysime ta pati, grozesimes sukurta aplinka ir istorija. Nezinau ar zaidime yra kazkiek istoriniu faktu ir kitu tikru dalyku.. Kad stampuoja tai aisku nenormalu. Bet ir laikas, 3, 5 metai nieko nepakeis. Nebent tokiu dalyku kaip DLC nebus. Sudes viska vienu upu.

nu pagerint, tokiam kaip Assassins zaidime yra kalnas vietu. nuo animaciju, gameplay, lygiu dizaino, misiju dizaino iki gylesnes istorijos, misiju bei visu ginklu ir apdaru. tobulet yra kur, tik kad noro nelabai matosi yra, nes stampuoja tom paciom mechanikom eile zaidimu, kas siek tiek stebina ir kartu nuvilia kaip tokio dydzio kompanija, kuri ir parduoda kalna tu zaidimu. nors vienuose vietose jie lyg ir pasitempe, bet kitose kazkoki brieda daro. taip ir balansuoja ant prarajos krasto link EA sudinumo.

Commandos
Mano pranešimai  

Commandos
  •  V.I.P.
  • Turi:PS2, XBOX 360

na bus graikija toliau kokie astekai ar kokie ten. Npretusi kokiu Laukiniu vakaru vesterno

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods