Peršokti prie turinio

Nuotrauka

LEGO DC Super-Villains

- - - - - PS4 žaidimai XBOX One žaidimai PC žaidimai Switch žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

50eb763caf59.jpg

Kūrėjas: Traveller's Tales
Leidėjas: Warner Bros. Interactive Entertainment
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Adventure
Režimai: SP / MP
Išleidimo data: 2018 10 16
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

It's good to be bad… Embark on an all-new DC/LEGO® adventure by becoming the best villain the universe has seen. Players will create and play as an all-new super-villain throughout the game, unleashing mischievous antics and wreaking havoc in an action-packed story. Set in an open world experience within the DC universe, the Justice League has disappeared, leaving Earth's protection to their counterparts, who have proclaimed themselves as the "Justice Syndicate". It's up to you and a crazy group of misfits to uncover the intentions of Earth's new, strange, wannabe superheroes. Joined by renowned DC Super-Villains: The Joker, Harley Quinn, and countless others from the Injustice League, players will set out on an epic adventure.

f9b07b71cbea.jpg

4e8502c00d9d.jpg

f554cd3c0633.jpg

9a0b83c66dfb.jpg

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2018-06-05, 18:27

Nuotrauka

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Nuotrauka

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Nuotrauka

FeD3x
Mano pranešimai  

FeD3x
  • Nariai
  • Turi:PS4

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PS4 žaidimai, XBOX One žaidimai, PC žaidimai, Switch žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods