Rekomenduojami pranešimai

Seniai seniai bandžiau ant ps3 žaisti, trečią ar kokią tai dalį, nežinau, man nepatiko kad ten ant tiek viskas konkreti mėsmalė, kad daugiau ten ir nėra ką veikti, tik viską naikinti ir spogdinti :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai jis kažkuom labai traukė ir neatsibosta taip greitai, toks smagus žaidimas, ir įdomai žaidžiasi, čia pagal antra ir trečia dalis, šito dar laukiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na fizika tikrai ispudinga zaidime, ir ankstyva builda meginta su i5 ir gtx 1060 sukasi normaliai high ant 1080p. beveik 60 fps. cia dar be jokiu oficialiu gpu draiveriu zaidimui.  O si karta fizikos jie ten tiek visur prikiso kad net man nemegejui serijos butu idomu pasismagint kaip su kokiu crazy fizikos sandboxu. Kai tas uragans ten viska nesa tai kazkas nematyto zaidimuose dar video zaidimuose. ir si karta cpu susitvarko ne taip kaip su 3 dalim buvo dideles problemos su visom tom fizikom.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmasis zaidimui skirtas papildymas Dare Devils of Destruction atkeliaus sio menesio 30d.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.