Magnitas

Star Wars Jedi: Fallen Order

Rekomenduojami pranešimai

Jei čia rimtai tada reiks tikrai išbandyti star wars žaidimą aš tik ant Playstation 1 esu žaidęs kažkokia dalį kuris labai patiko, po to jokio star wars žaidimo nežaidęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikekimes, kad sukurs kazka gero. As irgi labai senai zaidziau kazkuria dali. Buvo super zaidimas. Kovoji kazkokiame erdvelaivi. Tada i kosmosa pasisaudyti ir vel i kazkoki kosmini laiva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kodėl, bet laukiu šio žaidimo reveal'o žinant kad tai bus tik SP tai viliuosi gausim gerą story.

Žaidimo istorija bus po trečio epizodo įvykių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leak'as pasitvirtino gausim November 15,2019 ;)


Ir kažkaip kol kas nuomonės neturiu laukiam E3 manau ten gausim gameplay

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane vien jau tai dziugina, kad gausime Story ir nebus jokiu online su savo tranzakcijomis. Aisku tai nuo EA. Ar zaidimas bus geras cia dar klausimas, Bet bent jau i geraja puse viskas. Siaip dideli pliusa galima deti vien del to, kad dabar bent jau traileri parode, o pats zaidimas pasirodys ne po metu ar treju, bet siemet. Taip ir turetu buti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku, ir man auditorijos reakcija labai patiko kai jie patvirtino, kad bus tik SP jokio MP ir jokių mikro pirkimų, net pats mintyse pagalvojau, matot ko mes paprasti žmogeliai norim, daugiau SP ir jokių nesąmonių. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai esu nesveikas Star Wars fanatikas, tai laukiu sito zaidimo nezmoniskai :). Pastebejau, kad pagrindinis veikejas panasus i Ian Gallagher is Begedzio serialo (Shameless). 

https://www.google.lt/search?source=hp&ei=EfiyXJnQHOSFmwXlkrDwCQ&q=ian+gallagher&oq=ian+ga&gs_l=psy-ab.1.0.0l10.3187.4625..6461...0.0..0.82.545.7......0....1..gws-wiz.....0..35i39i19j35i39j0i131j0i67j0i3.4kvD3Sbimhk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai jo fobija yra nuo Gotham, uz*** veikejas buvo, toks ikirus, tai nelabai man ziurisi jis siam vaidmeni, norejosi kazko rimciau.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.