Magnitas

Star Wars Jedi: Fallen Order

Rekomenduojami pranešimai

Official PC system requirements released for Star Wars Jedi: Fallen Order, recommends 32GB of RAM

 

 

    MINIMUM REQUIREMENTS

    OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
    Processor (AMD): FX-6100 or Equivalent
    Processor (Intel): i3-3220 or Equivalent
    Memory: 8 GB
    Graphics card (AMD): Radeon HD 7750 or Equivalent
    Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 650 or Equivalent
    DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
    Hard-drive space: 55 GB

    RECOMMENDED REQUIREMENTS

    OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
    Processor (AMD): Ryzen 7 1700 or Equivalent
    Processor (Intel): i7-6700K or Equivalent
    Memory: 32 GB
    Graphics card (AMD): RX Vega 56 or Equivalent
    Graphics card (NVIDIA): GTX 1070 or Equivalent
    DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
    Hard-drive space: 55 GB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas su Unreal Engine atrodo gerai, idomu kaip story. Vizualiai statau +, jeigu story bus awesome, manau sitas bus sekantis pirkinys.

 

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mmm įvertinimas visai geras, o aš maniau žaidimas bus gan blankus.. Na kas gali kažką papasakoti apie žaidimą? P.s Aš nesu star wars gerbėjas, net filmų gal du tik matęs, bet žaidimai visai patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, CerberusLT parašė:

Mmm įvertinimas visai geras, o aš maniau žaidimas bus gan blankus.. Na kas gali kažką papasakoti apie žaidimą? P.s Aš nesu star wars gerbėjas, net filmų gal du tik matęs, bet žaidimai visai patinka.

Siandien prigriebsiu, ismegines parasysiu kas kaip.

76-A7-C1-A4-41-F7-41-BB-A811-521-F2189-B

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmi ispudziai, zaidimas ant X1X su OLED atrodo nerealiai graziai. Kovos su kardais smagios, nesijaucia jog kapojiesi su pagaliu rankose. Personazo judesiai per pasauli siek tiek clunky.. bet ok. Muzika top zaidime. Neesu Star Wars fanatikas, taciau zaidimas pavyko manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas asmeniskai nepatiko is esamo experience tai mobu respawnas. Jus ieinat i zona su keliais mobais, juos nukalat, toje pacioje zonoje yra checkpointas kur gali uzsiseivint ir atsirestorint gyvybes, uzseivini arba pailsi ir op, mobai kuriuos katik nukalei atsirespawnina. Tai mano manymu bloga 2000 m. praktika. Antras dalykas, kapojantis pries zmones, jie laido nu tokias frazes.., dvylikmeciam skirtas. Maza to jog ir taip nera protingi combat, taciau frazes uzmusa. PVZ: O!, ziurek, jis gerai ginasi. O!, padarem jam damage, ir t.t

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol kas viena karta prisedau, na ir negalejau nustot zaist. Story prasme labai patiko ir buvo idomu visos cutscenos , vaizdai nerealus tikrai , o plaukai kaip gerai atrodo pas chara, net ir lara croft pavydetu tokiu plauku manau. 

ten kur atsisedi pamedituot jei nori gyvybes uzsipildyt tada tik respawnina priesai, jei tik seivini ir neatstatai gyvybiu tai nieko nerespawnina, man tai problemu tai nesudare visai, gal del to kad ir sudetingumo nekeliau as visai, man svarbu  buvo story sulost , paexplorint kiek galima , o kovom pasimegaut bet ne per daug kad sunku butu visi tie raiciojimaisi, tai cia buvo pats tas. buvau pasikeles sudetinguma tai jau kovos nepatiko tada. Saunu kad gali tai susireguliuot pagal tai kaip nori zaist. 

vienas idomesniu single player story zaidimu lostu paskutiniu metu, gal ir del to kad pasauliai taip nerealiai atrodo , aplinkos dar dadejo savo pliusa.

Nzn tas pats engine sitam ir outher worlds zaidime , bet cia as stebiuosi viskuo ,o anam taip galvojau kad na neblogai bet nieko ipatingo . pasirodo galima su unreal 4 engine padaryt labai gerai atrodanti zaidima.  

cia apie pc versija kalba eina maxinta 1080p

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.