Magnitas

The Quiet Man

Rekomenduojami pranešimai

7ce83977121f.jpg

 

Kūrėjas: Square Enix / Human Head Studios
Leidėjas: Square Enix
Žaidimo variklis:
Žanras: Action
Režimai:
Išleidimo data: 2018 -- --
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

Who says Square Enix can’t keep a secret? ;) During our E3 showcase we announced a brand new game called The Quiet Man which will be released digitally on PS4 and Steam.

The Quiet Man is an immersive story driven cinematic action experience that seamlessly blends high-production live action, realistic CG and pulse-pounding action gameplay that can be completed in one sitting.

So far we’ve only just announced the game but don’t worry, we’ll have more to tell you about the game in August so you won’t have to wait too long.

 

TheQuietMan_E32018_Announcement%20Screen

 

TheQuietMan_E32018_Announcement%20Screen

 

 

Daugiau info rugpjuti. Bent jau mane pradzia itrauke. Neaisku ar pagrindinis veikejas turi kazkokia klausos problema, bet jeigu ir turi tai cia jau +. Patinka man kai veikejai darosi labiau panasus i zmones, o ne tik super herojai ar rembo. Nors darosi kazkokia tradicija itraukti i zaidimus veikejus turincius problemu. DMC turi bionine ranka. BF irgi ten kazkas? Gal maisau.

 

Kas per zaidimas bus.. Speju, kad panasus i Infamous. Is kadru matosi, kad kazkokiu SUPER galiu tures. Arba labai geras kovotojas. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad tu kadru tik kelios sekundes buvo. nzn kas taip pristato zaidima. daugiau nebuvo sukure matyt  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane zinok vistiek itrauke. :D Dave laisve fantazijai. Bent jau pagal situs kadrus as isivaizduoju mineta Infamous, Watch Dogs, Yakuza misini.


Ir dar vienas idomus dalykas, kad kai tie du ciuvakai pradeda eiti prie jo, vaizdas is realaus persimeta i kompiuterini. Aisku kai bus tikras gameplay turbut nebus taip graziai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, del zaidimo atrodo klydau. Traileris atrode daug zadantis, bet ziurint i gameplay pasakyti to paties negalima. Kazkoks xalturinis yakuza klonas. Padetis pageretu jeigu valdymas ir kovos butu labiau nuslifuotas, bet toks scenarijus mazai tiketinas.

 

Jeigu duotu man kurti zaidima, nes mane tokios "nedadelkos" ikvepia apmastyti kaip kas turetu buti, "pastrojinciau" as juos atsakingiau kurti zaidima ir visa demesi skirti detalem. Jeigu jau tu nori kurti mustyniu zaidima su istorija kazkokia tai pirma pradek, kad tos kovos scenos atrodytu gerai. Panaudok aplinka, kad luztu stalai, galima butu paimti kazka i rankas ir smogti ir t.t. Na, o cia tiesiog xaltura.

 

79860212.jpg

 

96048715.jpg

 

00193357.jpg

 

90400178.jpg

 

99935960.jpg

 

47772084.jpg

 

39410167.jpg

 

86146930.jpg

 

69723087.jpg

 

36182543.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2979&v=wF6mmWQLmCE

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip man is pradziu atrode toks ir yra...


tokiu lievu kovu dar reiktu paieskot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonijos rinka zaidimas pasieks lapkricio 1d. Kada europje atsiras neaisku.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kad visiskai lievas. tai tegu tik juos ir pasiekia gal. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.