Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Realm Royale

- - - - - PC žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

4852689b9488.jpg

Kūrėjas: Hi-Rez Studios
Leidėjas: Hi-Rez Studios
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Survival / Free to Play
Režimai: MP
Išleidimo data: 2018 06 05
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

Be the last Champion standing in Realm Royale! Choose a class, then loot deadly weapons and powerful abilities to create your own Champion. Explore a fantasy world from horseback, and craft game-changing legendary gear. Can you survive the first 100-person fantasy Battle Royale?

ss_d183ca7812f4f5b845d88d2cc1eee72b78631

ss_348413cdc048a03efd3a4ae09b6df0c2afdc8

ss_ff203f4b22d6bcaf322322c9bebfed9fc5464

ss_65ae9b14447bfb76ee942093996ed5ed17ece

ss_b13e625fdc1807660d7951823f34237ec1cdf

ss_0e3018b123706811c1fadfed820cb099550e1

Perskaicius pavadinima turbut nereikia sakyti apie ka sis zaidimas. :) Viskas prasideda nuo populiariuju streameriu, kaip kad koks Summit1G, o tada kaip banga persimeta pas lietuviskus streamerius, tikintis didesnio ziurovu skaicius. Jeigu atvirai tai man tokie dalykai primena lindima i minkstaja.. Geriau jau buti originaliam streameriui negu kazka kopijuoti.

Na, o kalbant apie BR zaidimus tai sitas nuo kitu skiriasi tuom, kad pasauti mes tam tikram laikui pavirstam vista, o norint galime uzsokti ant arklio arba skristi. Idomu ka dar galima israsti is BR?

• tomashex tai mėgsta
Nuotrauka

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

Jeezau kepa BR sis metais kaip pasele :D geras palyginimas streameriu lindimas minkstojon :D

• Magnitas ir CerberusLT tai mėgsta

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Tokie kurėjai iškart yra niekam tike nesugebantys kažka orginalaus pasiūliti, pinigu guodumas....

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Tokie kurėjai iškart yra niekam tike nesugebantys kažka orginalaus pasiūliti, pinigu guodumas....

Nieko nepadarysi, kokia paklausa - tokia ir pasiula. Po Battlefield V pristatymo, zmones iskarto nulinciavo zaidima, kad nera Battle Royal. Kurejams nieko nebeliko, kaip per E3 paroda pranest, kad Battle Royal atkeliauja ir i ju zaidima. Call of Duty pinigu erkes dviracio neisradinejo ir iskarto pranese, kad Battle Royal bus ju zaidime. Mazesnes studijos nebeturi pasirinkimo, arba sokt i Battle Royal traukini, arba likt stoteleje ir suput. Dabar kuri laika speju ir suksis viskas aplink sita zanra, kol viena diena kazkas nesugalvos kazko unikalaus ir geresnio.

• Magnitas tai mėgsta
Nuotrauka

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Zaidimas pasirodo ir PS4 platformai:

Nuotrauka

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PC žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods