tomashex

Žaidimai kuriuose esate profesionalai :)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, įdomu kokiuose kompiuteriniuose žaidimuose esate buvę,ar dabar esate profesionalai- pvz žaidimas, kuriame apie jus žino didelė dalis žaidėjų vien iš nickname, esate leaderboards aukštose vietose.Kokia patirtis jūsų juose,kiek jau laiko žaidėte juos ir panašiai? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senais laikais privačiam serverija "Lineage 2", "nol2", buvau topinis, net pradėjau kitus užknisti su savo dualistu kad pastoviai hero būnu. :D Bet jau senai nebeliko to servo taip pat ir kaip mečiau l2 žaisti. :)

 

P.s Ant galo servo gyvavimo metu, net su draugu dalinausi šita statusą, nes jis po manęs buvo kietas kuris kartais laimėdavo prieš mane. :D

 

P.s Kai tik pradėjom žaisti tai 800 iki 1000 žaidėjų, kaip lietuviu servas čia buvo nesveikai geras skaičius, aišku po metų jau serve būdavo nuo 300 iki 600 priklausydavo ar tai savaitgalis. Bet kai užsidarė tai viskas nebeliko, o kitur žaisti ir viską išnaują nebesinorėjo gaišti laiko, gaila savo prarasto laiko kai viską "max" buvau pasiekęs. :)

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senais laikais privačiam serverija "Lineage 2", "nol2", buvau topinis, net pradėjau kitus užknisti su savo dualistu kad pastoviai hero būnu. :D Bet jau senai nebeliko to servo taip pat ir kaip mečiau l2 žaisti. :)

 

P.s Ant galo servo gyvavimo metu, net su draugu dalinausi šita statusą, nes jis po manęs buvo kietas kuris kartais laimėdavo prieš mane. :D

 

Man panasia dar dabar. Virs 3 metu losiu invokers tournament zaidima (MOBA- multiplayer onlinebattle arena zanras) - is virs 1000 europos zaideju esu mazdaug 35 vietoj :) Jei losiu pilna komand 3vs 3, koki 80 proc tikimybe laimiu. Dziugu kad servai dar yra. O kiek zaideju mazdaug line age2 tada turejo? Kietai varei ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Command & Conquer 1 per LAN

Red alert per LAN

Red alert 2 per LAN

Heroes 2/3 multiplayer/lan

 

Valandų daug buvo kompinese, savo rajone buvau iš geriausių, turnirus daridavome prieš kitus rajonus, įpač red alert 1/2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Day of defeat source gan zinomas Lietuvoj ir ne tik buvau. Su chebra buvom vieninteli rimta klana sukure BOS (balls of steel), dalyvaudavom uzsienio turnyruose. Buvo lietuviskas non steaminis servas kur susiringdavo liaudies (patys budavom aisku su legaliom versijom). Ot laikai budavo. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Command & Conquer 1 per LAN

Red alert per LAN

Red alert 2 per LAN

Heroes 2/3 multiplayer/lan

 

Valandų daug buvo kompinese, savo rajone buvau iš geriausių, turnirus daridavome prieš kitus rajonus, įpač red alert 1/2

oba heroes :D o comand and conquer 1 ir per ps1 buvo,ar maisau? lygtai zaidziau seniai seniai,tada sunkokas man atrode :D

Day of defeat source gan zinomas Lietuvoj ir ne tik buvau. Su chebra buvom vieninteli rimta klana sukure BOS (balls of steel), dalyvaudavom uzsienio turnyruose. Buvo lietuviskas non steaminis servas kur susiringdavo liaudies (patys budavom aisku su legaliom versijom). Ot laikai budavo. :D

kas per zaidimas Day of defeat,gali placiau? Pavydas ima,kai girdziu apie turnyrus. Mano geimas Invokers tournament tik 1 turnyra buvo surenges, antra-trecia vietas dalinomes,bet ten buvo geriausi susirinke ir bendrai su Usa ir Eu zaidejais,ot buvo renginys... Dabar mano geimo kurejai apleido zaidima,jokiu nauju map, ar zaidime valdomu avataru,tik gear atnaujina ir viskas. Nostalgija vercia dar pazaist ji,bet seniau skyre daugiau demesio :/

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoriu girtis bet... kad jau paklausiai :D

Diablo 2 tikrai buvau profas, Monster lietuviskame serveryje HC top 5 tikrai pakiles buvau :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoriu girtis bet... kad jau paklausiai :D

Diablo 2 tikrai buvau profas, Monster lietuviskame serveryje HC top 5 tikrai pakiles buvau :)

na cia pusiau gyrimosi tema,nori nenori :D jei apie tave zinojo/zino daugelis, vienas ar su komanda turi/turejai didele laimejimo tikimybe,kodel nepasidalinus cia  sioje temoje :D Diablo 2 nelosiau,esu trecia loses,visai patiko 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SA:MP :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex taip buvo c&c1 ant ps1 ,bet ant ps1 mazai zaidziau ,perejau tik story ir keleta kartu su draugu per lan zaidem, tuo metu daugiau ant PC zaidziau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis kur buvau tope tai tarp draugų ant NFS 5 PS1, daugiau tai mediocre žaidėjas. Ai gal dar DriveClub neblogas pozicijas turėjau. 

Žaidžiau l2, bet žaidėjo nicku nol2 nepamenu, tik visokius Qlka, Merciles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra keli žaidimai kuriuos moku beveik mintinai, tai Half-life 2, Portal 2, Dishonored bei Empire Earth. O online žaidimuose niekada nebuvau profas, manęs niekada nekabino idėja būti topuose online, nes tai šiek tiek gadina žaidimo malonumą, man labiau patinka atsipalaidavus lošti, o ne įsitempus. Bet šitus singlepayerius gerai kalu dėl didelio pražaisto valandų kiekio.

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra keli žaidimai kuriuos moku beveik mintinai, tai Half-life 2, Portal 2, Dishonored bei Empire Earth. O online žaidimuose niekada nebuvau profas, manęs niekada nekabino idėja būti topuose online, nes tai šiek tiek gadina žaidimo malonumą, man labiau patinka atsipalaidavus lošti, o ne įsitempus. Bet šitus singlepayerius gerai kalu dėl didelio pražaisto valandų kiekio.

suprantu tavo minti. Tiesiog kai gerai losi kazkoki geima,taip gerai,kad kaip sakai "atmintinai zinai ji", jei zaidimas online,jis tures leaderboards kur tu automatiskai busi neblogoj pozicijoj. Cia nebutinai aisku online zaidimai,gali buti ir be topu zaidimai,kuriuose profai buvot. As pvz ant NES konsoles klono,mazas budamas turtles 4 zaidime tikras profas buvau,bet kuri gatves vaika iveikdavau (ten 1vs1 buvo zaidimas), ir aisku online neturejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex antro pasaulinio karo fps pastatytas ant hl variklio. Tiek dod 1.3 tiek dod: s. Siaip tikrai smagus zaidimas. Nostalgija paima prisiminus. Dabar tik nezinau ar dar kas competetive losia ji. Ir apskritai jau neperdaugiaudiai zaidzianciu. Dod 1.3 man asmeniskai smagesnis, tokia labiau ww2 atmosfera, bet jis kaip cs 1.6 jau ir nieks praktiskai nelosia ir jau grafika laaaabai atgyvenus. Dod: s geresne situacija. Taip for fun dar drasiai galima zaist public servuose, o kaip su turnyrais ir pan. visiskai nieko nezinau. Ech. Geri seni laikai. :) ai kalbant apie cs 1.6 profesionaliai nelabai zaisdavau, bet public servuose daznai bana uzsidirbdavau uz tai, kad galvodavo jog cheatinu. Ir wallhacku vadindavo ir aimu. Bet ar as kaltas, kad ten sienos popierines ir as ne kurcias isgirdes zingsnius per sienas susaudydavau. Arba kad jie savo galvas ant taikinuko kisdavo :D

Redagavo Droveris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex antro pasaulinio karo fps pastatytas ant hl variklio. Tiek dod 1.3 tiek dod: s. Siaip tikrai smagus zaidimas. Nostalgija paima prisiminus. Dabar tik nezinau ar dar kas competetive losia ji. Ir apskritai jau neperdaugiaudiai zaidzianciu. Dod 1.3 man asmeniskai smagesnis, tokia labiau ww2 atmosfera, bet jis kaip cs 1.6 jau ir nieks praktiskai nelosia ir jau grafika laaaabai atgyvenus. Dod: s geresne situacija. Taip for fun dar drasiai galima zaist public servuose, o kaip su turnyrais ir pan. visiskai nieko nezinau. Ech. Geri seni laikai. :) ai kalbant apie cs 1.6 profesionaliai nelabai zaisdavau, bet public servuose daznai bana uzsidirbdavau uz tai, kad galvodavo jog cheatinu. Ir wallhacku vadindavo ir aimu. Bet ar as kaltas, kad ten sienos popierines ir as ne kurcias isgirdes zingsnius per sienas susaudydavau. Arba kad jie savo galvas ant taikinuko kisdavo :D

Cia tam Dod lietuviskam serve ir buvo judesys gal pries 9 kokius metus? Nes turejau ne steam versija, bet leido zaist tam lietuviskam serveryje. Pliekdavom kiekviena diena, p*** geras zaidimas buvo. Sita zaidima labiausiai is kitu isskiria  ziauriai didele atatranka ginklu :) Reikia prie jos priprast ir ismokt su laiku suvaldyt, o tada kaip per sviesta :) Dabar jau turiu as ji nusipirkes, bet labai retai isijungiu pasaudyt koki gun game ir t.t. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.