tomashex

Žaidimai kuriuose esate profesionalai :)

Rekomenduojami pranešimai

@DeLinkas joooo. Seniai labai. Man rodos paskutinis pavadinimas buvo evagames.eu ar kažkas tokio. Jei neklįstu ir vienintėlis servas buvo lietuviškas. Jame ir visa šaika iš klano susipažinom :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wwf smacdown 2 know your role ligtais vadinos ant psone,buvau susikures savo personaza,visa sezona praejas ne viena karta,losdavom tais saltais ziemos vakarais tiek pas mane,tiek pas draugus,niekas negalejo nieko padaryt man,ant tiek atkales buvau viska,kad kiekviena smugi nublokuodavau,dar db pamenu kaip zaisti,o jau geru 17 metu praejo....

abes odysey psone,megstamiausias mano grajus is visu,zinojau kiekviena slapta vieta,isgelbejas esu visus mudokons...

half life 2 pc,esu zaides ir zaides is neturejimo ka veikti,taip irgi prakaliau viska mintinai,plius mano kompas tuo metu nieko geresnio pavezti negalejo,o hl2 grafonas man buvo wow...

doom 3 ant xbox pirmo to juodo,irgi esu viska skersai perejas ne viena karta,ant sunkiausio lygio tik su benzopjuklu,tik del to kad neturejau nieko kito ant tos konsoles,pusmeti losiau doom=D

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir nepavadinciau profesionalu, bet buvo ziauriai idomu, kai jau tinkamai ivaldziau attack sraigtasparnius Battlefield 3 zaidime. Jau budavo tie patys serveriai daznai ir pazistami simtiniai pulkininkai priimdavo i savo gretas. Geri laikai. :)

 

Pries daug nepatyrusius su Jet ir scout taip pat lengva budavo, bet pries profus jau be sansu. O su Jet skraidyti ten isvis aukstasis mokslas, jei nori dominuoti pries ta mokancius daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt RE1 (originalas) kuriame galėčiau vadintis profesionalu, bet toli gražu. Nemoku speed run daryt,kad tarkim per pusantros valandos pereiti, bet nesunkiai gali pereiti per tris valandas ar čiut čiut greičiau :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

em buvo laikai kai su kaimynu žaisdavo counter-strike, buvo toks rimtas privatus servakas, tai mes jame jau buvom žinomi, buvom susigalvoje klaną, kuriame buvom tik dviese, tai paskui matydavome kitus žaidėjus su savo klano pavadinimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt RE1 (originalas) kuriame galėčiau vadintis profesionalu, bet toli gražu. Nemoku speed run daryt,kad tarkim per pusantros valandos pereiti, bet nesunkiai gali pereiti per tris valandas ar čiut čiut greičiau :).

Neblogai. Kai pabandziau RE1 ant Ps4, nlb lengva pasirode :( Saudykles Re4 ar 5 zymiai geriau sekesi :D

em buvo laikai kai su kaimynu žaisdavo counter-strike, buvo toks rimtas privatus servakas, tai mes jame jau buvom žinomi, buvom susigalvoje klaną, kuriame buvom tik dviese, tai paskui matydavome kitus žaidėjus su savo klano pavadinimu :D

Geras, tai jusu klano pavadinima naudojo kiti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo bet matyt ten vietiniai pacukai iš tos pačios gatvės buvo, nes mes buvo sutrumpintai užsirašę KnG*, tipo knygnešių gatvė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

resident evil 3 nemesis per diena pereidavau po 3,4 kartus visa zaidima

Kaip čia taip įmanoma?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir be seivo buvau perejas,geresniu shotgun pasidaridavau soviniu,melinom tutelem sekretus taip atrandi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po RDR 2 arklio valdymo kai paimi vel koki AC is paskutiniu tai jautiesi ten jau kaip arkliu valdymo profas tikrai. negali atsistebet kaip lengvai ir tiksliai tai galima daryt.  :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.