Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Klausimas dėl Ps Plus

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

JevgenijŽenia
Mano pranešimai  

JevgenijŽenia
  • Naujokai

Sveiki. Turiu klausimą dėl ps plus. Ruošiuos pirkt playstation 4 su fifa game. Žodžiu,be abejonės reikės prenumeruoti ps plus,manau metams. Pradžiai paimsiu 14d nemokama versiją,bet klausimas toks:-Užsisakęs ps plus Lietuvoje playstation store,tai daleiskim fifa ultimate team eis žaist tik su lietuviais Lietuvos regione,ar visame pasaulyje priešininkus matčams ieškos? Ačiū!

KypuTeTpaBy
Mano pranešimai  

KypuTeTpaBy

Па-па-парам

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
  • PSN vardas:KypuTe_TpaBy
  • XBL vardas:Oleg LT
  • Steam ID:OlegLT
  • Origin ID:KypuTe_TpaBy

sveikas. Lietuviško Playstation store nėra, tau teks arba rinktis ką nors iš Skandinavų šalių, arba UK regioną (ką daro daugumą tautiečių).

kiek žinau Fifa žaidime multiplayer nėra pririštas pagal lokaciją, t.y. žaisi prieš visą pasaulį pagal priešininko/savo interneto greičio galimybės

kituose žaidimuose situaciją įvairi - nuo regionų skyrimų EU / ASIA / NA ir t.t... iki galimybės nustatymuose parinkti regionus, kur nori žaisti (vėl gi, jau pagal savo ping galimybės).

pats PSN nekaip negali tavęs rišti, viskas priklauso nuo žaidimo ir jo network serverių

Šį pranešimą redagavo KypuTeTpaBy: 2018-07-09, 08:38

• spirgucis ir CerberusLT tai mėgsta
Nuotrauka

JevgenijŽenia
Mano pranešimai  

JevgenijŽenia
  • Naujokai

sveikas. Lietuviško Playstation store nėra, tau teks arba rinktis ką nors iš Skandinavų šalių, arba UK regioną (ką daro daugumą tautiečių).
kiek žinau Fifa žaidime multiplayer nėra pririštas pagal lokaciją, t.y. žaisi prieš visą pasaulį pagal priešininko/savo interneto greičio galimybės
kituose žaidimuose situaciją įvairi - nuo regionų skyrimų EU / ASIA / NA ir t.t... iki galimybės nustatymuose parinkti regionus, kur nori žaisti (vėl gi, jau pagal savo ping galimybės).
pats PSN nekaip negali tavęs rišti, viskas priklauso nuo žaidimo ir jo network serverių

Ok,supratau. Girdėjau yra internetinė pardotuvė G2A. Tai noriu sužinoti dar kaip užsakinėt tas korteles ps plus. Daleiskim pasirenku kortele,apmokejimo būdą,apmoku ir kas toliau? Beje gi galima bus užsakyt 14d bandomąją versiją Lietuvoje? Nu ta prasme užreginsiu regioną UK ir užsakyt ps store 14d?
Taipogi kaip sužinoti ta interneto greitį? Nes vakar žiūrėjau,tai rodo 100mbit/s,bet daugelis sako,kad čia viso tinklo greitis,pačio ineto greitis mažesnis,bet kaip sužinot ir kiek jis turi būti,kad patemptų ultimate team be lagų

Justinas26
Mano pranešimai  

Justinas26
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GameBoy, Dreamcast, Genesis
  • PSN vardas:Sewpar
  • XBL vardas:Sewpar
  • Steam ID:Sewpar
  • Origin ID:Sewpar

Ok,supratau. Girdėjau yra internetinė pardotuvė G2A. Tai noriu sužinoti dar kaip užsakinėt tas korteles ps plus. Daleiskim pasirenku kortele,apmokejimo būdą,apmoku ir kas toliau? Beje gi galima bus užsakyt 14d bandomąją versiją Lietuvoje? Nu ta prasme užreginsiu regioną UK ir užsakyt ps store 14d?
Taipogi kaip sužinoti ta interneto greitį? Nes vakar žiūrėjau,tai rodo 100mbit/s,bet daugelis sako,kad čia viso tinklo greitis,pačio ineto greitis mažesnis,bet kaip sužinot ir kiek jis turi būti,kad patemptų ultimate team be lagų

Turbūt pigiausia (ir geriausia) būtų pirkt PS Plus papildymus iš cdkeys.com (palike'inus jų Facebook puslapį dar gausi 5% nuolaidą). Bandomosios versijos nepavyks užsakyt, nes prašys pridėti mokėjimo kortelę prie PSN paskyros, o lietuviškos kortelės nepriimamos

Nuotrauka

KypuTeTpaBy
Mano pranešimai  

KypuTeTpaBy

Па-па-парам

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
  • PSN vardas:KypuTe_TpaBy
  • XBL vardas:Oleg LT
  • Steam ID:OlegLT
  • Origin ID:KypuTe_TpaBy

Turbūt pigiausia (ir geriausia) būtų pirkt PS Plus papildymus iš cdkeys.com (palike'inus jų Facebook puslapį dar gausi 5% nuolaidą). Bandomosios versijos nepavyks užsakyt, nes prašys pridėti mokėjimo kortelę prie PSN paskyros, o lietuviškos kortelės nepriimamos

priimamos yra Revolut virtualios/fizinės kortelės, arba visada galima išrinkti another payment method 14 day trial ps plus ir padaryti Paypal. tik PP turi būti su UK adresu kuris puikiai veikia su Lietuviškom debetinėm kortelėm. Bet visgi jeigu planuosi ką nors pirkti iš PS Store, tai siūlyčiau naudoti būtent Revolut - jie skaičiuoja aktualu ir oficialu bankinį kursą GBP -> EUR, kai PP ima valiutos kursą tokį, koks jam yra naudingesnis  

Šį pranešimą redagavo KypuTeTpaBy: 2018-07-09, 15:53

• Justinas26 tai mėgsta
Nuotrauka

JevgenijŽenia
Mano pranešimai  

JevgenijŽenia
  • Naujokai

priimamos yra Revolut virtualios/fizinės kortelės, arba visada galima išrinkti another payment method 14 day trial ps plus ir padaryti Paypal. tik PP turi būti su UK adresu kuris puikiai veikia su Lietuviškom debetinėm kortelėm. Bet visgi jeigu planuosi ką nors pirkti iš PS Store, tai siūlyčiau naudoti būtent Revolut - jie skaičiuoja aktualu ir oficialu bankinį kursą GBP -> EUR, kai PP ima valiutos kursą tokį, koks jam yra naudingesnis

O tai pvz master card nepaeis?
Perkant tame cdkeys.com master card sumokėti aš gi galiu? T.y. lt kortelė,swedbank. Ir daleiskim pasiemu ta 14 d trial version už 3,5€ ir apmokėjęs,man atsiunčia kodą į el.paštą tų 14 dienų ps pluso,ane?

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods