JevgenijŽenia

Pagalbos dėl ps plus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Norėjau įsigyti ps plus uk regiono menėsiui,tačiau pasiteiravau iš pradžių pačioje cdkeys.com pardotuvėje ( joje ruošiausi pirkti ) ir atrašė taip,jog kolkas ps plus uk regione uždarytas ir neveikia. Gal kas neseniai pirkot ir viskas veikė? Kas per wtf? Arba tada kokio regiono ps plus galėtumėt pasiūlyti? Pagal gerumą Lietuvoje? Ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk tada uk 3 mėnesių ps plus,

Vienam mėnesiui kai perki reik pririšti savo korta o lietuviška netinka, 3 mėnesių neprašo pririšti kortos banko, seniau taip buvo, ir ne vienam taip buvo, dabar tiksliai nžn ar tas ššš dar veikia, nors aš niekad nepirkau 1/3 mėnesių ps plus aš visada perku metams o kartais iškart 2 metams jei kokia akcija papuola gera :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O metams neprašo kortos?

Pirk tada uk 3 mėnesių ps plus,

Vienam mėnesiui kai perki reik pririšti savo korta o lietuviška netinka, 3 mėnesių neprašo pririšti kortos banko, seniau taip buvo, ir ne vienam taip buvo, dabar tiksliai nžn ar tas ššš dar veikia, nors aš niekad nepirkau 1/3 mėnesių ps plus aš visada perku metams o kartais iškart 2 metams jei kokia akcija papuola gera :)

Pirk tada uk 3 mėnesių ps plus,

Vienam mėnesiui kai perki reik pririšti savo korta o lietuviška netinka, 3 mėnesių neprašo pririšti kortos banko, seniau taip buvo, ir ne vienam taip buvo, dabar tiksliai nžn ar tas ššš dar veikia, nors aš niekad nepirkau 1/3 mėnesių ps plus aš visada perku metams o kartais iškart 2 metams jei kokia akcija papuola gera :)

Taipogi G2A.com atrašė,jog nėra girdėjęs tokios info ir jeigu acc kurtas su uk regionu,tai turi veikti kodai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk tada uk 3 mėnesių ps plus,

Vienam mėnesiui kai perki reik pririšti savo korta o lietuviška netinka, 3 mėnesių neprašo pririšti kortos banko, seniau taip buvo, ir ne vienam taip buvo, dabar tiksliai nžn ar tas ššš dar veikia, nors aš niekad nepirkau 1/3 mėnesių ps plus aš visada perku metams o kartais iškart 2 metams jei kokia akcija papuola gera :)

@JevgenijŽenia Jeigu menesiui perkamas pliusas, tai koda reikia vesti per internetini puslapi, tada nereikes jokiu korteliu pridet ir t.t. Taciau su salyga, kad tas accountas niekada nebuvo turejes pliuso. Nebent dabar yra pasikeite kazkas, bet labai abejoju. Tik nelabai suprantu kam pirkt menesiui, jeigu dasimetus 6e galima pasiimt 3men :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@JevgenijŽenia Jeigu menesiui perkamas pliusas, tai koda reikia vesti per internetini puslapi, tada nereikes jokiu korteliu pridet ir t.t. Taciau su salyga, kad tas accountas niekada nebuvo turejes pliuso. Nebent dabar yra pasikeite kazkas, bet labai abejoju. Tik nelabai suprantu kam pirkt menesiui, jeigu dasimetus 6e galima pasiimt 3men :D

@JevgenijŽenia Jeigu menesiui perkamas pliusas, tai koda reikia vesti per internetini puslapi, tada nereikes jokiu korteliu pridet ir t.t. Taciau su salyga, kad tas accountas niekada nebuvo turejes pliuso. Nebent dabar yra pasikeite kazkas, bet labai abejoju. Tik nelabai suprantu kam pirkt menesiui, jeigu dasimetus 6e galima pasiimt 3men :D

Aš nenoriu pirkt menėsiui. Aš noriu pirkt metams. Bet pradžiai noriu nusipirkti cdkeys.com ps plus uk region trial 14 days versiją. Ten 2 su kažkiek eurų,bet klausimas ar veiks toks dalykas. Galima sukūręs paypal uk regiono nemokamai užsakyti,bet kai aš nemoku juo naudotis tai geriau nesikišiu. 14 d noriu paimt,nes neau tikras,kad žaist online pavyks sklandžiai,todėl 14 dienų man užteks,kad patestint gameplay. Jeigu viskas ok per 14d. Tai imu metams. Taipogi dėl tu kodų. Juk galima ir pačiame playstatione įvesti bei aktyvuoti kodą,ar ne?

 

Gal žinai ką tai galėtų reikšti?

 

PLEASE NOTE: This product only works with NEW (UK region) PSN accounts. Current active PS Plus subscribers (either paying or on a trial) are NOT able to redeem this PS Plus 14 Day Trial offer.

Redagavo JevgenijŽenia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nenoriu pirkt menėsiui. Aš noriu pirkt metams. Bet pradžiai noriu nusipirkti cdkeys.com ps plus uk region trial 14 days versiją. Ten 2 su kažkiek eurų,bet klausimas ar veiks toks dalykas. Galima sukūręs paypal uk regiono nemokamai užsakyti,bet kai aš nemoku juo naudotis tai geriau nesikišiu. 14 d noriu paimt,nes neau tikras,kad žaist online pavyks sklandžiai,todėl 14 dienų man užteks,kad patestint gameplay. Jeigu viskas ok per 14d. Tai imu metams. Taipogi dėl tu kodų. Juk galima ir pačiame playstatione įvesti bei aktyvuoti kodą,ar ne?

 

Gal žinai ką tai galėtų reikšti?

 

PLEASE NOTE: This product only works with NEW (UK region) PSN accounts. Current active PS Plus subscribers (either paying or on a trial) are NOT able to redeem this PS Plus 14 Day Trial offer.

Isiskaityk gerai ka parasiau ir rasi atsakymus i klausimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.