Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pagalbos dėl ps plus

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

JevgenijŽenia
Mano pranešimai  

JevgenijŽenia
  • Naujokai

Sveiki. Norėjau įsigyti ps plus uk regiono menėsiui,tačiau pasiteiravau iš pradžių pačioje cdkeys.com pardotuvėje ( joje ruošiausi pirkti ) ir atrašė taip,jog kolkas ps plus uk regione uždarytas ir neveikia. Gal kas neseniai pirkot ir viskas veikė? Kas per wtf? Arba tada kokio regiono ps plus galėtumėt pasiūlyti? Pagal gerumą Lietuvoje? Ačiū

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  STRiKE TEAM

Pirk tada uk 3 mėnesių ps plus,
Vienam mėnesiui kai perki reik pririšti savo korta o lietuviška netinka, 3 mėnesių neprašo pririšti kortos banko, seniau taip buvo, ir ne vienam taip buvo, dabar tiksliai nžn ar tas ššš dar veikia, nors aš niekad nepirkau 1/3 mėnesių ps plus aš visada perku metams o kartais iškart 2 metams jei kokia akcija papuola gera :)

JevgenijŽenia
Mano pranešimai  

JevgenijŽenia
  • Naujokai

O metams neprašo kortos?

Vienam mėnesiui kai perki reik pririšti savo korta o lietuviška netinka, 3 mėnesių neprašo pririšti kortos banko, seniau taip buvo, ir ne vienam taip buvo, dabar tiksliai nžn ar tas ššš dar veikia, nors aš niekad nepirkau 1/3 mėnesių ps plus aš visada perku metams o kartais iškart 2 metams jei kokia akcija papuola gera :)

Taipogi G2A.com atrašė,jog nėra girdėjęs tokios info ir jeigu acc kurtas su uk regionu,tai turi veikti kodai

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

@JevgenijŽenia Jeigu menesiui perkamas pliusas, tai koda reikia vesti per internetini puslapi, tada nereikes jokiu korteliu pridet ir t.t. Taciau su salyga, kad tas accountas niekada nebuvo turejes pliuso. Nebent dabar yra pasikeite kazkas, bet labai abejoju. Tik nelabai suprantu kam pirkt menesiui, jeigu dasimetus 6e galima pasiimt 3men :D

Nuotrauka

JevgenijŽenia
Mano pranešimai  

JevgenijŽenia
  • Naujokai

@JevgenijŽenia Jeigu menesiui perkamas pliusas, tai koda reikia vesti per internetini puslapi, tada nereikes jokiu korteliu pridet ir t.t. Taciau su salyga, kad tas accountas niekada nebuvo turejes pliuso. Nebent dabar yra pasikeite kazkas, bet labai abejoju. Tik nelabai suprantu kam pirkt menesiui, jeigu dasimetus 6e galima pasiimt 3men :D

Aš nenoriu pirkt menėsiui. Aš noriu pirkt metams. Bet pradžiai noriu nusipirkti cdkeys.com ps plus uk region trial 14 days versiją. Ten 2 su kažkiek eurų,bet klausimas ar veiks toks dalykas. Galima sukūręs paypal uk regiono nemokamai užsakyti,bet kai aš nemoku juo naudotis tai geriau nesikišiu. 14 d noriu paimt,nes neau tikras,kad žaist online pavyks sklandžiai,todėl 14 dienų man užteks,kad patestint gameplay. Jeigu viskas ok per 14d. Tai imu metams. Taipogi dėl tu kodų. Juk galima ir pačiame playstatione įvesti bei aktyvuoti kodą,ar ne?

Gal žinai ką tai galėtų reikšti?

PLEASE NOTE: This product only works with NEW (UK region) PSN accounts. Current active PS Plus subscribers (either paying or on a trial) are NOT able to redeem this PS Plus 14 Day Trial offer.

Šį pranešimą redagavo JevgenijŽenia: 2018-07-12, 16:02

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Aš nenoriu pirkt menėsiui. Aš noriu pirkt metams. Bet pradžiai noriu nusipirkti cdkeys.com ps plus uk region trial 14 days versiją. Ten 2 su kažkiek eurų,bet klausimas ar veiks toks dalykas. Galima sukūręs paypal uk regiono nemokamai užsakyti,bet kai aš nemoku juo naudotis tai geriau nesikišiu. 14 d noriu paimt,nes neau tikras,kad žaist online pavyks sklandžiai,todėl 14 dienų man užteks,kad patestint gameplay. Jeigu viskas ok per 14d. Tai imu metams. Taipogi dėl tu kodų. Juk galima ir pačiame playstatione įvesti bei aktyvuoti kodą,ar ne?

Gal žinai ką tai galėtų reikšti?

PLEASE NOTE: This product only works with NEW (UK region) PSN accounts. Current active PS Plus subscribers (either paying or on a trial) are NOT able to redeem this PS Plus 14 Day Trial offer.

Isiskaityk gerai ka parasiau ir rasi atsakymus i klausimus.

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods