Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ka megstat pagerti ?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

nesantaika
Mano pranešimai  

nesantaika
  • Naujokai
  • Turi:PS2, Wii

Kilo toks klausimas, ko atsigeriate kai atiena penktadienis ar siaip kokia svente ?:) As pats tai jeigu norisi lengvai apgirsti, tai Kronenbourg ikalu

https://www.beeradvo...file/1498/3970/ Labai faina kad ir Lietuvoje pagaliau atsirado :D O jeigu koks vakarelis arba bare sedziu, tai tada uzsisakineju BLoody Mary kokia variacija :) Tenka ir namie karts nuo karto pasigaminti koki kokteili, is cia nemazai receptu prisirankiojau https://www.delish.c...dy-mary-recipe/ Tai galiu pasakyt kad labai universalus kokteilis - gali ir atsigerti, ir pavalgyti tuo pat metu :D

• Impaler tai mėgsta

benon8
Mano pranešimai  

benon8
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, PSP
  • PSN vardas:benon8

i'm a simple man whiskey (Irish arba Kentucky) + coke :D

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Atrabotke arba akumuliatoriu rugsti :) arba pepsi su pienu. :)

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

Atrabotke arba akumuliatoriu rugsti :) arba pepsi su pienu. :)

Inovatyvu. Reikes bandyti pepsi su pienu.

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Inovatyvu. Reikes bandyti pepsi su pienu.

Pepsi su pienu tai rimtai pabandes buvau. Skonis toks savotiskas, bet gerti imanoma.

Mldc
Mano pranešimai  

Mldc
  • Naujokai
  • Turi:PS3, XBOX 360

Šiaip dažniausiai vanduo arba pienas, dažnai taip pat kakavą geriu ta su žirafa kur būna didelė pakuotė už pusantro euro. O progomis tai kokakolos, ką daugiau. Alkoholio nevartoju kokius 7 metus.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Kilo toks klausimas, ko atsigeriate kai atiena penktadienis ar siaip kokia svente ? :) As pats tai jeigu norisi lengvai apgirsti, tai Kronenbourg ikalu

https://www.beeradvo...file/1498/3970/ Labai faina kad ir Lietuvoje pagaliau atsirado :D

Va tau ir reklamos galia. As irgi nusipirkau paraguti kas cia per velnias. :D Kiek esu ragaves tai Kauno alus man liko geriausias. yra ir istorija apie sita alu ir ne chemini gaminima kuris anksciau neapsimokejo, o dabar tapo vertinamas.

Jeigu kazko rimciau tai as irgi megejas sumaisyti kazka su cola. Kiek seniau teko ragauti brendi su Schweppes. idomus toks "kampotas". Beje, o mums cia galima kalbeti apie aloholi? Niekas nenubaus? @Impaler mus apgins?

Nuotrauka

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

Alkašas esu 

the-vice-gaming-guide-to-video-game-drin

čia prie to pačio video RU kalba
https://www.facebook...08245839506892/

• Flashas, Mldc ir busted tai mėgsta

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

narkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: WD 3TB Black + Seagate 10TB IronWolf Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Pro Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Lancehead TE Keyboard: Razer BlackWidow Chroma V2 Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

šaltupio megstu atsgert, arba ten visokiu gerimu iš plastamasinių, o megstamiausiais kokteilis tai „Komjaunuolės ašara“

„Levanda“ 15 g

„Verbena“ 15 g
„Miško vanduo“ 30 g
Nagų lakas 2 g
Dantų eliksyras 150 g
Limonadas 150 g

• Flashas ir Brolis tai mėgsta

JeisonasLT.png

busted
Mano pranešimai  

busted
  •  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Genesis, SMS

Sarma, krosyta arba cysta. Ir birzgala (alu).. :)

cheburator
Mano pranešimai  

cheburator
  • Nariai
  • Turi:PS Vita
  • Steam ID:Stipena
  • Origin ID:Stipena

Keliaudamas po kavines mėgstu atsigerti naminės giros jei turi. Valgykloje kompotas, o jei jo nėra vynuogių sultys. Šiuo metu namie geriu vandenį, anksčiau eidavo cola, bet pradėjau atsisakinėt jos tai dabar lengviau užmiegu. Alkoholio galim sakyt kaip ir nebegeriu.

AMD Ryzen 5 1600X, Radeon RX Vega 56, 16GB DDR4, Gigabyte B350 Gming 3, NVMe Samsung SM951 256GB SSD + Samsung 850EVO SSD + sucker HDD 1TB, Corsair HX 750, Steelseries M800 keyboard, Steelseries Sensei Wireless mouse, Steelseries Siberia 840 headset, Logitech Z-5500, HTC Vive, BenQ XL2730Z 1440p 144Hz Freesync monitor, Windows 10.

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • XBL vardas:BemsasLT

"Radleri" (Žinau bobiškas alus. :D) Bet alaus iš parduotuvės nepatinka skonis,  prisiminu esu gerės naminio ar koks ten skaitus buvo tamsus bet skanus va šito tikrai gerčiau... Šiaip gal dėl to kad sportuoju, ir nesinori visokio brudo piltis į save, bet kartais tenka.... 

Šį pranešimą redagavo CerberusLT: 2018-07-20, 18:19

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Alkoholio galim sakyt kaip ir nebegeriu.

• tomashex tai mėgsta
XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

cheburator
Mano pranešimai  

cheburator
  • Nariai
  • Turi:PS Vita
  • Steam ID:Stipena
  • Origin ID:Stipena

Todėl nespręsk iš avataro apie žmogų :D

AMD Ryzen 5 1600X, Radeon RX Vega 56, 16GB DDR4, Gigabyte B350 Gming 3, NVMe Samsung SM951 256GB SSD + Samsung 850EVO SSD + sucker HDD 1TB, Corsair HX 750, Steelseries M800 keyboard, Steelseries Sensei Wireless mouse, Steelseries Siberia 840 headset, Logitech Z-5500, HTC Vive, BenQ XL2730Z 1440p 144Hz Freesync monitor, Windows 10.

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

vasara daugiau alaus kalnapilio grand,ziema rudeni energetyniai :D

mindaugelis.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods