Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ieškau kas sutaisytų 2 vnt. PS2 Fat. Neveikia cooleriai

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

sveiki, gal atsirastų, kas sugebėtų pataisyti porą PS2 Fat modelių, pas kuriuos dėl kažkokių priežasčių neveikia cooleriai.

Parašykite, gal ką sutarsim :)

XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

Ar verta taisyt toki nebrangu daikta, ne nabent labai nori retro stuffa isgelbet. Sugaistas laikas tikrai brangiau kainuos nei veikianti konsole. 

JeisonasLT.png

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Galiu uz 40 eur pataisyti, zinoma tiek uz vienos konsoles taisyma tai abi butu 80, nes kitaip tiesiog neapsimoka. :D

Šį pranešimą redagavo Haze: 2018-08-04, 10:00

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods