scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

PS3 Firmware 3.40 Arrives June 29, Required for PlayStation Plus

 

Previously we reported that PS3 Firmware 3.40 was slated to be released on June 22 as confirmed via Sony Press Release, however, Sony has since updated the release to now state it will arrive next week on June 29 to coincide with the launch of PlayStation Plus.

 

Additionally, PlayStationLifestyle.net (linked above) spotted one other caveat for those planning on subscribing to PlayStation Plus- it's a requirement to download and install PS3 Firmware 3.40 prior to purchasing PlayStation Plus.

 

To quote from a footnote on Sony's updated Press Release: "*1 PlayStation users can purchase PlayStation Plus membership through PlayStation Store on PS3 only.

 

Users need to install PS3 system software version 3.40, which will be released on June 29th, to enjoy PlayStation Plus."

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tuoj japonai atsibelis į PLM :D

Dedant naujienas anglų kalba, svarbiausia būtų atrinkt reikalingiausią informacija, o ne belenka, net pats turbut puse tos informacijos neperskaitai kur kitiem numeti, paimt ir išmest kelias pastraipas, svarbiausias dalis palikt, tada nereiktu taip ilgai skaityt ir verst mintyse to angliško teksto (tiems kurie nelabai gerai moka angliška), vistiek manau dauguma kelių ilgesnių pastraipų net neskaito, nes jos nedomina, o svarbiausias bandai atsirinkt ir kaip sake Sudraskytas nurodyt citatos šaltinį. Pasistengsiu ir pats šių dėsnių laikytis.

Į tai ką reiktų atkreipt dėmesį yra paryškinta, išskirta iš viso teksto, gale yra pažymėta iš kur viskas buvo paimta, taip kaip priklauso... o kad kažkas tą pačią informaciją per žioplumą vėl deda, čia jau atskira tema...

 

P.S. ir vėl kalba, ironizuoja bei pliusiukus dėlioja tie, kurie tik kalbėjimu ir apsiriboja...

Redagavo Epikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. ir vėl kalba, ironizuoja bei pliusiukus dėlioja tie, kurie tik kalbėjimu ir apsiriboja...

Kaip suprantu - akmuo į mano daržą. :D

Ne į temą

Labai atsiprašau, tamsta Epikus, kad neseku jūsų pavyzdžiu ir necopypastinu naujienu iš kitų puslapių. :) Man to visai nereikia. Aš forume ir registravausi tam, kad "apsiriboti" kalbėjimu. Gal labai nustebsi, bet internete yra šimtai forumų, kur žmonės tiesiog bendrauja įvairiomis temomis (kam forumai ir yra skirti). Ir būtent tokie forumai, mano manymu, yra naudingiausi, nes žmonės ne tiesiog bukai kopijuoja kažkur kažkieno rašytus tekstus (kuriuos ir taip be vargo galima susirasti), o dalinasi SAVO mintimis ir patirtimi, padeda vienas kitam patarimais ir žiniomis (ką bent aš, stengiuosi daryti).

O visokių "naujienų" spaminimas svetimom kalbom, lietuviškame forume, MANO MANYMU, forumą tik teršia. Ir jei žmogus neturėdamas laisvo laiko, ar noro vertėjauti, tiesiog paspamina dėl pliusiuko ar padėkos, tai gal geriau jau ir visai nerašytų (bent forumas tvarkingesnis būtų). Ir ta filosofija, kad "jei norim matyti žinias lietuvių kalba, tai patys turim versti tekstus ir rodyti pavyzdį kitiems" manęs nepaveiksi. Dėl manęs, kaip jau seniau minėjau, gali išvis nebūti naujienų, o tik temos bendravimui TVARKINGAME, LIETUVIŠKAME FORUME.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu - akmuo į mano daržą. :)

Ne į temą

Labai atsiprašau, tamsta Epikus, kad neseku jūsų pavyzdžiu ir necopypastinu naujienu iš kitų puslapių. :D Man to visai nereikia. Aš forume ir registravausi tam, kad "apsiriboti" kalbėjimu. Gal labai nustebsi, bet internete yra šimtai forumų, kur žmonės tiesiog bendrauja įvairiomis temomis (kam forumai ir yra skirti). Ir būtent tokie forumai, mano manymu, yra naudingiausi, nes žmonės ne tiesiog bukai kopijuoja kažkur kažkieno rašytus tekstus (kuriuos ir taip be vargo galima susirasti), o dalinasi SAVO mintimis ir patirtimi, padeda vienas kitam patarimais ir žiniomis (ką bent aš, stengiuosi daryti).

O visokių "naujienų" spaminimas svetimom kalbom, lietuviškame forume, MANO MANYMU, forumą tik teršia. Ir jei žmogus neturėdamas laisvo laiko, ar noro vertėjauti, tiesiog paspamina dėl pliusiuko ar padėkos, tai gal geriau jau ir visai nerašytų (bent forumas tvarkingesnis būtų). Ir ta filosofija, kad "jei norim matyti žinias lietuvių kalba, tai patys turim versti tekstus ir rodyti pavyzdį kitiems" manęs nepaveiksi. Dėl manęs, kaip jau seniau minėjau, gali išvis nebūti naujienų, o tik temos bendravimui TVARKINGAME, LIETUVIŠKAME FORUME.

Ne į temą

Gyvenimo mokykla vėl kalba... o mokinukai pliusiukais jį šeria. Per gerai apie save galvoji tamsta, SudraSkytaS, jei manai, jog turi teisę nurodinėt ką kiti tavo manymu turėtų daryt. Forumo taisyklių niekas nepažeidinėja, tad kodėl dėl tavęs čia kas nors turėtų keistis bei keisti? Gal labai nustebsi, bet man pliusas vertesnis kai jį gaunu už naują informaciją pateiktą žmogui, kurios nesu gyvenime pats neperskaitęs įmetęs, nei už "tiesiog bendravimą" mokant žmones ką ir kaip jie turi daryt, kaip jie turėtų gyvent. Dabar apie spamą, MANO MANYMU, tavo sapaliojimai, apie lietuvių kalbą vos ne kiekvienoj gijoj, kur yra kas nors parašoma anglų kalba ir yra spamas, o ne informacija apie žaidimus, už kurią dėkoja žmonės. Jei taip blogai būtų ir niekas nieko nesuprastų kas yra rašoma, niekam nereiktų tų naujienų, niekas ir nedėkotų, o jei tau ar dar keliems žmonėms tai užkliuvo, kuriems, beja, visada kas nors užkliūna, ir jie bėga gražiai pakalbėti, tai čia jau jūsų problemos. O paveikt kažką čia vienintelis bandai tu, tas kuris įkyriai vis perša ir perša savo jau atsibodusią nuomonę. Juokini tu mane: "jūs eikit ir viską verskit lietuviškai, jei norit rašyt, juk lietuviškas forumas", o kai pačiam pasiūloma ko nors imtis "man naujienų išvis gali nebūt, aš forume ateinu tik gražiai papbendrauti". Tai gražiai ir bendrauk, dalinkis savo giliomis žiniomis ir patirtim, užuot eilinį kartą pagal save bandydamas pakeist aplinkui esančius žmones. Tarp kitko, žmogus, kuriam naujienų galėtų ir nebūti, labai jau jautriai reguoji, jei jos neatitinka tavo kažkokių standartų...
Redagavo Epikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gyvenimo mokykla vėl kalba... o mokinukai pliusiukais jį šeria. Per gerai apie save galvoji tamsta, SudraSkytaS, jei manai, jog turi teisę nurodinėt ką kiti tavo manymu turėtų daryt. Forumo taisyklių niekas nepažeidinėja, tad kodėl dėl tavęs čia kas nors turėtų keistis bei keisti? Gal labai nustebsi, bet man pliusas vertesnis kai jį gaunu už naują informaciją pateiktą žmogui, kurios nesu gyvenime pats neperskaitęs įmetęs, nei už "tiesiog bendravimą" mokant žmones ką ir kaip jie turi daryt, kaip jie turėtų gyvent. Dabar apie spamą, MANO MANYMU, tavo sapaliojimai, apie lietuvių kalbą vos ne kiekvienoj gijoj, kur yra kas nors parašoma anglų kalba ir yra spamas, o ne informacija apie žaidimus, už kurią dėkoja žmonės. Jei taip blogai būtų ir niekas nieko nesuprastų kas yra rašoma, niekam nereiktų tų naujienų, niekas ir nedėkotų, o jei tau ar dar keliems žmonėms tai užkliuvo, kuriems, beja, visada kas nors užkliūna, ir jie bėga gražiai pakalbėti, tai čia jau jūsų problemos. O paveikt kažką čia vienintelis bandai tu, tas kuris įkyriai vis perša ir perša savo jau atsibodusią nuomonę. Juokini tu mane: "jūs eikit ir viską verskit lietuviškai, jei norit rašyt, juk lietuviškas forumas", o kai pačiam pasiūloma ko nors imtis "man naujienų išvis gali nebūt, aš forume ateinu tik gražiai papbendrauti". Tai gražiai ir bendrauk, dalinkis savo giliomis žiniomis ir patirtim, užuot eilinį kartą pagal save bandydamas pakeist aplinkui esančius žmones. Tarp kitko, žmogus, kuriam naujienų galėtų ir nebūti, labai jau jautriai reguoji, jei jos neatitinka tavo kažkokių standartų...
Ne į temą

Turiu jums tokį pasiūlymą: gal baikit jūs tą žodžių kovą, nes čia jau temos pavadinimą tuoj bus galima keisti iš PlayStation Plus Service į SudraSkytaS vs. Epikus :) geriau taika ir ramybė :D
Redagavo nexpro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada ir as bandziau naujiena ideti kita kalba, bet ne anglu ir teikiau pastabas del LT puslapyje dedamu svetimakalbiu citatu, tai mane savaitei buvo uzbanine. Nesuprantu as cia kaikuriu moderatoriu-nesubrendeliu veiksmu, kai uz issakyta nuomone dedamas banas arba apsiribojama sakiniu, nepatinka tai nesilankyk cia. Susidarau nuomone, kad tai elementarus nesubrendimas ir didele valdzia mazvaikiu rankose kurie leidzia sau daug ka, nesuprasdami atsakomybes.

O dabar kas liecia naujienas anglu kalba, saunu, kad idedate copy-paste, bet butu maloniau tai matyti normalia LT kalba su argumentais ir nuomonem

Redagavo Tomass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Epikus

Ne į temą

Matau tu visai manęs nesupranti, ir net nesistengi suprasti, jei mano NUOMONĖS (tegul kartais ir labai kategoriškos) išsakymą, priimi kaip kažkokį NURODINĖJIMĄ. Aš beveik kiekviename sakinyje paminiu, kad tai yra mano nuomonė (suprask - kaip MAN ATRODO būtų geriau), o jau rūpi ji kam ar ne - ne man spręsti. O tu sugebi tai priimti vos ne kaip kažkokius asmeninius įsakymus. Kame bėda? Dar iš kažkur ištraukti "mokymai kaip kas ką turi daryti ar gyventi"... Nu WTF? Kankina kažkokie kompleksai, ar kas negerai? Kodėl skaitai tą, kas neparašyta? Ir tai, kad mano nuomonė nesutampa su tavo, dar nereiškia, kad aš ją visiems peršu.

Dėl tų pliusų vėl kažkokios nuoskaudos pas tamstą... Aš dedu pliusą, vadinasi - "nieko nedarau, o tik pliusus dedu netinkamiems žmonėms". Man padeda pliusą, vėl - "tik kažkokie mokinukai juos deda už visai nenaudingą info" ir panašiai. Tau neatrodo, kad žmonės gali dėti pliusus ir padėkas vien už tai, kad pritaria kito žmogaus nuomonei (kuri gali ir nesutapti su tavo)? MAN yra žymiai maloniau padėti pliusą žmogui, už JO PATIES mintis, o ne už KITO ŽMOGAUS RAŠYTĄ ir tik nucopypastintą tekstą. Ir aš toks, vertinantis bendravimą (beabejo ir ginčus), tikrai ne vienintelis šiame forume. O jau dėti pliusus už kitų žmonių mintis, ar tiesiog už Ctrl+C; Ctrl+V paspaudimus - pačių žmonių pasirinkimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pasiemiau ta playstation plus service'a siaip apie 210Lt gavosi, nes metam emiau tai reikejo 50 svaru vertes korteles. Na is paziuros ideja nebloga, geimuku duoda :D cia galbut pagrinde del ko emiau, bet va pvz pirmas menesis killzone 2 map packai keli nemokami tai man cia labai liuks, nes ant ps3 vienas is labiausiai itraukianciu MP shooteriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tie KL2 map pack galesi naudot belekiek laiko ? , kiek suprantu ? ir tipo gauni dar uzdika LBP ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del mapu man atrodo kad jo, tik esme kad leidzia parsisiust tik ta menesi. o kas del LBP tai jo duoda dabar berods tiem kas uzsisakys iki 3d. ateinancio menesio. Dar is pilnu PS3 games yra Wipeout HD.

2 minis:

age of zombies

fieldrunners

1 psone:

destruction derby

 

ir pora trialu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

del mapu man atrodo kad jo, tik esme kad leidzia parsisiust tik ta menesi. o kas del LBP tai jo duoda dabar berods tiem kas uzsisakys iki 3d. ateinancio menesio. Dar is pilnu PS3 games yra Wipeout HD.

2 minis:

age of zombies

fieldrunners

1 psone:

destruction derby

 

ir pora trialu

Tai reik man sakytis playstation plus ir parduot originalų lpb su dežute, viskas atsipirktu man :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dar pagalvosiu as iki sekmadienio , ar pirkti psn+ ar ne , bet kas kaip atrodo kad per mazai visko psn+ duoda

Bet aisku per metus laiko gausis daug ko uzdika

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat jei duotų visus žaidimus visam laikui, tai tada būtų išvis super.. O dabar...

Nors aš net nežinau, kada ant mano acc atsiras galimybė užsisakyti PSN+..... :/

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, cia tai gerai pasakei SudraSkytaS, jei butu jie visam laikui uzdika tie zaidimai ,nu su 5 aktyvavimais tai butu puiku

Nors aisku cia dar tik pradzia , bus matyt ateiti kaip jis tobules ,nu po kolkas as susilaikau ir nuo PSN+, svarbu PSN MP onlainas uzdika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.