scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

svarbu PSN MP onlainas uzdika

Būtent. O jau žaidimus, galima ir atskirai pirkti susimetus su draugais, ir manau jie gausis dar pigiau negu 50$ į metus....

Na žiūrėsim ką dar Sony pasiūlys "pliusams". O kad kažką pasiūlys, net neabejoju. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes kiek matau tai tik siandien ir pasirode tas PSN+ Uk acc

Butu gerai kad kokius 5zaidimai butu uzdika kas menesi , nors kokio PSone zaidimai, visam laikui ,jei buni uzsisakes PSN+

Bet aisku cia tik mano fantazija :D

Tik nezinia ar daznai naujoviu des jie i ta psn+ , va cia ir kyla man pagrindinis klausimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony su PSN+ tikrai nestovės vietoj o siūlys vis kažko naujo ir patrauklaus vartotojams, kurie manau susigundys šituo dalyku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tereiktu tik save backup funkcijos (perenelyg daug terliojimosi su kai kuriais protected save, pav demons soul) ir sony turetu mano psn+, deja deja...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pasiemiau ta playstation plus service'a siaip apie 210Lt gavosi, nes metam emiau tai reikejo 50 svaru vertes korteles. Na is paziuros ideja nebloga, geimuku duoda :D cia galbut pagrinde del ko emiau, bet va pvz pirmas menesis killzone 2 map packai keli nemokami tai man cia labai liuks, nes ant ps3 vienas is labiausiai itraukianciu MP shooteriu.

Kaip pasiemei? Pildeisi UK akaunta ar pirkai ta pre paid kortele PSN ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip pasiemei? Pildeisi UK akaunta ar pirkai ta pre paid kortele PSN ?

Pre paid kortele pirkau :D

Ne į temą

kas turit Little Big Planet pakvieskit PSN i draugus ir varom papliekt ;))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PlayStation Plus Subscribers Get Kane & Lynch 2 Demo a Week Early

If you've bought into PlayStation Plus, on Tuesday you can get the Kane & Lynch 2: Dog Days demo shipped to your console via automatic download. Everyone else gets it July 27.

 

Automatic downloads are a feature of PlayStation Plus, though the demo is available through the PlayStation Store for subscribers too. The demo announcement comes with a whole mess of instructions on how to get the thing as fast as possible. Auto download turns on your PS3 every 48 hours to check for new stuff and download anything available to the console. The deal is, if your system is on during the timeframe you set for it to check for these updates, the PS3 waits to check until after it is turned off during its next designated timeframe which is 24 to 48 hours later.

 

So, to summarize, don't be playin' when your PS3 should be scannin' and downloadin'. Be sleepin' or something.

 

Coming Tuesday to PSN: Kane & Lynch Demo for PS3 [PlayStation Blog]

Šaltinis www.kotaku.com

 

Taigi kas užsisakėte PSN Plus gausite savaitę ankščiau už visus kitus Kane & Lynch 2 Dog Days demo, o visi kitau gaus Liepos 27.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playstation Plus UK

 

Rugpjūčio 4d. – 31d.

PS3 žaidimas:

Zen Pinball

minis:

Blast-Off

Alien Zombie Death

PSOne klasika:

Medievil

Pilni 60min žaidimo trial'ai:

Infamous

Mushroom Wars

Išskirtinės nuolaidos:

Zen Pinball Earth Defense Table – 20%

Warhawk Triple Combo Pack – 50%

GT Club PS3/PSN – 50%

WipeOut HD Fury – 20%

DLC:

MotorStorm Pacific Rift: Adrenaline Pack

Automatiškai parsiunčiamos demo:

Pixel Junk Shooter

Mafia 2

Dinaminės temos:

Exclusive PlayStation Plus Theme

Exclusive ‘Clock’ Theme

Išskirtiniai avatarai:

Heavy Rain characters x 2

 

 

Rugsėjo 1d. – 30d.

PS3 žaidimas:

Sam and Max: Devil’s Playground (pilnas sezonas)

minis:

Vector Tower Defense

Echoes

PSOne klasika:

Oddworld: Abe’s Oddysee

Pilni 60min žaidimo trial'ai:

Warhawk (su išskirtine 50% nuolaida pirkimui PLUS turėtojams)

Inferno Pool

Išskirtinės nuolaidos:

LBP: Ico and Shadow of Colossus costume pack – 50%

Metal Gear Solid (PSOne) – 50%

Warhawk – 20%

Pixel Junk Shooter – 20%

DLC:

Exclusive UFC Undisputed 2010 DLC

Dinaminės temos:

Exclusive PlayStation Move theme

Exclusive ‘Fish Tank’ theme

Išskirtiniai avatarai:

Eye Pet Blue Goalie Avatar

Eye Pet DJ Avatar

 

Paimta iš:

http://blog.eu.playstation.com/2010/08/03/...-and-september/

Redagavo MasterSUN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

More Exclusive Extras For PlayStation Plus Members

 

Nuotrauka

 

Hi Guys, back again just to let you know that we have managed to secure another early demo for PS Plus members.

 

From the 25th August, Plus members will have early access to the latest demo of R.U.S.E.

This is exclusive to Plus members until the 1st Sept, when the demo will be available on the Store.

As with the last demo, you will be able to download this from the Plus section of the Store or you will get it via Automatic Downloads if you have this feature switched on.

taigi RUSE demo PSN+ vartotojam siek tiek anksciau. beje tai liecia tik AE, AU, GB, IE, NZ salis.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va katik padejo man PSN Plus, Zaidziau Splinter cell, isejau is zaidimo, norejau kita graju palosti, aisku priestai padariau kad zaidimo seiva nusiustu i PSN online Save, bet pagalvojau einu toliau geriau zaisti, splinter cell, ir kas gi nutiko man LOAD zaidimo nepadaro , kiek bandau LOAD tiek ir ismeta is zaidimo mane, tai nuejau i PSN Online seiva ir parsisiunciau Splinter cell Seiva savo, ir vel pradejo veikti man zaidimo seivai :thumbsup4: o taip butu teke vel eiti ant hardo visa zaidima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne kažką sausio mėn pasiūlė PS plus, skurdokai labai, kai buvo psn nulūžęs tada kelis kart daugiau žaidimų, avatarų ir temų galima buvo atsisiūst.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko kita karta gal geresnio imes :)

 

Aisku vienas minusas kai tik parsisiusi zaidima uzdika, tau isai galios 3men, kaip sakoma kiek liks laiko tavo PSN+, o kad toliau tau veiktu tie zaidimai, tau reikes vel PSN+ uzsisakyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai nesamone tada, kokio velnio jie raso kad gauni contecnt uz 200svaru, jei paskui negalesi juo naudotis, maniau kad nusipirkai ir visam laikui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.