Peršokti prie turinio

Nuotrauka

#33 PlayManija.lt "tinginių" konkursas: Remastered Edition Laimėk Playstation 4 Slim konsolę

* * * * * 5 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

• Nariai
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:tymbarkFM

*
Populiarus

#33 PlayManija.lt "tinginių" konkursas: Remastered Edition

07sep16.png

Sveiki gerbiamieji Playmanai,

Vasara eina į pabaigą, daugumai baigiasi poilsio dienos, kasmetinės atostogos, visi grįžta į darbus, mokyklas. O dauguma Playmanų, neabejoju, grįžtą prie konsolių ir žaidimų.

Todėl artėjant šaltiems ir niūriems rudens vakarams, atėjo laikas dar vienam PLM konkursui. Kažkas gali jį pavadinti super, mega, ultra, o aš jį pavadinau paprastai - tinginių konkursu (senbuviams čia yra mažas Easter Egg). O toks pavadinimas kilo todėl, kad norint sudalyvauti šiame, pagal eiliškumą jau 33-iame konkurse, kuriame galite laimėti naują Playstation 4 Slim konsolę, visiškai nieko nereikia daryti, tik palikti pranešimą šioje temoje. Senbuviams to užteks, o nariams, užsiregistravusiems po šios temos sukūrimo - reikalinga vip.pngV.I.P. narystė forume. Laimėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka rugsėjo 23 d.

Žinutės turinys neturi reikšmės, svarbiausia laikytis forumo taisyklių. Plačiau apie konkurso tvarką skaitykite taisyklėse žemiau. Sėkmės!

TL;DR:
Rašyk šioje temoje ir laimėk PLAYSTATION 4 SLIM!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

KONKURSO TAISYKLĖS

• Šių taisyklių paskirtis – nustatyti "#33 Playmanija.lt "tinginių" konkurso: Remastered Edition" (toliau – Konkursas) vykdymo tvarką, laimėtojų išaiškinimą ir laimėtų prizų perdavimo tvarką (toliau – Taisyklės).
  • Konkursą organizuoja tymbarkFM (toliau – Konkurso organizatorius). Konkursas vyksta nuo 2018 m. rugpjūčio 23 d. 22:30 val. iki 2018 m. rugsėjo 22 d. 23:59 val. Laimėtojai skelbiami rugsėjo 23 d.
  • Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas Konkurse, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Konkurso dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.
  • Dalyvauti Konkurse gali visi iki 2018 m. rugpjūčio 23 d. 22:30 val. užsiregistravę nariai ARBA nariai, užsiregistravę po Konkurso paskelbimo datos ir užsisakę VIP narystę, o taip pat moderatoriai ir Strike-Team nariai.
  • Norint dalyvauti Konkurse reikia Konkurso vykdymo laikotarpiu parašyti žinutę Konkurso temoje apie dalyvavimą. Pakartotinis to paties asmens registravimasis Playmanija.lt portale siekiant padidinti laimėjimo galimybę bus baudžiamas.
  • Konkurso prizas į kitus prizus ar grynuosius pinigus nekeičiamas ir neperduodamas tretiesiems asmenims.
  • Konkurso prizo laimėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka iš visų Konkurso vykdymo metu parašiusių žinutę Konkurso temoje narių ir paskelbtas 2018 m. rugsėjo 23 d. Laimėtojas bus informuotas asmeniškai asmenine žinute Playmanija.lt forume.
  • Konkurso organizatoriaus priimtas sprendimas dėl laimėtojų paskelbimo yra neginčijamas ir jokių pretenzijų Konkurso organizatorius dėl to nepriima.
  • Konkurso laimėtojo asmens duomenys bus surinkti tik prizo išsiuntimo per DPD kurjerių tarnybą tikslais.
  • Jei per dvi dienas nuo rezultatų paskelbimo datos Konkurso organizatoriui nepavyksta susisiekti su laimėtoju (laimėtojas neatsako į žinutę), atsitiktine tvarka bus renkamas kitas laimėtojas iš visų likusių parašiusių žinutę Konkurso temoje narių.
  • Konkurso organizatorius pasilieka teisę bet kada keisti šias Taisykles, o prireikus – sustabdyti arba atšaukti Konkursą be išankstinio įspėjimo.

Papildoma informacija apie konkursą teikiama parašius asmeninę žinutę Konkurso organizatoriui Playmanija.lt forume.

Šį pranešimą redagavo Impaler: 2018-08-24, 07:33

• Impaler, stash, Jeisonas ir dar 24 kt. tai mėgsta

tymbarkFM.png

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

Gerai. 

Brolis
Mano pranešimai  

Brolis

Buvęs nikas theflexxey

•  V.I.P.
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Brolis_
  • XBL vardas:Brolis_
  • Steam ID:mikis30001
  • Origin ID:Brolis_92

ps4 geriausia konsole

Nuotrauka

Droveris
Mano pranešimai  

Droveris
  • Nariai
  • Turi:PS3
  • PSN vardas:Droveris
  • Steam ID:sventas

Nu cia ne vaikiskai taip! :D Butu smagu atsinaujint be didelius pastangu. :D:D

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Sėkmės dalyviams (ir man :D ), į ko namus atkeliaus šis gėris negalės patikėti, jog būtent jam pavyko laimėti. 

DzekerisLT.png

Mldc
Mano pranešimai  

Mldc
  • Naujokai
  • Turi:PS3, XBOX 360

Šaunuolis, kad surengei tokį konkursą, playmanijai šiuo metu tikrai neprošal būtų gauti naujų narių, o šis konkursas manau bus gera reklama. Beto dabar kai yra galimybė kažką laimėti yra azartas kažko laukti, todėl dalyvauju :D.

• tymbarkFM tai mėgsta

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

Coming back to Raccoon city!

• Nariai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:ReiKaz316
  • Steam ID:ReiKaz
  • Origin ID:ReiKaz

Saunuolis @tymbarkFM ! Dekojam visi uz konkursa! :D seniai jau buvo tokio masto konkuras PLM.

• tomashex ir tymbarkFM tai mėgsta

Dp4YyBH.png
CLASSIC RESIDENT EVIL FAN

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

Oho nerealiai Tymbark sumastei su prizu. Cia daug dalyvaujanciu bus :D

• tymbarkFM tai mėgsta

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

Tikiuosi šis konkursas įpūs daugiau gyvybės geriausiam forumui žaidimų tematika.

• tymbarkFM tai mėgsta

JeisonasLT.png

bigisk
Mano pranešimai  

bigisk
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, Wii
  • PSN vardas:bigisk

Count me in

Nuotrauka
FX8320E@4,2Ghz+ PNY GTX 1060 GB + 16GB DDR3 1866 + 250GB SSD + 2TB HDD + WIN10 PRO

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  STRiKE TEAM

siaip

Sekmes kitiems kurie dalyvaus 

@tymbarkFM neblogai tu cia :) tik neuzsikresk tuom :D ispatirties zinau
As Nedalyvauju

Šį pranešimą redagavo narkata: 2018-08-23, 23:34

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

Coming back to Raccoon city!

• Nariai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:ReiKaz316
  • Steam ID:ReiKaz
  • Origin ID:ReiKaz

narkata

Šį pranešimą redagavo narkata: 2018-08-24, 01:49
paslepiau teksta kad i aki nekristu kitiems

• narkata tai mėgsta

Dp4YyBH.png
CLASSIC RESIDENT EVIL FAN

superlt
Mano pranešimai  

superlt
  • Naujokai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Karoliss1

Tikiuosi, kad kažkas iš ,,senbuvių'' ir laimės  :)

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Mldc tymbark :) As uzskaitau zaidima ir jame dalyvauju :)

Nuotrauka

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  STRiKE TEAM

narkata

ReiKaz

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods