Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Warhammer 40,000 Space Marine (DLH / HB) nemokamai

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

@ReiKaz pas mane irgi dabar 3 rodo. As kuponu nespaudziau. Bet tai cia toks dalykas, kad jeigu tu pasiemi stampa ir pasiemi kupona, tas stampas jau lieka. Jis neissinaudoja. Tada renki antra ir trecia iki game. Pasiemi ir tada du belieka surinkti iki penkiu. Anksciau kazkaip nerode kaip dabar.

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

@ReiKaz , stampeliuojam toliau! Dabar duoda net 3 zaidimus. https://www.humblebundle.com/store

6eb0a0ee6f33.gif

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

ok. Nezinau kiek tai tesis, bet kol kas duoda. Ka reikia padaryti tai registruotis: https://www.dlh.net/en/ - tai padarius nespausti, bet uzeiti ant savo profilio ir rasti: Steam Keys. Ten turetumete rasti paveiksleli su Warhammer 40.000: Space Marine zaidimu ir einanciu laiku. Kai jis baigsis turetumete padaryti refresh arba F5 ir jau matyti linka. Ji paspaudus padarysite uzduoti ir gausite steam rakta vietoje!

6eb0a0ee6f33.gif

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods