Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dėl Windows 10 įrašymo

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

bl0gaz
Mano pranešimai  

bl0gaz
  • Naujokai

Sveiki, nusipirkau naują nešiojamą, Lenovo Legion Y530, be windowsų. Kompe yra du hardai, 1TB HDD ir 128GB SSD. Bandau įrašyt 10 windowsus, bootinu iš USB flashuko, užsibootina, bet ten kur pasirinkt reikia į kurį hardą įrašyt, leidžia tik į paprastą hardą, pasirinkus SSD išmeta "Windows cannot be installed to this disk. This computer's hardware may not support booting to this disk. Ensure that the disk's controller is enabled in the computer's BIOS menu.". Biose viską išmaigiau, atnaujinau, vienoj vietoj radau kur galima pakeist tą controller, bet pakeitus neužsibootina. Gal kas esat susidūrę su pan problema?

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Kiek pamenu mano biose buvo reikalai su UEFI boot. Biose aktyvuok UEFI . nes greiciausiai biose parinkta legacy mode. Reikia ji pakeist. Reikia ssd pakeist i MBR

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-09-13, 13:40

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

bl0gaz
Mano pranešimai  

bl0gaz
  • Naujokai

Bet pakeitus i UEFI neleidzia bootint is USB. Kaip tada?

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

ten kazkoks dar secure boot yra ar kazkas tokio. nu as isirasiau is usb i ssd. turetu but toks pats bios. 

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

bl0gaz
Mano pranešimai  

bl0gaz
  • Naujokai

Dekui scalmanai.
Pakeiciau biose i legacy mode ir dar pasirinkimas buvo boot first, ten pasirinkau uefi.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods