Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PC žaidimai (lietuviški Big Box) ar buvo išleista tokių kada nors?

- - - - - PC žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

jkm
Mano pranešimai  

jkm
  • Naujokai

Ar kas nors esate matę sulietuvintų PC žaidimų vadinamuose Big Box'uose? Tokius seniau leido 90'ais ir rusiškų ir lenkiškų yra, įdomu ar Lietuvoje tokių buvo iš vis.

Priedas  ТББ а.jpg   178,63KB   2 Parsiųsta kartų

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Ne į tą skiltį sukurta tema. Į temą tik "Na palauk" esu žaidęs lietuvišką.

Rayman
Mano pranešimai  

Rayman

KONSOLIUS

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS

Turi omeny DVD dėžutėse? Iki kokių 2003 m. buvo sulietuvintų ne tiek jau mažai. Dauguma visgi buvo CD dėžutėse ir tik nedaugelis DVD dėžutėse (iš tokių dabar atsimenu tik Hover Ace). Jei patikslintum klausimą, galėčiau pavardyti sulietuvintų pavadinimus.

jkm
Mano pranešimai  

jkm
  • Naujokai

Turi omeny DVD dėžutėse? Iki kokių 2003 m. buvo sulietuvintų ne tiek jau mažai. Dauguma visgi buvo CD dėžutėse ir tik nedaugelis DVD dėžutėse (iš tokių dabar atsimenu tik Hover Ace). Jei patikslintum klausimą, galėčiau pavardyti sulietuvintų pavadinimus.

PC Big Box dezutese popierinese, pvz: 

Priedas  dscn5444.jpg   297,55KB   1 Parsiųsta kartų

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

Lietuvisku Big Boxu nebuvo, kai buvo populiarus PC Big Box'ai tada dar lietuviskai zaidimais net nekvepejo, veliau buvo islista keletas lietuvisku bet tada jau buvo paplite Jewel CD ir DVD dezutes. Rusija turejo savo Big Box'us, ir dabar jie patapo labai kolekcionuotini ir brangus.

Šį pranešimą redagavo Jeisonas: 2018-09-17, 02:56

JeisonasLT.png

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

Lietuvoje akelote ir ko leisdavo zaidimus, Gameland (zaidimu salis), gal ir kitu yra. Visi zaidimai buvo leidziami paprastuose CD dezutese.

Rayman
Mano pranešimai  

Rayman

KONSOLIUS

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS

Taip, kartoninėse turbūt neišėjo nė vienas lietuviškai verstas žaidimas.

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PC žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods