nesantaika

Restoranai

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jums šitas listas ?:)http://30geriausiurestoranu.lt/ Ar teko nors vienam apsilankyti?  Aš buvau Saint Germain ir Sofa de Pancho, nu tai tikrai įsimintinos vietelės, tik dalykas kad pats už savo pinigus tai niekada ten neičiau, tikrai nėra pigu :D Ir dar rezervaciją kaip supratau gaut ne taip paprasta. Net keista kad Lietuvoj tiek daug tų aukštos klasės restoranų atsirado. Sakyčiau kartelė gerokai iškilusi dabar? Aš asmeniškai tai irgi mėgstu pavalgyti ne namie, bet renkuosi tokias labiau prieinamas vietas - Blue Lotus, Boom Burger, Basilico, Jurgis ir Drakonas. O kur jūs mėgstat nueit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meh tikri restoranai tik paragaut tinkami, tokios porcijos mažos kad neturiu žodžių. Pats kartą į savaitę su draugais nuvažiuoju į kavinę/restoraną, kas kart naują, bet tik pajūrio gale, labai toli nevažiuojam ~60km toliausiai išskyrus atvejį kai važiavom į Latviją, Liepoją pavalgyt, bet nepatiko, nes kaimietiškas lygis lyginant su LT kavinėm, nors ten vienas iš geresnių restoranų buvo. Labiausiai patiko Sotus Vilkas Vilkyčiuose, Armėnija automagistralėje, Vienkiemis Kretingoje. Na o pati pigiausia kavinė kur labai skaniai pavalgiau tai Klumpė Šilutėje. Skaniausi cepelinai, kurie beje labai dideli, dviejų neina suvalgyti randasi "Provincija" kavinėje Laužų kaime, pravažiavus Rietavo turgų. Už savaitės gal vyksim į Suvalkus apsipirkti tai ten pabandysim paskanaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista jog Makdonaldo nera sarase, gi restoranu vadinamas. :D O siaip asmeniskai tik i Charle ar Chili pizzas einu su draugais ar bendradarbiais, nes norisi aptarti reikalus ne tusciu skrandziu koks buna po tu brangesniu restoranu porciju. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rupkes gerai gyvename jei į rostoranus einate. Šiaip restorane tik užkasti brangiai, pavalgyti tikrai neina normalai. xD Su drauge tenka dažnai nueiti, bet ne vieną nepatiko ar būtų palikę įspūdį ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiausiai gan bei patinka. Nors ne pigu, bet uzsakes  jautienos, vistienos ar antienos ir t.t su ryziais ir didele porcija-vienas to neiveiksi, nebent visai tusciu skrandziu busi. Isbandyta ir labai skanu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko iš tikro nekenčiu tai kad pas dauguma salotos būna papjaustyyas pomidoras į 4 dalis, agurkas ir rukola, kas b*** ta rukola valgo išvis? Man patinka salotos kai būna sutarkuotos, nu senoviniu valgyklos stilium. Ir nekenčiu kad dažnai nerašo  jog yra svogūnų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko iš tikro nekenčiu tai kad pas dauguma salotos būna papjaustyyas pomidoras į 4 dalis, agurkas ir rukola, kas b*** ta rukola valgo išvis? Man patinka salotos kai būna sutarkuotos, nu senoviniu valgyklos stilium. Ir nekenčiu kad dažnai nerašo  jog yra svogūnų...

Apie rukola gerai pasakei. Aš pats jos nemėgėjas, o dar po to kai man ji buvo gerklėje užstrigus, prilipus. Vos iškrapščiau ir po to iš visur ja išmėtau kur randu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip pritariu, į tuos restoranus su tokia alga kaip mano dažnai nepavaikščiosi. Ir šiaip daugumą patiekalų galima kuo puikiausiai namie pasidaryt. Ypač sakykim itališkus patiekalus, kur realiai patiekalas iš kokių 3-4 ingridientų. Svarbu tik kad kokybiški jie būtų. Tai galima už patiekalo kainą pasigaminti maisto keturiems žmonėms :D O šiaip jeigu ir nueinam kartais kur ne namie pavalgyt, tai dažniausiai į kokius azijiečių restoranus. Tarkim čia https://www.panorama.lt/gourmet/spoon-out/ arba čia https://www.facebook.com/Saigon.lt/. Čia jeigu ir norėsi pasigaminti, vargu ar pavyks, nes patiekalai iš kokių 15 ingridientų, tai kiek kartų esu daręs, vis kažka sugadinu. Tuo labiau kad daugumos produktų ar prieskonių net nerandu kur pirkti, pvz kokio lemongrass arba oyster padažo, gal nebent didžiausiose maximose galima rast.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.