Rekomenduojami pranešimai

na valdosi lengvai su pulteliu nzn kur cia tas ju hardcoras buvo man lengviau nei dirt rally ir dirt 4 pasirode. grafika kaip dirt4  su sauletom trasom tragiskai atrodo , kur apsiniauke ir lietus ar slapia grazu visai. bet nezinau kuo pasikeite nuo pirmo dirt rally. man tai niekuo. cockpitai tiesiog tragiski pagal siu dienu ar keliu metu senumo racingus lyginant. Tiesiog cockpite nera jokio apsvietimo jokie seseliai niekur nekrenta ant nieko. velgi masinos su tamsiais juodais cockpitais atrodys ok nematysi ko ten truksta, bet yra masinu su sviesiai rudu medziu ir kitom medziagom tai atrodo tiesiog tragiskai. ziauriai paseno ju engine kas ka nori tegu sako bet paseno tikrai.

Valdymas uztai labai tikslus ir geras tai del to smagiai losiasi.nori turet gera laika , susimazini AI sudetinguma ir busi pirmas. paprasta. 

zaidime visa karjera veikia tik Online. nepamenu ar pirmas to reikalavo, lygtais ne. tai su nulauzta versija turesi tik viena rezima Freeplay. bet ir to uztenka kad pamatyt kas ir kaip. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man dev neatrodo jau, kad stengiasi kurti, kaip anksčiau.... Senais laikais maniau jie geriausią dev kurie sugeba sukurti gerą lenktynių žaidimą, bet šiandien jau jie atsilikę grafikos prasme ir pačių žaidimų, gal šais metais nustebins ralių žaidimas WRC. Aišku didelis pliusas jiems, kad nėra konkurentų tokio žanro, tik dvi studijos kūrė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

ouch . antra dalis su blogesnem cockpito teksturom, blogesnem kelio dangos teksturom ir blogesniais seseliais, bet geresnis dumu ir dulkiu efektai antroj dali. slapi keliai grazesni antroj dali ir bendrai lietaus efektai bet ant masinu daugiau nebera lietaus lasu kas buvo pirmoj dali.


4cz3f99.png


MOwcWs2.png


XDxIqPl.png


ziAtSeJ.png


SnNFoWu.png


ypac jei dar palygint su bekeles lenktynem kad ir kokio 2016 Forza Horizon 3. masinu detalumai , aplinkos ... 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radai ką palygint, mėšliną pilkai masei skirtą Horizon su Dirt Rally...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbu, kad prilygtu RBR.

 

karts nuo karto palosiu ant pirmo xbox, RBR. Net ir dabar stebina zaidimo fizika.

 

O grafika, gali buti ps4 pasekmes, nes reikia 60fps isspausti. Turetu koks patchas buti aukstesnem teksturom, artimiausiu laiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu sunkumu tai sitas lengviau valdosi uz pirma dirt rally. sako kad realistiskiau del to lengviau, na tai gal ir tiesa. man su pulteliu nebuvo jokiu problemu lakstyt nei FWD nei AWD masinom net is trasos beveik neislekdavau , kai pirmam DR buvo tikrai sunku. Nzn kur ten ta devu trasa kuri su laiku blogeja priklausomai kelintas vaziuosi, kiti irgi to nepastebejo kazkaip kol kas. gal po menesio trasa pabloges ??  :yao:


o siaip gaila kad negalima gaut forzos grafikos ir Dirto valdymo. nzn kodel tai neiseina. man tai visu pirma atrodo kad cia viskas vaziuoja ant to pacio kazkiek pagerinto seno ju engine kur dirt rally sukosi. tai pasikeistu engine pasikeistu ir grafika. seseliu nerasta..medziai juda sakos juda , seseliai vietoj stovi ..fake  :trl:


yra video kur hebra tapke dugnas beveik visa trasa praskrenda mazai pristabde nu ant kiek gera fizika matyt ... 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauksiu kol imes i game pass. Atrodo neblogai, vaikystei Colin McRae Rally buvo mano go to zaidimas kartu su NFS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau klasikos gryzta , tik idomu ar subaru garsas bus toks pat geras kaip kad dirt ralky 1.0 turejo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.