Peršokti prie turinio

Nuotrauka

GameOn 2018 lapkričio 2-3 d. Litexpo. Kas dalyvausite?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Lapkričio 2–3 d. Vilnius taps žaidimų kultūros sostine. Didžiausias žaidimų kultūros konventas „GameOn“ kvies ne tik artimiau susipažinti su žaidimų industrija, bet ir pabendrauti su šių dienų žaidimų kultūros žvaigždėmis. Tradicinėje „GameOn“ ir Lietuvos žaidimų studijos „Nordcurrent“ organizuojamoje konferencijoje pranešimus skaitys pripažinti žaidimų kūrėjai iš viso pasaulio, įžvalgomis ir naujausiais tyrimais dalinsis mokslininkai ir ekonomistai.

Konferenciją sudarys dvi dalys. Pirmoji bus skirta žaidimų kūrėjams – tiems, kurie jau kuria ar svajoja sukurti savo žaidimą. Antrojoje, pavadintoje „Žaidžia visi“, laukiami visi žaidimų kultūros entuziastai ir netgi šiai kultūrai priešiškai nusiteikę asmenys. Antrojoje dalyje bus kalbama apie žaidimų pritaikymą edukacijoje, versle ir moksle.

Šiemet labai džiaugiamės galėdami pristatyti pranešėjus iš garsių pasaulio žaidimų kūrimo studijų, Forbes 30 Under 30 įtakingiausių sąraše atsidūrusių mokslininkų ir su dideliais užsienio projektais dirbančių lietuvių. Daugiau apie pranešėjus galite rasti prisegtame pranešime spaudai.

Daugiau informacijos: https://gameon.lt/

Kas dalyvausite šiais metais?
  • ReiKaz tai mėgsta
XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

busted
Mano pranešimai  

busted
  •  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Genesis, SMS

Gal ir atvaziuosiu i antra diena. Preitais metais nebuvau, tai siais labai noreciau. Jei tik galesiu tai vaziuosiu

Šį pranešimą redagavo busted: 2018-10-07, 13:57

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128

as busiu

Nuotrauka

Rayman
Mano pranešimai  

Rayman

KONSOLIUS

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS

Turėčiau būti ir dalyvauti jeigu nieks labai nesikeis, nes susiduriam vėl su problema iš kur kineskopų gauti. Kadangi nemažai senbuvių nebedalyvaus.

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

o kas iš senbuvių atkrito šiemet?

GameOn jums vėl nieko nekompensuoja ir neparūpina nieko apart vietos salėje?

XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Rayman
Mano pranešimai  

Rayman

KONSOLIUS

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS

Žadėjo finansuoti atvykimą, bet kol kas nieko konkretaus. Galutiniam variante LFXixas dalyvaus, nors iš pradžių negalėjo. O šiaip Giedriaus nebus, dar kelių, kur turbūt nelabai pažinosi. Kol kas dar nieko aiškaus negaliu pasakyt, nors laiko vis mažėja.

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128

Tai turbut ta pati tendencija vis dar egzistuoja ir po to per live streamus jie sneka kad vis nespedavo kazkada padaryt...matyt velai susiruosia darbus daryt

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods