Peršokti prie turinio

Nuotrauka

GameOn 2018 lapkričio 2-3 d. Litexpo. Kas dalyvausite?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

cookeris
Mano pranešimai  

cookeris
  • Nariai
  • Turi:PS2, DS

:D nu keista, gi akis pasisveikinome, sakau va Cookeris :D 

Rayman
Mano pranešimai  

Rayman

KONSOLIUS

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS

Man pirma diena buvo nuobodoka. Toks jausmas lyg viskas jau matyta, tik visko mažiau nei ankstesnius porą metų. Gal tik toks įspūdis sdusidarė. Bet užtat antrą dieną buvo labai smagu. Atėjo daugiau vyresnių žmonių, su pažįstamais ir nepažįstamais pakalbėjom. Geri žodžiai motyvuoja toliau daryti tai, ką jau ne vienus metus darom. Su kai kuriais playmanais pakalbėjom. Bendrai paėmus buvo smagu. Kiekvienais metais tenka išgirst komentarų, kad retro zona įdomiausia vieta renginy. :D Konferencijoj klausiaus tik vieno pranešimo, kur kalbėjo olandas, turintis didžiausią pasauly PC Big Box žaidimų kolekciją. Buvo įdomu. O prie konsolių ir kompų taip ir nepriėjau, nes tingėjau laukti eilėse.

• Impaler tai mėgsta

cookeris
Mano pranešimai  

cookeris
  • Nariai
  • Turi:PS2, DS

Na dėl pirmos dienos turbūt todėl, kad daugumai darbo diena :).

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods