Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Project XCloud Microsoft

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

OMB-touch.jpg

taigi stai ir Microsofto stream paslauga. 

The future of gaming is a world where you are empowered to play the games you want, with the people you want, whenever you want, wherever you are, and on any device of your choosing. Our vision for the evolution of gaming is similar to music and movies — entertainment should be available on demand and accessible from any screen. Today, I’m excited to share with you one of our key projects that will take us on an accelerated journey to that future world: Project xCloud.
We are testing Project xCloud today. The test runs on devices (mobile phones, tablets) paired with an Xbox Wireless Controller through Bluetooth, and it is also playable using touch input. The immersive nature of console and PC games often requires controls that are mapped to multiple keys, buttons, sticks and triggers. We are developing a new, game-specific touch input overlay that provides maximum response in a minimal footprint for players who choose to play without a controller.

Today, the games you play are very much dictated by the device you are using. Project xCloud’s state-of-the-art global game-streaming technology will offer you the freedom to play on the device you want without being locked to a particular device, empowering YOU, the gamers, to be at the center of your gaming experience.
Ultimately, Project xCloud is about providing gamers — whether they prefer console or PC — new choices in when and where they play, while giving mobile-only players access to worlds, characters and immersive stories they haven’t been able to experience before.
Scaling and building out Project xCloud is a multi-year journey for us. We’ll begin public trials in 2019 so we can learn and scale with different volumes and locations. Our focus is on delivering an amazing added experience to existing Xbox players and on empowering developers to scale to hundreds of millions of new players across devices. Our goal with Project xCloud is to deliver a quality experience for all gamers on all devices that’s consistent with the speed and high-fidelity gamers experience and expect on their PCs and consoles.

OMB-Azure-regions.jpg

mes tai gal ir pasiruose tam bet musu internetai nelabai ...  :poker:

Google v MS v Amazon v Sony . jau visi teiks streamo paslaugas

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-10-08, 22:42

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

Ideja sita jau seniai sklando, mes link to ir einam, bet man svarbu kontroleris ir ekrano dydis, nes nu kai kuriuos ant tuch screeno zaist, tai jau geriau sivis tada nezaist, Dabar PS4 tarkin galima zaist ant PC, mobilaus, Vitos, o zaidziu isskirtinai tik ant PS4, nes nu netas kazkaip ant kitu sistemu zaist. 

JeisonasLT.png

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

Kas pamenat onlive, dabar jau zlugusi kompanija.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Sony nupirko Onlive ir dabar tai PS Now.
O pulteli siais laikais gali prie bet ko pasijungt kad ir ps4 and x1 kad butu autentiska ir patogiausia.
As anais laikais meginau pats ta Onlive esu loses ten kelis zaidimus na bandes. Lagas buvo ziaurus. Tiesiog buvo bandymas kaip veikia.
Bet jei panaikint laga visiskai tai butu gerai viskas. Ps now dar nera tam lygi kad visiskai be prob lostum bet is tikro galima zaist kazka kas galbut nereikalauja didelio tikslumo .
Ir gerai kad situ sistemu daugeja nuo to jos tik geres kiekvieni sieks kad ju butu geriausia lengviausia naudoti

LG G4 / Teclast X98 Pro

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

as irgi palosdavau onlive, man kazkaip budavo be lago, bet vaizdas su artefaktais tai nesuzavejo :D

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Lietuva labai toli nuo serveriu, tai mes input laga jausim, kad ir su nezmonisku netu.

Nuotrauka

Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Genesis, SMS
  • PSN vardas:Dovtutis

Po praitos ir šios savaitės pareiškimų iš google, sony ir microsoft, panašu jog Pacter'is buvo teisus jog viena iš next gen konsolių versijų bus tiesiog streaminimas.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

kol kas abi sony ir MS tures normalias next gen konsoles. cia kaip papildomai streamas kam reikia

LG G4 / Teclast X98 Pro

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai

Ejo gandai, kad MS ruosia 3 konsoles ir viena is ju bus tik streaminimui skirta

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

cia vien del sito zaidimo ir sutrauke toki demesi. butu streamine koki kita zaidima niekam nebutu idomu megint. o dabar uz dyka gali zaidima pamegint , tie kas gali aisku.

losiamas per google chrome narsykle

bet pati narsykle tiek ryja ramu pastoviai...

man tai strigo sitas video vien tik ziurint ji  :yao:

LG G4 / Teclast X98 Pro

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai

Gandai ejo dar pries sita tavo zaidima. Ir gal tamstai laikas ramu dasidet, jeigu net video stringa. As naudoju chrome nuo pat jos atsiradimo ir niekada neturejau jokiu problemu. 

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

kad ramu nesuryja nieko ka cia det . tik ne del chrome. siaip buna kokios tai nesamones gal laikas win 10 perrasyt butu su visais draivais. bet taip nesinori kad poto visus zaidimus perinstalint . jeigu jie uzpilde 1tb hdd tai nekas butu viska perinstalint vel. 

LG G4 / Teclast X98 Pro

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai

O pas tave ssd yra? Nes buvo atnese tvarkyt Hp Omen be ssd hardo, su gtx 1060 max q vaizdelka ir g sync ekranu 120hz, tai nezinau kur jis ta g synca isnaudoja. Vaizdo plokste gana silpnoka, bet jau hardas, tai vapsie viska ten stabdo. Ka leidau viskas ten strigo

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods