srs789

PS Store pirkimo ypatumai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Nesuprantu, ar čia kažkas pasikeitė ar kaip, nes panašaus atvejo niekada nebuvo. Susiruošiau pirkti god of war, rašo kainaves 40usd, dabar 22 usd. Paspaudžiu kad įdėtų į krepšelį ir vietoj 22 usd, pasidaro 24 usd. Netgi pačiam krepšely rodo subtotal 40 usd, discount 18 usd, tai pagal mano matematinius sugebėjimus turėtų rašyti, kad galutinė suma 22 usd :D. Any ideas? Čia kažkokie mokesčiai ar kas dasideda? Visada pirkdavau ir nesamonių tokių nebūdavo niekada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal mokesciai nes us kainos dazniausiai be mokesciu eshopuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal paypal mokestis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nope. Įsidėjau pinigų per PSN card'us. (Redeem codes)

Įkeliu fotke. Tipo galima sakyti, kad čia tas 2 usd nėra daug, net nesivargink galvodamas, bet man kaip tik įdomu, kodėl ir už ką permoku.

post-47061-0-12101700-1542904133_thumb.jpg

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka tu ten dar esi prisidejas gal kokia tema ar kazka arba skola kokia turi , nes man rodo normaliai $21.99 , niekas neprisideda. 

 

sra8nrfl.jpg


kaip matai pas mane irgi 39.99 - 18.00 ir gaunu 21.99


arba tu kazkokiu  ten budu moki per aplinkui . as paciam PSN nesu ivedas nei creditkes nei paypal jokiu mokejimo duomenu . paypal mokestis man prisidetu kai pirkciau pildymo korta netu aisku. ten tai prisideda.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai Tax dasideda, bet aš tada nesuprantu. Vieniem dasideda 2 usd, kitiem 1 usd, o dar kitiem vpš jokio tax nėra. Kaip suprasti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks dar tax is PSN tiesiai nieko nera. jeigu tu i PSN isidesi pinigu su redeem code. o kiek sumokesi uz ta koda kitas reikalas. PSN galetu pridet mokesti jeigu moketum tiesiai PSN su paypal , nes paypal visada ima mokesti.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dzekeris cia rodo ka jam rodo per PC  websaita. per PS4 PSN nieko nedasideda. kiek jau pirkes per US PSN ar  UK . niekas nedasideda jeigu perki is PSN pinigines . 


paypal mokesti uzdes , kaip ir uzdet gali kreditke. ziurint kaip tu per kur mokesi


as tiesiog sumokesiu daugiau pirkdamas ta koda is neto su paypal, tai man irgi apie 2 zali jauciu dasides.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, kad aš su reedem ir pasipildžiau PSN :D, jokios korteles ir jokio paypal nepririšęs aš, nes net neleidžia, bet kaip matom mokesčius prideda.

 

Dabar patikrinau per PC, tai ten nerodo mokesčių kai esi krepšelyje, lyg ir viskas gerai, bet kai paspaudo jau mokėti, tai dasideda vistiek tas mokestis. Per ps4 iškart rodo tą mokestį krepšelyje, o per PC tik tada, kai jau paspaudi pirkti. Žodžiu, kažkokia pieva. Visada pirkdavau ir jokių mokesčių nemokėdavau, visada kokia kaina būdavo parodyta, tokia ir sumoki, bet va šiandien pirmas atvejis, kai dėl kažkokių nežinomų priežasčių dasideda tax...

 

Žodžiu biški pasiskaitinėjau intike, tai rašo, kad Sony nesenai pridėjo Tax fee pagal valstijas. Išliko tik kelios (3 ar 4), kur nenurėžia Tax. Reddite žmonės žiūriu jau senai susidūrė prieš kelis mėnesius su tuo mokesčiu. Jei esi užsiregines vienoj valstijoj, bus vienas procentas mokesčio, jei kitoj, bus vėlgi kitas. Dėl to ir skiriasi mano ir Džekerio mokesčiai, nes atskirose valstijose užsiregine esam. b***** įdomiai padarė... Aišku nėra daug tie 2 dolcai, dabar pirkau detroit become human ir gow, tai per abu žaidimus dadėjo 3.50 dolcus mokesčio. Jaučiu UK regione nėra tokių dalykų...

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tada kur tu gyveni gal ten kazkaip idomiai susikures ACC per koki idomu adresa . nzn kas te ndar gali but . ? cia pirma karta taip ar visada taip buvo ? man niekad niekas nieko nepridejo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi rašiau aukščiau, kad pirmą kartą taip. Pats nesuprantu. Pirkęs iš US ne vieną žaidimą ir ne pirmi metai jau, bet tik dabar pirmą kartą pridėjo tuos mokesčius man...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.