srs789

PS4 Online be PSplus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Jūs man tokiam daunui paaiškinkit :D niekada nelošdavau online, esu single player ir story megėjas, nu bet žodžiu jau ne pirmą kartą aš pastebiu jau tai, kad online galiu žaist be pliuso. Jūs gal mane debiloidu išvadinsit, bet žodžiu pamenu nba 2k iš oro buvau pabandęs prieš kelis metus pasijungt online, nu ir ką, sumatchmake'ino ir sulošiau kelias partijas su kažkuo, bet galvojau gal čia šiaip buvo duotas koks trial keliom dienom, kad online išmėginčiau, nes niekad nebuvau pasijungęs į online, tai palošiau kelias partijas ir daugiau nebedomino manęs ir tą klausimą uždariau, paskui PES ir FIFA pamenu buvau pasijungęs pažaisti, tai irgi kuo puikiausiai ėjo viskas. Dabar ir Rdr 2, šiandien sakau reikia pamėgint iš oro pasijungt ir bam galiu žaisti :D Kuo puikiausiai su kitais grajinu jau kokias 3h, nors niekada pliuso nesu pirkęs gyvenime:D Ne, ir aš jum rimtai, ne koks daunas esu, atskiriu tikrus žaidėjus, kurie kalba per mikrafa ir NPC :D Jūs man galit paaiškint tokius mistinius prijomus? Ar aš toks atsilikęs, kad kažko nežinau? Kai kas nors man atsakys, galit moderatoriai ištrinti temą, nu bet man dabar įdomu, kas per wtf čia. :D

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tu esi pasidaręs kito asmens accountą, kaip primary? t.y Gal perki/daliniesi su kažkuo žaidimais?

 

P.s Kitą kartą nenaudok "Daunas" ir panašiai, sounds not very good ir skaityti nėra malonu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau už tokį negražu liežuvį, bet kiti pagalvoję kokias čia nesamones rašau, tai gali tikrai pagalvot, kad troll'inu ir kad toks rimtai esu :D Su accountais taip nėra. Neturiu nei vieno draugo tarp ps4 draugų, su niekuo nieko nesidalinu, accountai yra UK ir US, UK padarytas kaip primary.

 

 

Dabar mintis tokia kilo... Kažkada labai senai esu pirkęs kažką iš plati.ru to puslapio kur žaidimai po pigiai, nuhakinti accountai berods. Ir buvau girdėjęs, jog jeigu tas asmuo, kurio gauni acc, turi psplus, tai ne tik žaidimus gali parsisiųsti bet ir psplus taip pat gauni. Nežinau ar čia tiesa, bet tokias kalbas girdėjęs lyg. Bet čia buvo labai senai, prieš kokius 3 metus, kai nesenai konsolę įsigyjęs buvau. Realiai jei ir būčiau gavęs ta pliusą, po tiek metų jo tikrai negalėčiau pasinaudoti... Dabar nei vieno acc neturiu kito žmogaus, tik mano UK ir US. Nežinau, kažkaip reikia tikrai išsiaiškinti kas čia per prikolas, nes paskui nesinori gauti iš Sony bano kokio, kad atseit "nelegaliai" žaidžiu ar kažkas panašaus :)

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

free kategorijoj ziurek,ten be pluso :D arba taupik ant pluso

? Tikriausiai neskaitei, ką užklausęs aš buvau, nes neklausiau kaip galima žaisti online be pliuso :D :D

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo metal gear 5 online 3 parom paciam klaustukas,greiciau kaip trial suveike....rdr2 visgi beta online tai nereikalauja

Redagavo paseles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nesuprantu kol gali žaisk "online", bet realiai tik ant "free games" eina žaisti be plus, o visus normalius žaidimas na jau tikrai reikia pluso, kad internete galėtum ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei senesnė FAT modelio PS4 konsolė tai yra vienas ar du reti modeliai (gal CUH-1000 ar tai CUH-1001 ar pan) kurie dėl esančio bugo leidžia žaisti online be PS+. Šiaip labai reti, per savo gyvenimą vos tris tokius esu čiupinėjęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal man pasisekė :D Nes tikrai, kokius žaidimus mėginčiau, visus online leidžia žaisti be PsPlus. O kur įmanoma pažiūrėti kokį tiksliai turiu modelį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala, o tai ps4 zaisti online reikia ps+ ??? jei gerai pamenu ant ps3 online zaidavau nemokamai, ar kažkas pasikeitė ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala, o tai ps4 zaisti online reikia ps+ ??? jei gerai pamenu ant ps3 online zaidavau nemokamai, ar kažkas pasikeitė ?

Reikia ps+.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadaise bandziau Fifa losti online tai pliusu nereikejo. Cia jau PS4.X1 mada moketi, kad galetum zaisti online. Nors jeigu gerai pamenu tai toks zaidimas kaip FortNite nepraso to.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.