Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PS4 Online be PSplus

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Mantinijo
Mano pranešimai  

Mantinijo

Sano

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita
  • PSN vardas:Mantinijo

fak, atsilikes esu.. o ant ps3 nereikėjo ??

Nereikejo.

Sony has explained why a PlayStation Plus subscription will be required to play PlayStation 4 titles online. In the latest issue of Famitsu (translated by Kotaku), Worldwide Studios boss Shuhei Yoshida said that it would have been "absurd" to keep the service free, considering the "large investment of resources" Sony has made for online infrastructure.

• MedLey ir paseles tai mėgsta
Nuotrauka

Rolazz
Mano pranešimai  

Rolazz
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PSP
  • PSN vardas:Rolazz

Pilnai sutinku ir visiškai normalu susimokėti, juk visas palaikymas, serveriai, virtualios mašinos ir visa kita kainuoja didelius pinigus.  Asmeniškai man galvos neskauda susimokėti, plius gauni tikrai gerų benefitų kartais iš PS+

Rolazz.png

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

svajone butu jei ps5 free butu mp online

mindaugelis.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Nezinau kodel su PS3 tai problemu nesudarydavo, o su PS4 jau sudaro.. Kad ir kaip ten butu, geriau jau padarytu dvi grupes, kas nori + su zaidimais ir galimybe atsisiusti zaidimus susimokejus, o kas nori zaisti tiesiog MP be mokescio. Pubg ar FN problemu su serveriais kaip ir nera.

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

Rolazz
Mano pranešimai  

Rolazz
  • Nariai

Pirmoje vietoje, tai čia - Business is business, tai nereikia stebėtis. O kita vertus, SONY infros nereikėtų lyginti su FN ar PUBG, nesulyginami dalykai. Ir apskritai, FN ir PUBG kitokia politika.  Jeigu už tai, kad renka pinigus gerina klientų experiencą, offeriai, discountai, free žaidimai, geresnis servisas, tai, kaip ir minėjau, nematau tame problemos.

Asmeniškai pats metams pasiimu ir pamirštu, o paskaičiavus, kiek žaidimų gauni nemokamai, dažnu atveju visai neblogų, o kur dar PSN dealai visokie, tai tas + atsiperka su kaupu :)

Rolazz.png

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:tymbarkFM

Visi tikriausiai pamiršo, kad Microsoft jau nuo 360 laikų prašo sumokėti už online.

Nuotrauka

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

Free zaidimams ir nereik PS+, reik tik mokamiems. kas visai normalu, aisku ne m$.

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

jie ten gudrauja del tu serveriu,gobsus pasidare,kainas pabrangino ant 10 svariuku...

mindaugelis.png

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

Sony neturi nieko bendro su zaidimu serveriais, nebent yra koks first party zaidimas. sitas mokestis vien del to, nes zmones bet kokiu atveju uz tai moka. Pvz. fortnite, nereikia ps+, serveris nesusijes su sony. Turbut sony spaudzia developerius ir publisherius, kad online butu uzrakintas po ps+ uzraktu, nes netikiu, kad third party developeriai gauna naudos is sito reikalo.

Konsoliu neverta pirkti del online gamingo. Viskas tuom pasakyta.

Rolazz
Mano pranešimai  

Rolazz
  • Nariai

Sony neturi nieko bendro su zaidimu serveriais, nebent yra koks first party zaidimas. sitas mokestis vien del to, nes zmones bet kokiu atveju uz tai moka. Pvz. fortnite, nereikia ps+, serveris nesusijes su sony. Turbut sony spaudzia developerius ir publisherius, kad online butu uzrakintas po ps+ uzraktu, nes netikiu, kad third party developeriai gauna naudos is sito reikalo.

Konsoliu neverta pirkti del online gamingo. Viskas tuom pasakyta.

Galėtum pateikti savo nuomonę, kodėl nėra verta konsolės pirkti dėl Online galimybės? Tiesiog.. įdomu išgirsti :)

Šį pranešimą redagavo Rolazz: 2018-12-05, 21:22

Rolazz.png

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

Galėtum pateikti savo nuomonę, kodėl nėra verta konsolės pirkti dėl Online galimybės? Tiesiog.. įdomu išgirsti :)

Multiplayer yra privilegija uz kuria reikia papilodmai moketi pinigus.

Nepatogus bendravimas klaviatura, nera VoIP programu.

Didziausi multiplayer zaidimai yra ant PC platformos. Konsoles, tik gali megautis, kas yra mutliplatform, exclusyviniu zaidimu vertu online demesio nera, sioje konsoliu kartoje.

Ant konsoliu nera modu.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods