Jogurtas9

Kalėdiniai filmai

Rekomenduojami pranešimai

Labas! Kokių žinot kalėdinių filmų? Sesei įrašinėju kalėdinę kolekciją į USB, tai reik duo daugiau ir kuo ivairesnių filmų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano numero uno kalėdoms yra Haris Poteris, kasmet peržiūrinėju visą filmų seriją.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kaledos be Home Alone? :D

 

Galima dar daug prigalvoti, bet ir sitie man patiktu:

 

Planes, Trains, and Automobiles

National Lampoon's Christmas Vacation

The Man Who Invented Christmas

Four Christmases

Scrooged

Gremlins

Jingle All the Way

Bad Santa

How the Grinch Stole Christmas

A very harold & kumar Christmas

The Santa Clause

Elf

Jingle All the Way

Arthur Christmas

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siek tiek paklaidziojau ir radau filmu lista i kuri itraukta dauguma geru filmu. Siaip Home Alone nepamainomas. :D

 

https://www.mirror.co.uk/film/christmas-movies-best-ever-2018-11699837

 

Jeigu tureti savo ketvertuka:

 

Home Alone

Jingle All The Way

Deck the Halls

Polar Express

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai is kalediniu filmu kuriu dar nepaminejot, visada buvo ir Die Hard 1-2 :D

Yippee ki-yay kuciukai!

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai is kalediniu filmu kuriu dar nepaminejot, visada buvo ir Die Hard 1-2 :D

Yippee ki-yay kuciukai!

Jap, kaip tik Die Hard norejau ir rasyt. :D

Man dar visai Kaledinis filmas buvo 13 nuovados apgultis. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas idomiausia, kad kaledos ir trileriai kazkaip kontaktuoja vienas su kitu. :D Die Hard pirma ziureciau, o tada visai neprosal ir senas geras Lethal Weapon su Mel'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tymbarkFM kodėl Poteris prie kalėdinių? nesu matęs nei vieno filmo bet ir puskė siūlo pažiūrėt visas dalis 

Gi kalbam apie pati Poteri.. Fantastika susimaiso su sventine dvasia. :) Beje, prie listo prideciau kiek pamirsta: Surviving Christmas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris tikslaus atsakymo neturiu. Turi jie kažkokią kalėdinę dvasią, pačiam filme yra kalėdų laikotarpis, ir šiap turi šventinę atmosferą, ypač pirmose dalyse. Bent jau man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas Šiuo metu žiūriu pirmą dalį, na tikrai įdomiai žiūrisi ir jaučiasi kažkas šventiško pvz kad ir tie mokiniai visi prie stalų maisto nukrautų lyg per kūčias., ir sutinku su @tymbarkFM . na panašu, kad iki kalėdų turėsiu ką žiūrėt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lethal Weapon labai geras, pamenu vaikystėj buvo mėgstamiausi filmai :) O šiaip Lord Of the Rings trilogija turi labai žiemišką atmosferą, tai dažnai per Kalėdas norisi pasižiūrėt vėl iš naujo visas tris dalis :) Čia vat listas kur yra beveik visi klasikiniai filmai, tiek naujesni tiek senesni https://www.telia.lt/privatiems/televizija/ismanioji/filmu-videonuoma/kalediniu-filmu-top-10. Yra Švarcnegerio Kalėdų Karštinė, Kietas Riešutėlis, tai labai tinka į kolekciją šalia Lethal Weapon'o :) Dar kas mėgsta J.Carey tai yra pora labai gerų filmų su juo - tai Kaip Grinčas Kalėdas Vogė ir Christmas Carol.
Iceage ir Šrekas - irgi galima žiūrėti kiek nori, niekada neatsibos :) Dar vat vienas įdomus listas http://www.tasteofcinema.com/2015/20-unconventional-christmas-movies-that-are-worth-seeing/, kur tokie kiek netradicinių filmų daug, gal ne visai kalėdiškų bet vistiek turinčių tą atmosferą, čia labiau tiktų tokiems kurie nenori žiūrėt Vienas Namuose dvidešimtą kartą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.