Mldc

Studijos Anglijoje

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, 

 

visu pirma kreipiuosi į forumo asmenis kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje, taip pat į tuos kurie turėtų ir galėtų kąnors patarti. Šiuo metu esu 4 kurso bakalauro studentas, studijuojantis Lietuvoje. Taip jau išėjo, jog mano studijų pažymiai yra geri, vidurkis apie 9, ir dabar atsirado tokia dilema ar į magistrą stoti Lietuvoje, ar Anglijoje. Esmė tame, jog UK suteikia studijoms paskolą, kurios užtenka sumokėti už mokslus bei maždaug puse metų už bendrabutį. Paskolos sąlygos yra gana geros, nes gražinti paskolą reikia tik jeigu mėnesinis atlyginimas viršija 1750 svarų ir tik nuo tos viršijančios sumos 6 procentus. Tad jeigu neuždirbi daug, mokėti visai nereikia, o jeigu uždirbti daug, nelabai pasijus. 

 

Mano klausimas skamba taip, ar Jūsų nuomone apsimokėtu magistrą, kuris beje tenai trunka tik metus, baigti Anglijoje?

 

Ar sunku Anglijoje susirasti part time job jeigu neturiu jokios darbo patirties?

 

Ir apskritai gal kas tenai yra studijavęs, ar labai sunkios studijos, jeigu neketinu stoti į praščiausius universitetus? 

Šiuo metu galvoju apie Leicester, Newcastle arba Essex universitetus, galbūt dar apie Birminghamo, tačiau ten didesnės studijų kainos bei brangesnis pragyvenimas.

 

Iš anksto dėkui už atsakymus.

 

Atsiprašau, jeigu blogoje vietoje sukūriau temą, nes nelabai radau kur tokią daugiau kurti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau varai studijuoti į Skandinaviją, o dar konkrečiau Daniją - studijos nemokamos, nereikia jokių paskolų, o ir dirbant 10-12 h per savaitę gauni 700-800 eurų stipendiją

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.