Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Apklausa

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Kaspa678
Mano pranešimai  

Kaspa678
  • Naujokai

Sveiki, atlieku tyrimą apie vartotojų požiūrį į prekės ženklą ir jo įvaizdį nešiojamų kompiuterių segmente (kursiniam darbui). Būtų malonu, jeigu galėtumėte skirti keletą minučių atsakymams užpildyti. Ačiū.

https://apklausa.lt/...bl7ln4.fullpage

Šį pranešimą redagavo Kaspa678: 2018-12-14, 19:19

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

Uzpildziau, sekmes ;)

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

kankina studentus :D

benon8
Mano pranešimai  

benon8
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, PSP
  • PSN vardas:benon8

toks pastebejimas: prie prekiniu zenklu pasigedau neigiamu asociaciju, nes pvz as zinau (turejau) msi branda ir deja apie ji vien tik neigiamos asociacijos :D

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

toks pastebejimas: prie prekiniu zenklu pasigedau neigiamu asociaciju, nes pvz as zinau (turejau) msi branda ir deja apie ji vien tik neigiamos asociacijos :D

Tau nepasiseke. Turiu msi jau 8 metus ir dar tarnauja, sugedes nebuvo ;)

mantukis5000
Mano pranešimai  

mantukis5000
  • Nariai

Man kyla tokios pačios asociacijos apie Intel, HP, nVidia, Dell, MSI, Acer, Emachines... Ai gal aš jau sustosiu. :)

Šį pranešimą redagavo mantukis5000: 2018-12-18, 18:15

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods