Jeisonas

Ar normalu, kad Google Chrome valgo tiek RAM?

Rekomenduojami pranešimai

Nezinau ar ce forume belike kompiuterastu bet tokia beda: stalinis kompas keliu metu senumo labai letai veikia. Nieko rimto ant jo paleista nebuna, jokiu zaidimu nezaidziu, papildomu softu irgi neapkrautas, tiesiog Excelis ir dar kokia programele, bei Google Chrome paleistas. Megsti dirbt atsidares daug langu vienu metu 15-20, ir kartais taip viskas stabdyt pradeda, reik laukt ilgai kol uzkrautas puslapis atsidaro, visokie ilgi NOt Responding ir t.t. Atsidarius Task Manager rodo kad RAM apkrautas apie 92%, prakstiskai viska sunaudoja Google Chromas, kazkur po 200MB per puslapi, puslapiu uzdarymas irgi nelabai padeda, perkrovimas padeda kuriam laikui, RAMó kompa 6GB. Ar normalu web browseriui taip kompa apkraut? Gal yra kokiu programeliu kur pagreitina ar optimizuoja ta reikala, kyla noras pirkt naujesni kompa. Topiniu PC savininkai parasykit ar bent jau windosai sparciai veikia ant tokiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai i tema, pasirodo ne pas mane viena tokia beda, ko gero paprasciau butu daugiau RAMó isidet, suprantu kad siais laikais 6GB nelabai. Manau su kokiu 16GB rezultatas turetu but geresnis.

1262497171641241489.jpg

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip naudoju Operą. Praktiškas tas pats Chromas. Mėgsta RAM'ą, bet veikia ir su nedaug. Jei PC turi tik 2GB RAM, tai galima atsidaryti apie 5-6 langus. Jei yra 4GB RAM tai apie 10-12 langų. Kai turėjau 8GB pagrindiniam PC, tai RAM'o užteko bet kokiem naršymo poreikiams. Su 16GB pokyčio nėra, užtenka viskam.

 

Ant Androido galiu atsidaryti nors ir 25 langus, RAM'o beveik nevalgo ant 2GB RAM ragelio.

 

O šiaip, kokia likus geležis? Šiaip tai jei kompe nėra SSD disko, tai naršyklė tikrai gali sukurti lėtumo įspūdį. Tikslai nežinau kodėl, bet kartais tikrai atrodo viskas lėtai vyksta. Dar gali patikrint ar GPU acceleration yra įjungtas, be šito, PC tikrai gali atrodyti baisiai lėtas. CPU bent jau turėtų būti pagamintas per paskutinį dešimtmetį. Geriau, kad būtų daugiau nei 4 branduoliai. Tokie procesoriai, kaip AMD A6 7400K tikrai nemažai palagina net ir naršant.

 

O šiaip tai girdėjau kažką, kad Chromas turėjo bėdų su RAM naudojimu, kurios nepasireiškė Operoje. Lyg ir buvo kažkoks tai bug'as.

 

Šiaip dar verta paminėti, kad Windows 10 palyginus su Windows 7 mėgsta daugiau RAM'o valgyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaudi tem :D

megstu tabus, turiu visada 4-5 langus su ~100 tabu :D

tai chrome nesikuklina 7-8 GB pajama (is 16 turimu) neaisku kiek dar swape :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš edge nudoju ir man atrodo kad naudoja mažiau, nes kai pastebėjau Google Chrome ėdė daugiau....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kad as ne vienas toks. :D Aisku mano gal kokia 30. Bet FF narsykleje pas mane kazkur 300 tabu atidarytu. Cia mano neskaitant. Siaip patogus dalykas, bet ka pastebejau, kad su laiku tais tabais nesinaudoju net. Vien tik ramu, kad jie yra. Dabar jau viskas siek tiek kitaip. Dabar tikrai reikalingus uzsimetu ant BookMark tab'o. Kai ten neliko vietos tai pasidariau antra juosta, kuri naturaliai negalima. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Skaitau ir nesuvokiu kam tiek tabų laikyt, kai tai kerta per našumą kompo? :god:

aš asmeniškai visada ne daugiau 15 tab'ų ir svarbiausia, kai nebereikia - išjungti. Vėl prireikia atsidarai iš naujo. Favorites bar FTW  :poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Skaitau ir nesuvokiu kam tiek tabų laikyt, kai tai kerta per našumą kompo? :god:

aš asmeniškai visada ne daugiau 15 tab'ų ir svarbiausia, kai nebereikia - išjungti. Vėl prireikia atsidarai iš naujo. Favorites bar FTW  :poker:

Ne į temą

xaxa cia zinok sunkiai paaiskinama. Tieisog reikia ir tiek. Pamenu as anksciau zaisdavau su save ar backup ismokau daryti tu failu kurie saugojo tabus narsykles folderyje. :D Net restorus kartais reikdavo daryti jeigu elektra dingdavo ir nepavykdavo atkurti. Zodziu mania. O siaip FF nepsakyciau, kad buvo apkrovusi PC del korteliu. Man atrodo budavo kazkokia funkcija, kad tu tabu neatidarinetu narsykle paleidus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.