Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Asus X555LI windows7

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Cekanas1
Mano pranešimai  

Cekanas1
  • Naujokai

Sveiki , turiu Asus X555LI notebooka kuriame pries tai buvau isirases windowa 8.1 . Pries perrasant is windows 8.1 i windows 7 , per bios menu turiu nueiti i security ir Secure Boot Menu turiu disablinti Secure Boot Control . Tada nuejus i Boot skilti turiu Enablint Launch CSM . Kai jau Windowsai perrasyti iprastai viska restorinu i default ir viskas tvarkoje . Taciau dabar susiduriau su tokia problemele ... Kai Launch CSM yra disabled , Windowsai nepasileidzia .. Sustoja toje vietoje kai windows icona uzsikrauna ir jau pc turi startinti . Jei Enablinu Launch CSM pc isijungia kuo puikiausiai , taciau ekranas buna labai tamsus ir nera galimybes jo pasviesinti .. Prie setingu nera ekranui sviesinti juostos.. Gal kas sudidures su tokia situacija ? Kazkada man atrodo buviau isirases 7 windowsus viskas buvo ok tik fn + (F1-F12) mygtukai neveikdavo .

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, 3DS, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

O vaizdo draiverius įsirašei?

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

o kokios problemos su win 10 ? 

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

rocky700
Mano pranešimai  

rocky700
  • Naujokai

You need to update your Windows to the latest version Win 10. The Windows 7 or the 8 are very old versu=ion and many new things can be accessed in the Windows 10. I was also having ERROR CODE 0XC0000428 on my Windows 7 and I had to update the windows and all things have been sorted out.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods