Peršokti prie turinio

Nuotrauka

ps4 pirkimas, kokį rinktis?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

baronkaz
Mano pranešimai  

baronkaz
  • Naujokai

galvoju, kad gal pribrendo laikas atsinaujinti iš ps3 į ps4. į ką atkreipti dėmesį reikėtų? noriu arba pirkti jau nulaužtą, arba, kurį galima nulaužti. online manęs nedomina, tik single playeris, tereikia pasiekti žaidimų updeitus. kokią versiją konsolės pirkti paprastą ar pro versiją(telikas 4k)? kaip supratau 6.20 nulaužimas feikas? tai su kokią fw pirkti konsolę, kokį modelį rinktis ir t.t. į ką atkreipti dėmesį? ačiū

Šį pranešimą redagavo baronkaz: 2019-03-14, 10:50

benon8
Mano pranešimai  

benon8
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, PSP
  • PSN vardas:benon8

kaip jau kalbeta ps4 turbut labiausiai neapsimoka nulauzti is visu konsoliu, zaidimai kainuoja centus, nauji aisku brangiau, bet ju ant nulauzto ir taip negalesi zaisti, nes dar nebus padaryti, o ka senesnio pirksi jei cd nekaupi tai ir parduosi uz ta pacia kaina :)

baronkaz
Mano pranešimai  

baronkaz
  • Naujokai

kaip jau kalbeta ps4 turbut labiausiai neapsimoka nulauzti is visu konsoliu, zaidimai kainuoja centus, nauji aisku brangiau, bet ju ant nulauzto ir taip negalesi zaisti, nes dar nebus padaryti, o ka senesnio pirksi jei cd nekaupi tai ir parduosi uz ta pacia kaina :)

na, man reikia, kad būtų galima žaisti ps1, ps2, ps3, sega, nintengo ir pan., t.y. ir visokius senus žaidimus. tai praktiškai gal yra legalus būdas tą daryti kažkoks? tada nulaužimas man visai nereikalingas, nes jei ps4 žaidimai ne karvę kainuoja, aš nieko prieš už juos mokėt :)

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

na, man reikia, kad būtų galima žaisti ps1, ps2, ps3, sega, nintengo ir pan., t.y. ir visokius senus žaidimus. tai praktiškai gal yra legalus būdas tą daryti kažkoks? tada nulaužimas man visai nereikalingas, nes jei ps4 žaidimai ne karvę kainuoja, aš nieko prieš už juos mokėt :)

PS3 zaidimus tai tik ant Playstatytion 3 gali zaisti, tai ce niekur nedingsi reiktu dar ir ji pirkt, ant ju visu galima ir PS1 zaidimus zaist. Jei PS3 nulauztas tai tada galesi ir Sega ir Nintendo ir visus kitus. Taip kad be dvieju konsoliu ce neiisiversi.

JeisonasLT.png

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

ps4 slimas optimalus variantas. Mazas, nulauzimas nera super retas. Vien del dydzio vertas demesio. As pirma syk pamaciau, tai nustebau, kad toks maziukas gali tiek daug.

https://www.gamesrad...med-games-list/

pagal mane, ps4 pro nevertas demesio produktas.

Brolis
Mano pranešimai  

Brolis

Buvęs nikas theflexxey

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:Brolis_
  • XBL vardas:Brolis92
  • Steam ID:mikis30001
  • Origin ID:BROLISx

tik ps4 pro

• spirgucis tai mėgsta
Nuotrauka

Augas1
Mano pranešimai  

Augas1
  • Naujokai
  • Turi:PS4

Pro neapsimoka, nes kaip matau nori sutaupyti kažkiek nes reikia nulaužto, o pro brangesnis ir be gero teliko neapsimoka. Nors ir šiaip nelabai matau nulaužimo pliusų, senesni žaidimai atpigę, daug nemokamų internetinių, be to gali mainytis, dar daugiau sutaupysi.

baronkaz
Mano pranešimai  

baronkaz
  • Naujokai

aišku, norisi pigiau, bet svarbiausia, kad būtų viena konsolė viskam, o ne kelios. nes, kaip minėjau, reikia, kad veiktų visi žaidimai. o jei kažkurie nepasileis, tai man pakaks ir ps3, nes su juo dabar žaidžiu viską išskyrus ps4, na, ir aišku xbox :)

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

ant ps3 tai pasileidzia viskas ir dar online veikia, ko jau nebus ant ps4 nulauzto. ir nulauztu PS4 kainos bus kosmines. o kad paciam nusilauzt tai sekmes rast PS4 su sena FW. siaip jei rezos nori geresnes ar siaip geresnio vaizdo ir stabilesniu fps tai PS4 Pro reiktu as net negalvojau, bet kai ziuriu kaias pirkau jau deveta Pro pries pora metu ir dabar kainos ne ka pasikeite.  jei nori pigiau tai PS4 slim ziurek. 

tik po to nemegink ant PS4 pasikurt seno PS3 acc kuris ejo ant nulauzto PS3 , as gavau bana tam acc po kurio laiko ne is karto, po keliu menesiu. 

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Commandos
Mano pranešimai  

Commandos
  •  V.I.P.
  • Turi:PS2, XBOX 360

tai pirk rashpire pi b+ ir pasidaryk retro zaidimu konsole labai dau konsoliu zaidimu pasileizjoa zilitos nes nitendo ten virs 30 retro konsoliu tiesa susidiekt reikia viska pachiam bet nera sunku.

SCREAM147
Mano pranešimai  

SCREAM147
  • Naujokai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:mantaas45

Ir ps3 ps2 zaidimus gali zaisti uzsiprenumeraves ps now.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods