Peršokti prie turinio

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Trecia dalis pries Antra. Man labiau skonio reikalas cia nei grafiku palyginimas.

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

3 dalis geriau atrodo. bet 2 irgi gerai laikosi kai tokio amziau zaidimui.

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

kas losia?

and PS4 Pro tai geriausia ant performance, bent jau man, su xim4 lost, nesijaucia dar tokio lago, nors fps sokineja stipriai. o ant resolution modo tai neimanoma losti, tikrai zemiau nei 30fps net ant lygios vietos, kraupus vaizdas. optimizavimo truksta ziauriai.
aplamai zmonems kyla problemu tiek ant konsoliu tiek ant pc. 

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

pas pc dx12 sako nesamones darosi su ilgais loadais patys devai sake laikytis toliau nuo dx12 ... dx11 lyg ir normaliai eina. 

maxintas eina ir ant GTX 1060 padoriai , bet jei dar Volumetric fog sumazint ar isjungt pasoktu gerai fps iskart

Trecia dalis pries Antra. Man labiau skonio reikalas cia nei grafiku palyginimas.

matyt del pacio stiliaus , nes nesimato nu tokio jau zingsnio ziauraus kas liecia teksturas bent, o juk visai naujos kartos engine naudojo vistik. zeme plokscia kaip buvo taip ir liko kur ne kur akmenukai issikise , tas pats jau buvo ir B2 . 

PC  setingai nuo very low iki badass kaip lyginasi ka daro

Šį pranešimą redagavo scalman: 2019-09-13, 17:33

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PC žaidimai, PS4 žaidimai, XBOX One žaidimai, 2019, Veiksmo žaidimai, Šaudykliniai žaidimai, Vaidmenų žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods