Impaler

PlayManija.lt - 13 Gimtadienis ir "Just One More Thing..."

Rekomenduojami pranešimai

As ir noriu pasveikint visus PLM'anerius, esancius bei buvusius ir zinoma pati ikureja @Impaler su 13-uoju BirthTadieniu! Bei labai smagu girdet del upgreido!
God damn sunku patiket uz menesio jau bus 11 metu kaip esu PlayManijoj  :D ..sunku suvokti. Pamenu buvau uzsukes paklausti del God of War II (PS2) antro disko paleidimo, atrodo vien tuo nesibaige.. PlayManija tapo kaip antri namai.
 
 
ReiKaz 3:16 says I just drink for that!
50M2XTz.gif

      :kryziukas:  :kvadratas:  :trikampis:  :skritulys:     :first:       :xbox-a:  :xbox-b:  :xbox-y:  :xbox-x:

 

PlayManija 13

   ...and we just started!

Redagavo ReiKaz
  • Patinka 6
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow nemazai jau gyvuoja plm, nuostabus konsoliu puslapis . As jau beveik 12 metu cia, irgi tik uzsukau kaip ps2 pasigerinti kad pigiau gautusi :) Taip ir uzkabino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik ketvirti metai. Bet įdomiausia , kad ir kaip kiti du prieš tai pasisakę užsukau dėl ps2 :D atidavinėjo tada čia ps2. Taip irgi pasilikau. Gaila , kad mažoka veiksmo.. o paskutiniu metu netgi atsakymų nelabai eina sulaukt. Tikėkimės su nauja versija atsigaus viskas :)

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimas visiems nariams, o labiausiai įkūrėjui! Vienas iš portalų, į kurį jau 8 metus užeinu kasdien. Visos naujienos labai greit čia atsiranda, daug įdomių nuomonių paskaitau. Dažnai noras pažaisti atsiranda užėjus į PLM. Čia atradau PS3 ir kitas konsoles po jos. Puiki bendruomenė susirinko! Labai laukiu projekto atnaujinimo. Sėkmės ir toliau vystytis bei augti. Su 13-uoju gimtadieniu!

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturintis konkurentu community zaidimu tematika, happy B-Day PLM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu Playmanijoje 8 metus ir kartais sunku patikėti kaip greitai laikas praėjo, atrodo tarsi vakar užsiregistravau...Su gimtadieniu Playmanija!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su gimtadieniu, linkiu ir toliau palaikyti si puiku foruma, forumai nyksta, bet jie turi daug pliusu, galima paskaityti senus postus, rast seip idomios informacijos. Gal ir ne tiek aktuvus dabar, bet senbuviai cia visad uzsuka. Beigi labai idomu kas bus naujame updeite, jau taip viskas labai netgi neblogai, bet visad saunu kad nestovima vietoj ir judama i prieky.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu ir aš visus su velnio tuzinu. Pamenu kadaise užsukau čia ieškodamas informacijos apie PS2, o dabar jau žaidžiu su PS4. Greitai bėga laikas geroje kompanijoje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.