Impaler

Už ką balsuosite prezidento rinkimuose?

Prezidento rinkimai  

18 narių prabalsavo

  1. 1. Už kurį kandidatą balsuosite?

    • Vytenis Andriukaitis
      0
    • Arvydas Juozaitis
      2
    • Valentinas Mazuronis
      0
    • Gitanas Nausėda
      1
    • Mindaugas Puidokas
      0
    • Naglis Puteikis
      2
    • Saulius Skvernelis
      1
    • Ingrida Šimonytė
      9
    • Valdemaras Tomaševskis
      3


Rekomenduojami pranešimai

Graudu girdėti Magnito požiūrį/kliedesius. Tipo aš toks vienas vienintelis, aš labai svarbus ir kiti neegzistuoja todėl mano balsas nieko nepakeis. Atsigauk tokių nebalsavusių zombių kaip tu buvo 44%.

Niekas nieko nepadarė dėl Astravo atominės? Spėk kodėl ji apskritai atsirado planuose. Ai gi todėl kad žmonės Lietuvoje nepanoro turėti saugesnės tais pačiais balsavimais, tai kaip ir pats kaltas esi dėl to. Tai dabar galėsi turėt kirvio darbo atominę elektrinę pasienyje ir jaustis labai saugiu.

Aš asmeniškai kai nėra už ką balsuoti, balsuoju prieš tą ko tikrai nenoriu matyti Lietuvoje.

Gali tu kaltinti tą Kubilių ar Šimonytę kad praskolino Lietuvą. Šiaip niekas be priežasties neima paskolos didesnėm palūkanom. Kad ir kaip ten bebūtų pasibaigę visvien visi dėl tos krizės būtų kaltine juos. Jei būtų kiti valdžioje, visvien ta krizė nebūtų niekur dingę, tik žmonės būtų galėję kaltinti kitus veidus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As savo nuomones nerasysiu nes del Lietuvos politikos pas mane vien negatyvas. Ko laukiu ir zinau tikrai, jog kai ismirs si karta ir i valdzia ateis jauni, NAUJI zmones, mano vaikas gal but gyvens geriau. Siuo metu, kol si karta yra valdzione, to nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator tai labai gaila, kad tau del mano zodziu graudu. Balsuoji pries ta, kurio nenori matyti. O uz ka dabar balsuoti, kai nenori matyti abieju, bet jie buvo prastumti finisuoti? O kiti "kandidatai" buvo tik kompanijai palaikyti?

 

Ir prie ko cia mano balsas del astravo? Jeigu pasigilinti i musu nepriklausomybe tai europa priverte uzdaryti ignalinos atomine elektrine nes ji, neva, nebuvo saugi. Po to atejo Leo su savo aferom. Galiausiai likom aplamai basi. Ir nelabai tikiu, kad cia ar tu ar as butume kazka pakeite. Nebent gatvese viena diena butume panesioje lenteles su uzrasais: Gėda!

 

Nezinau kaip tu cia matai gyvenima, gal su roziniais akiniais, bet tau matyt ir Independence laivas yra pasididziavimas. Jeigu gerai pamenu zmoniu neklause ar mums jo reikia. Issinuomavo, kiekvienus metus moka 56mln. O duju pigesniu kaip nera taip nera.

 

Esme tokia, kad valdziai zmogus yra antroje vietoje. Jis pirma pasirupins savo gerbuviu. o tik tada numes zmogui kaula. Todel man ir idomus yra zmoniu naivumas kai jie eina balsuoti. As nieko pries. Tegul eina ir tikisi, kad kazkas pasikeis. Bet valdzia tik pereis i kitas rankas kurios darys ta pati. Pas mus dar nedingo posovietinis vagiu elitas kuris tesiasi visa nepriklausomybes laikotarpi. Kai ateis nauji, jauni tada situacija pasikeis. Dabar gi vieni gyvena gerai ir jiems gerai kaip yra. Kiti gyvena nuo algos iki algos. Pensisinkai ir toliau gaudys akcijas, o lietuva sekmingai ir toliau mazes nes uzsienis, aisku ne visiems, pasiulo geresnes salygas negu jie randa jas cia.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau atvirumo tik tiek, kad paviesintu prekes tikra verte ant kvitu ar sasakitos fakturose.. kai ja nusiperki uz 11,39 EUR ir gauni  " S " uz 0,50 CENTU vertes preke. Man net keista, kad zmones vis dar tyli..

 

Nieko kito nesitikiu..

 

 

 

kvitas.jpg

 

P.S. Kvitas ne mano ..


O cia balsavusiu aktivumas, nuo galo !. Tai parodo kas visu blogiausiai gyvena..

 

a5c12501df18fe3f0858a3de1fddea78.png

Redagavo mega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator tai labai gaila, kad tau del mano zodziu graudu. Balsuoji pries ta, kurio nenori matyti. O uz ka dabar balsuoti, kai nenori matyti abieju, bet jie buvo prastumti finisuoti? O kiti "kandidatai" buvo tik kompanijai palaikyti?

 

Ir prie ko cia mano balsas del astravo? Jeigu pasigilinti i musu nepriklausomybe tai europa priverte uzdaryti ignalinos atomine elektrine nes ji, neva, nebuvo saugi. Po to atejo Leo su savo aferom. Galiausiai likom aplamai basi. Ir nelabai tikiu, kad cia ar tu ar as butume kazka pakeite. Nebent gatvese viena diena butume panesioje lenteles su uzrasais: Gėda!

 

Nezinau kaip tu cia matai gyvenima, gal su roziniais akiniais, bet tau matyt ir Independence laivas yra pasididziavimas. Jeigu gerai pamenu zmoniu neklause ar mums jo reikia. Issinuomavo, kiekvienus metus moka 56mln. O duju pigesniu kaip nera taip nera.

 

Esme tokia, kad valdziai zmogus yra antroje vietoje. Jis pirma pasirupins savo gerbuviu. o tik tada numes zmogui kaula. Todel man ir idomus yra zmoniu naivumas kai jie eina balsuoti. As nieko pries. Tegul eina ir tikisi, kad kazkas pasikeis. Bet valdzia tik pereis i kitas rankas kurios darys ta pati. Pas mus dar nedingo posovietinis vagiu elitas kuris tesiasi visa nepriklausomybes laikotarpi. Kai ateis nauji, jauni tada situacija pasikeis. Dabar gi vieni gyvena gerai ir jiems gerai kaip yra. Kiti gyvena nuo algos iki algos. Pensisinkai ir toliau gaudys akcijas, o lietuva sekmingai ir toliau mazes nes uzsienis, aisku ne visiems, pasiulo geresnes salygas negu jie randa jas cia.

Niekuom nesiskiri nuo tos valdžios. Žmogus, kuris nieko nedaro ir skundžiasi jog valdžia nieko nedaro... Tas ant to kaip sakant.

https://rinkimai.maps.lt/rinkimai2019/prezidentas/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką, bankininkas Nausėda laimėjo. Bus įdomu kaip išparceliuos tevynę. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut prezidento rinkimai man nesukele tiek nuostabos kiek isrinkti atstovauti europos parlamentui. Marciulioni keicia Rope.

Kai matai isrinktuju sarasa is kart lenda i galva A.Einsteino zodziai: Begaliniai yra tik du dalykai: Visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl Visatos nesu tikras.

 

b669a489c406.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo sita citata daug kur naudojau anksciau..

 

La... "Yra du beribiai dalykai, visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju". A. Einšteinas

Hi... "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I''m not sure about the universe.". A. Einstein


Dar galesime Nausedu (Adamku) seiminele is mokesciu moketoju pinigu islaikyti iki garabo lentos..  del Simonytes butume sutaupe truputi.. musu biudzeto bet  SOU koki pamatysime.. apie ju suni, dv dukras bei zmonele.


Beja sake, kad daugiausiai moterys balsavo, bei  aktiviausi buvo tarp 60/70 metu..

Redagavo mega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

YGuXumw.jpg

Alternatyvi pabaiga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka sako jau apmokestins turizma ! po to ekonominius migrantus, gyvensim cia kaip Sveicarai savo miskelije..

Redagavo mega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.