Impaler

Didžiausi forumo minusai? Laukiu Jūsų kritikos, pasiūlymų.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, PlayManai, kaip žinote dirbu prie naujos projekto versijos, todėl norėčiau surinkti kuo daugiau atgalinio ryšio iš Jūsų, kur nurodytumėte, kas Jūsų manymu yra negerai su projektu, visomis prasmėmis.

 

Kokios reikalingos funkcijos nėra?

Kokių temų / forumo skilčių nėra?

Kokia veikla nedaroma?

Ko pasigendate?

 

Noriu išgirsti absoliučiai viską kas nepatinka, kad ateityje galėčiau į tai atsižvelgti, kiek tai priklauso nuo manęs. :idea:

Tuo pačiu neprošal būtų ir išgirsti, ko žūtbūt nereiktų atsisakyti, nors tokių funkcijų bus mažuma. Ką galiu atskleisti, kad deja nebeliks Arkados su žaidimais ir neliks senojo portalo. Daugiau esminių dalykų neturėtų pradingti.

 

Jeigu nenorite rašyti viešai į temą, prašau rašyti asmeninę žinutę ir tai liks tik tarp mūsų. :sh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truksta... zmoniu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kiek tai yra pačios forumo sistemos problema, tačiau manau, tai jog jeigu forume narys yra ilgiau nei keli metai, jis neturėtų būti forumo grupės traktuojamas kaip naujokas. Užsiregistravau 2011 metais, lankausi praktiškai kasdien, tiesiog nesu tas kuris mėgsta labai dažnai reikštis, jeigu neturi subrandintos minties, tačiau forume esu naujokas. 8 metai man rodos jog truputi per daug būti naujoku. Aišku suprantu, jog reikia 150 žinučių parašyti, jog tapti nariu, tačiau taip pat aš manau, jog esu parašęs daugiau negu 74 žinutes, kurias dabar rodo tad čia kažkiek neaišku, nors gal taip ir yra, tačiau tai mane stebintu, nes turiu 165 laikus iš 74 žinučių, kas yra kažkiek keista. Žinoma galėčiau lengvai prispaminti tas likusias žinutes, tačiau man nepatinka pilstyti iš tuščio į kiaurą, rašant tada, kai neturiu ką pasakyti, kartojant ką kiti jau yra pasake.

 

Čia kolkas toks mano pastebėjimas kas galbūt yra negerai puslapyje, nors tai yra praktiškai menkniekis ir nežinau net ar būtina tai taisyti.

 

Jeigu dar kąnors sugalvosiu parašysiu.

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mldc, tais laikais, kai buvo darytas paskutinis atnaujinimas aktyvumas buvo labai didelis ir 150 pranešimų tuo metu atrodė protingas skaičius, kurį, atorodo, turi pasiekti normaliai diskusijose dalyvaujantis narys, tačiau pernelyg didelis, kad atmuštų eilinį spamerį. Laikai pasikeitė... Tuo pačiu ir techniniai apribojimai. Dabar promotinti į aukštesnes grupes galima pagal daug daugiau kriterijų, įskaitant ir tiesiog pagal registracijos laiką. Priešingai nei darbar - promotinimas galimas tik pagal pranešimų kiekį.

 

TL;DR tas klausimas bus išspręstas ir tai TIKRAI YRA BŪTINA taisyti. Devil is in the details. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is telefo nekoks naudojimas, negali tiesiog mest foto linko ar kitu linku. 

dabar per pc su youtubes linkais per chrome kas cia pasidare ? dedi linka youtubes tai dar reikia nuimt linka kad rodytu normaliai video iskart ?? wtf ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman, responsive dizainas bus. Nuorodų embed'inimas bus.

 

Dėl YouTube embed'inimo, atkreipk dėmesį, kad youtube linkas yra su https pradžioje ir ar jis NĖRA youtu.be adresas. Nes tokiu atveju neveiks.

 

Naujojoje versijoje tas yra sutvarkyta, įkėlus nuorodą viskas rodysis kaip priklauso.

 

Tokį formatą forumas skaito iš karto, jo nereikia net į tag'us dėti.

https://www.youtube.com/watch?v=syKEeeV_Z1w

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir su manim Užsiregistravo 2009-01-29

dažnai nesireiškiu, bet dažnai užeinu paskaitinėti. ir tas žalias pranešimas kiekvieną tą retą kartą kai noriu kažką pamėginti rašyti kelia šypseną :)

 

9KaJMpji.png

 

O jei į temą, tai reiktų kažką daryti, kad apie žaidimus įtraukti pabendrauti vyresnio amžiaus žaidėjus bent nuo 25metų. Nes viena iš priežasčių kodėl retai rašai, tai kad su vaikais ir paaugliais nematau konstruktyvios kalbos.

 

Išvis trūksta Lietuviško forumo kur lankytusi vyresni žaidėjai

Redagavo pilstuks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pilstuks jau dabar panaikinau šį apribojimą, jo tikrai nebereikia.
 
Na o dėl amžiaus, tai PLM būtent ir yra ta vieta, kur rinkdavosi brandesnė liaudis, su įdomiomis diskusijomis. Griežtas moderavimas senais laikais atsijojo mažvaikius rašančius beverčius pranešimus (tada games.lt tokių pilna būdavo) ir jei atmintis manęs nepaveda, būtent šis forumas ir buvo kokio tau trūksta. Iš tiesų yra nemažai vyresnių senbuvių narių, tik jie arba skaito ir nebesivelia į diskusijas arba žaidžia ir šiuo metu nesilanko čia (o tai ir bandysime pakeisti). :)

Taip pat nieko nelaukdamas nutariau jau dabar sumažinti reikalavimą surinkti 150 pranešimų, kad pateiktį į pilnateisių narių grupę iki 50. Kitas smulkmenas baigsiu derinti jau naujoje versijoje. O dabar, kad peršoktumėte į kitą grupę reikia parašyti nors vieną pranešimą ir grupė pasikeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš norėčiau jog search būtų patvarkytas, nes bandant surasti žaidimą, tarp rezultatų gauni visa kita bet ne tai ko ieškai ir tada norint atnaujinti info apie tam tikrą žaidimą tenka žaidimų skiltyje scrolinti per puslapius kol surandi :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator

 

Taip, naujoje forumo sistemoje bus visiškai rework'inta paieška. Teisingiau net 2 jos variantai, vidinis ir, jeigu netenkins (jeigu ką nors sako) Elastic search. Taip pat bus toks pats modas filtruoti žaidimų temas pagal pirmąją raidę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau sugrazinti pliusu minusu sistema. :isee:

 

Siaip sunku pasakyti kokiu papildomu temu reiktu.. Cia jau turbut klausimas apie ka zmones megsta dar skaityti be zaidimu, IT ir kitu panasiu dalyku. Del paieskos tai pritariu. Kartais ji buvo ne kaip paieska, o darzove. Kol kas pasiulyti neturiu ka.

 

tenor.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pliusų, minusų sistema mano nuomone būtų minusas, nes tai galimai varžytų diskusijas. Nes jeigu norėtusi su kuo nors forume nesutikti ir pareikšti savo nuomonę, didelė tikimybė, jog vien dėl nuomonės gali gauti minusą, nebūtinai kąnors blogo pasakęs. Ir šiaip būtų geras trolių įrankis minusuoti visus iš eilės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pliusų, minusų sistema mano nuomone būtų minusas, nes tai galimai varžytų diskusijas. Nes jeigu norėtusi su kuo nors forume nesutikti ir pareikšti savo nuomonę, didelė tikimybė, jog vien dėl nuomonės gali gauti minusą, nebūtinai kąnors blogo pasakęs. Ir šiaip būtų geras trolių įrankis minusuoti visus iš eilės.

Ne ne. As cia su tam tikru humoru ir nostalgija buvusiai siai sistemai. Zinoma, kad sita funkcija buvo ir geras troliu bei angry birds irankis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl vertinimo sistemos PRINCIPO aš jau praktiškai apsisprendęs - bus kaip Facebook'e.

 

Užvedi pelę ant vietos kur yra darbar patinka mygtukas ir išsiskleidžia eilė kitų emocijų. Tai bus maždaug "ačiū", "hahaha", "liūdna", "nesupratau", "supykau", "nepritariu" emocijos. Vienos emocijos pliusuos bendrą autoriaus reputaciją ("ačiū"), kitos emocijos bus neutralios reputacijos atžvilgiu ("hahaha", "liūdna"), o kitos - minusuos ("nepritariu"). Galutiniam variante nuspręsiu dar kokios emocijos kokį turės poveikį reputacijai, dabar tik papasakojau patį veikimo principą.

 

Prisiminus iš praktikos, kai vienu metu turėjome minusų sistemą, tai kažkiek abuse'o buvo. Buvo trolinama, buvo erzinami kiti nariai PLM v3, ko pasekoje PLM v3.5 aš padariau tik patinka variantą, todėl jei patinka vertini - nepatinka - ir nėra kaip trolint, nes mygtuko nebėra :trl:

 

Gal su PLM v4.0 vėl pabandysim patikrinti bendruomenės brandos lygį? :lol2: Gal ne? :srs: Who knows?  :badass:

 

Mano pasiūlytos emocijos nėra iki galo apgalvotos ir galbūt nevisai tinka, todėl reikės sugalvoti unikalių ir mūsų forumą atitinkančių variantų. Bet, by all means, įsivaizduokite, kad reputacija bus dalinama, kaip dabar yra laikinami facebook'o post'ai ir siūlykite kokių kitokių vertinimo variantų norėtumėte šiame forume pamatyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.