Impaler

Reklama forume. Norma? Per daug? Kas erzina?

  

17 narių prabalsavo

  1. 1. Ar naudojate AdBlock'ą?

    • Taip, įskaitant PlayManija.lt
      10
    • Taip, bet PlayManija.lt white-list'e
      3
    • Ne
      4


Rekomenduojami pranešimai

  1. - Ar Jus erzina šiuo metu rodoma reklama (AdSense) forume?

  2. - Kodėl?

- Ar blokuojate reklamą forume?

- Kokiu atveju reklamos neblokuotumėte?

- Ką darytumėte tuo atveju, jeigu naudojant AdBlock'ą kiekvieno puslapio perkrovimo metu šokinėtų langas dėl prašymo išjungti AdBlock'ą?

- Ką darytumėte tuo atveju, jeigu naudojant AdBlock'ą puslapis būtų visai nepasiekiamas?

 

  1. Principe man ji netrugdo, hostingo paslaugos pacios uz save nesusimokes.

-

Ne

Tokiu jei ji butu idiegta ne su tikslu maksimaliai isspausti pinigu is reklamos.

Tai nereliai erzinantis pranesimas.

Mano nuomone  tai per ziaurus budas tokiam nedideliam forumui kaip musu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas turite AdBlock'ą, tai su jumis 'pasisveikins' popup'as :)

Būkite malonūs, padėkit PLM ir išjunkite reklamos blokavimą, ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 5 valandas, Impaler parašė:

Kas turite AdBlock'ą, tai su jumis 'pasisveikins' popup'as :)

Būkite malonūs, padėkit PLM ir išjunkite reklamos blokavimą, ačiū :)

Screen-Shot-2020-02-22-at-23-01-22.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa @Impaler ijunk man reklama, net kazkaip nepastebejau, kad nebematau (del V.I.P.) :D. Ar gal net galimybe yra idet ijungt/isjungt tarp nustatymu  V.I.P.'ams ir Moderatoriams?

Kasdien lankaus tai vis laselis naudos. Vienintelis PLM ir RE modinimo forumas kuriems isjunges ad-block'a.

O del reklamu normos, kol ne pop-up'ina video su autoplay, ar reklama per ekrana "in yor face" kuria reik isjungti vis,  tol viskas gerai :D.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavieniams vartotojams aš negaliu reklamos junginėti, tik grupėms. Pasikartosiu, kad labai malonu, bet jums į reklamas žiūrėt nepriklauso :) AČIŪ!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pop-up tipo tikrai nebus reklamos :)

Pats tokių nemėgstu labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip įprasta, nesilankau puslapiuose kur reikalauja išjungti adblock. Gaila, kad aplamai meta lentelę ir dar tokią ant sąžinės ir kaskart pereinant į kokią nors temą... :) Aš tarkim būna per dieną vidutiniškai 3 kartus apsilankau tinklapyje ir dažnai net nepaspaudžiu nė ant vienos temos, tai klausimas kiek per metus nuo manęs su adsense uždirbtu tinklapis? Man asmeniškai, peržiūrėjus VIP privalumus, tik reklamos nebuvimas aktualus, visi kiti privalumai nereikalingi. Kiek kainuotų planas tik nematyt reklamos metams, nes na tie 9€ man kaip ir daugoka. Iš šalies žiūrint juokingi pinigai, bet jei pradėt visus projektus remt kurie man įdomūs tai tektų puse algos atiduot :) O su reklama man yra taip, kad aš jos nekenčiu, nenoriu matyt, niekad nespaudžiu, o pamatęs pradedu nekęst to reklamuojamo objekto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator , visų pirma čia nėra reikalavimas. Paspaudi ant Nenoriu ir daugiau neiššoks tas pop-up'as, kol cookies neišsivalysi. Arba, kol aš nepakeisiu modo konfigūracijos (tas mod'as dar yra derinamas, tai gali pasitaikyt bent 1 kartą tai tikrai).

Matyt tu uždarai tą lentelę arba kitaip dismiss'ini, todėl kitam page load ji vėl tavęs klausia.

Kiek uždirbs nežinau. Grupės / plano tik be reklamos neplanuoju daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O apie Patreon negalvojai? Kažkaip panašu kad žmonėm tai yra prieinamesnis/populiaresnis/patogesnis variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo minčių apie tai ir techniškai galimybė yra pridėt dar ir Patreonus, tačiau to daryti neskubu aš dar. Negi tai baisiai ką keičia, patreonu ar paypal/banku padaryt pavedimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Impaler parašė:

Buvo minčių apie tai ir techniškai galimybė yra pridėt dar ir Patreonus, tačiau to daryti neskubu aš dar. Negi tai baisiai ką keičia, patreonu ar paypal/banku padaryt pavedimą?

Šiaip po default dabar dauguma sėdi su patreonais. Pasibandžiau apmokėjima, nu pasakysiu tiek kad nu nepatogu. Bankinis pavedimas net ne bank-link. Paypal turi kopijuoti email, vietoj to kad butų paypal.me linkas. Tai tikrai patreon patogesnis būdas. Žiauriai nemėgstu paprasto bankinio pavedimo kai reikia kažką pildyti, prasideda paranoja kad kažkur kažką praleisiu ir ne ten nueis pinigai :D Manau aš toks ne vienas. Just my 2 cents.

Susimokėjau 3 jevrus kad nesijausčiau kaip š**** spausdamas "Nenoriu jums padėti", tai dabar metam laiko ramiai su įjungtu adblockeriu būsiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už mintis. PayPal.me gera idėja! Reikės pasidaryt, tik nesugalvoju kokiu vardu dar, nes sąskaita asmeninė, o jos daugiau nebegalės pervadinti.. Žodžiu išspręsiu tą :D

Jei būtų bank-link, tai su tokiom sumom ir apyvartom aš pats bankui skoloj likčiau, nėra nei kalbos. Dėl Patreono pagalvosiu.

Ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.