Rekomenduojami pranešimai

tai aisku kad negalejo viso miesto NPC igarsint su skirtingais zmonem , per didelis mastas... butu idomu jei koki algoritma sugalvotu kuris atstotu visus mo capus ir voice acting viska dirbtinai sukurtu AI algoritmas ir pigiau kainuotu... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, kam visi nori taip viska issiaiskint. cia man lyg butu klaust magu kaip jie atlieka tuos fintus ir viska isnarstyti. koks idomumas beliktu ziuret toki magu pasirodyma?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stadia nemazai didesniu zaidimu gaus ir sita iskaitant


patinka man kad visur bajeriu parodo, cia geriausias personazas turbut bus  :trl:

giphy.gif

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos dvi dalys labai patiko Watch Dogs, pirmas pilkesnis su rimtesne istorija, antras paprastesnis, bet žiauriai gražiomis grafikomis, o šita dalis Legion man atrodo taip prastai, žiauriai prastai, visiška nesamonė, atsibos keistis tais veikėjais, rimtos istorijos toli gražu nesimato, aš taip nusivyliau, kai reveal'ino. O taip norėjau naujo paprasto Watch Dogs'o, bus prasčiausia dalis iš visu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 20 valandų, lukasamba parašė:

Pirmos dvi dalys labai patiko Watch Dogs, pirmas pilkesnis su rimtesne istorija, antras paprastesnis, bet žiauriai gražiomis grafikomis, o šita dalis Legion man atrodo taip prastai, žiauriai prastai, visiška nesamonė, atsibos keistis tais veikėjais, rimtos istorijos toli gražu nesimato, aš taip nusivyliau, kai reveal'ino. O taip norėjau naujo paprasto Watch Dogs'o, bus prasčiausia dalis iš visu.

Jo pirmos 2 dalys buvo nesveikos, as ant pirmos net dlc nusipirkau. Online ziauriai patikdavo, prisijuokdavau trolindamas kitus :D Nu bet sitos trecios dalies itariu net nepirksiu. Pamenu, kaip daznai reikedavo pauze spaust ant pirmos dalies ir zet ar pauzes metu juda viskas aplinkui ar ne, jeigu juda vadinasi kazkas tave seka arba ruosiasi hackint :D Nu nerealus zaidimas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visdar laukiu nuolaidos abieju daliu season pass'ams. :D Tik atsiras iškart prigriebsiu.

Šitos Legion dalies likimas bus toks pat, kaip ir Ghost Recon Breakpoint, bus visiškas nusivylimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kol kas tikrai geriau atrodo nei 2 dalis, nzn kur ten jis blogai atrodo. vizualiai tai bus zingsnis i prieki, tik gal ne ant x1 ar ps4 standartinio, kadangi zaidimas jau paskelbtas kad iseis ir ant PS5 , XseriesX tai vizualiai tikrai labai skirsis turbut irgi. 

kol kas laukiamas ir tikimasi praleis  daug valandu . keitinetis ar kazka daryti juk bus optional, nenori nedaryk nieko lost galesi kaip nori, tiesiog bus ir pasirinkimo galimybes dar. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu isvis bent zaides primas dalis? Ar, kad zaidimas grafiskai graziau atrodo, tai jis jau visa galva geresnis? Tai ka as pamaciau naujame zaidime, tai tik geresne grafika. Daugiau nieko. Man visiskai nepatiko sita nauja dalis ir dabar dar labiau nepatiks jauciu, nes jeigu tau patinka, tai dazniausiai š**** buna paskutinis. Ir isvis cia ne tavo reikalas, kas man ir kitiems patinka, o kas ne. Man visiskai nusisikt kas tau nepatinka ir kas patinka. Prasau cia savo nuomones man nekist, man visiskai neidomu, ka ten siulys ir t.t., jeigu zaidimas man nepatinka. 

Redagavo Dellinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereiktu buti tokiems kategoriskiems :)

siaip, sita dalis atrodo panasi i WD2. tik settings'as skiriasi ir kad gali uzverbuoti npc. bet jau taip atrode. bet nukelus ubisoftui visus zaidimus, nenustebciau jei butu kazkas pakeista ir siam zaidime. jie juk cancelino viena is savo zadimu, man rods tai bus Skull and Bones. pertvarkymas ten vyksta nes pagaliau kai uztankino visi ju zaidimai susimaaste kad ju visi zaidimai realiai tokie patys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man asmeniskai nepatiko, kad jie pasirinko zaidima nukelt i ateities Londona. Nepatiko, kad tai ateitis ir kad Londonas. Man Londonas kaip miestas nepatinka. Zaist uz nuciuozusi pensininka irgi manes nezavi.. Nebent zaidimo istorija bus gera, tada as ji pasiimsiu. As ziauriai tikejausi, kad bus pasirinkta dabartis ir koks USA miestas :) Cia aisku yra skonio reikalas, vieniems jis pasirode geras kitiems ne. Bet as nesakau, kas jum zmones darosi, jis ziauriai prastas, ka jus jame matote ir t.t. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir nezaisk uz pensininka ir neverbuok. galesi zaisti uz lele barbe :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nezinojau kur deti, tai idesiu cia.
zodziu, nebus nei Splinter Cell nei Prince of Persia artimiausiu laiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.