Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Serialų rekomendacijos

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

nesantaika
Mano pranešimai  

nesantaika
  • Naujokai
  • Turi:PS2, Wii

Sveiki. Kurį laiką nieko nežiūrėjau, nes laukiau kol prikurs naujų serialų. Tai gal kažkas naujo/gero jau išėjo, ką vertėtų binge-watchinti? Chernobylio nesiūlyt, jau mačiau (10/10). Visokių Stranger Things irgi, mačiau bet nelabai patiko. 

Pats nuo savęs labai rekomenduoju Mindhunter, Dark, Hannibal, Black Sails, Ozark, The OA, Maniac. Taip pat pasidalinkit, kokią platformą naudojat būtent serialų streaminimui? Nes mano visi išvartindi serialai buvo Netflixe, bet ten naujų vertų dėmesio įdeda gan retai. Kažkaip pastebėjau jie labiau koncentruojas į kiekį, o ne kokybė. Tai gal pasiūlysit kokią kitą platformą?

• tymbarkFM tai mėgsta

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

Dabar atradau Justified  seriala, uzkabino . Koki 60 proc veiksmas, 10 proc plepalu ir 30 proc komedijos sudaro, sakyciau ;)

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Tronox_LT

Aš šiam momentui finišuoju su Shameless - tikrai rekomenduoju

• CerberusLT tai mėgsta

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, 3DS, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Galiu nebent tik senus parekomenduoti, tokius kaip "The Wire", "Sopranos". :D Ai dar "Black Mirror" visai nk, tik ka zn kokiose platformose jie streaminami, niekad tokiais fuflais nesinaudojau. :D

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

better call saul, cobra kai

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:tymbarkFM

Dabar pagalvojus, mano mėgstamiausiu serialu tikriausiai nominuočiau THE LEFTOVERS. Šiurpuliukai kiekvienos serijos metu. Daug simbolizmo, WTF momentu, labai gilus. Tobulas soundtrack, nuostabi vaidyba.

Dar iš tų kuriuos priskirčiau prie favorites:
* The Office (US) - geriausias comedy serialas.
* Game of Thrones - savaime suprantama.
* This is Us - geriausia drama, verkiu po kiekvienos serijos. Vaidyba aukščiausio lygio.
* Black Mirror - kiekviena serija tai mini filmas apie tai, kaip tam tikra dabartinė ar ateities technologija gali paveikti mūsų gyvenimus ir santykius. Išsižiojęs visada žiūriu.
* Fargo - lėtai besivystanti istorija, bet po kelių serijų tiesiog binge watch prasideda visą naktį.
* 13 Reasons Why - per dieną irgi viską pažiūrėjau, nes kai įsitrauki, tai negali sustoti, nes tikrai įdomu.
* Sex Education - visai smagus, tikrai neprailgo. Vertas dėmesio.
* The Killing - geras buvo, su savotikška tamsia atmosfera, iki galo nesupranti kas žudikas.

Tiek atsiminiau. Net vėl The Leftovers užsimaniau peržiūrėti.

• Mantinijo tai mėgsta
Nuotrauka

Soujiro
Mano pranešimai  

Soujiro
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS Vita
  • PSN vardas:SoujiroUK

Nes mano visi išvartindi serialai buvo Netflixe. Kažkaip pastebėjau jie labiau koncentruojas į kiekį, o ne kokybė. Tai gal pasiūlysit kokią kitą platformą?

Nesutikčiau. Netflix'o (Originals) turinys visiškai orientotas į kokybe.  Narcos, The Last Kingdom, Marvel(Jessica Jones, Daredevil, The Punisher, Iron Fist, Luke Cage) Atlered Carbon,  Homeland, Sons of Anarchy, The 100. Netflix'e nebėra, bet man asmeniškai numeris vienas The Shield, Southland. Bandyk amazon streamo flatforma. Nedaug liko matysim Disney+, Apple+ ar kaip ten vadinasi.

* 13 Reasons Why - per dieną irgi viską pažiūrėjau, nes kai įsitrauki, tai negali sustoti, nes tikrai įdomu.

Nu prisipažink depresinės nuotaikos nebuvo?  :)  Tris dienas kaip zombis darbe buvau, nuo mergaitiško serialo. Dar nepažiūrėjau antro sezono, kokius metus netflix'o dėl laiko trūkumo atsisakes, o vis man siunčia tuos nemokamus mėnesinius pasiūlymus į email'a, nėra noro aktyvuoti. Reikės kada čia surinkti keturių žmonių komanda ant vieno account'o, po tris eurus mokėt kiekvienam ir negaila tada būtų keleta kartų į mėnesi prisijunkt. Dabar taip moku už F1 TV ir p*, kad tik tris kartus prisijungiu per mėnesį.  :acc:

SoujiroUK.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods