Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Beverly Hills 90210 Reboot

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

D_OnxXTU8AANGSl.jpg

Don't miss the return of BH90210, AUG 7th only on FOX

kas pakankamai seni kad prisimintu orginalu

90210-reboot-1552599699.jpg?crop=1.00xw:

aisku labai gaila bet gryzta visi -1

beverly-hills-90210-heartthrob-luke-perr

Šį pranešimą redagavo scalman: 2019-07-16, 18:16

• Impaler, Jeisonas ir tomashex tai mėgsta
Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

Megstamas serialas buvo, kai kurie ne taip jau ir pasikeite, gaila Luke Perry jau nebera.

JeisonasLT.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Bent jau man atrodo, kad tokiu serialu nereiktu atkurineti. Kas buvo tas buvo. Cia kaip sugrazinti Vedes ir turi vaiku, Gelbetojai ar Draugai. Jeigu gerai pamenu tai Perry net ir budamas gyvas nebutu vaidines siame reboote.

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

man tik idomu jie ejo tada visi i mokykla , visi i viena vieta todel buvo idomu ziuret ...dabar jie visi ka ten veiks kartu ? dirbs ? 

"The premise of this show, it's about the characters behind the characters," Garth recently revealed in an interview with Entertainment Weekly. "It's inside the lives of people that lived in those shoes for those 10 years, and it's about them coming back together. It's really hard to do that show justice in a reboot, so we didn't want to even try. We wanted to come at it with a totally different, fresh perspective, while still honoring the show and paying homage to all the characters that the fans are going to really love."

And, as Garth confirmed at the time — and as the new teaser trailer suggests — the original music is returning in "BH90210," too.

Šį pranešimą redagavo scalman: 2019-07-16, 23:11

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Net nezinau. Tuo laiku buvo gan populiaru rodyti iprasta ir turtinga. Panasiai kaip santa barbara ziurejo del to, kad ten buvo pranaga, o prie to pacio ir intrigos. Dabar kuom bandys sudominti.. Net nezinau. Gal kaip ir sakai, darbas, vaikai ir neaisku del kokiu priezasciu intrigos tesis. Nebent niekas is ju nebus sukure virtualiu seimu ir toliau lankys shoole lul

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

MedLey
Mano pranešimai  

MedLey

Motomanas

• Nariai
  • Steam ID:medley88

eina sau :)

MedLey88.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

1 serija . tipo jie vaidina patys save

https://flixtor.to/w...son/1/episode/1

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

Naturalu kad po tiek metu aktoriai kitaip atrodo. Bet jane garth ta blondine neatpazystama. :o veidas kaip kitos. O tas Ian Zering bahuriux atsigaves, metai jam nepakenke. :)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods