scalman

The Walking Dead Movie

Rekomenduojami pranešimai

taip sitas jau kino teatram bus. atskiras filmas apie Rick Grimes

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man labiausia patiko butent pirmas WD sezonas kai ten Rickas buvo dazniausia vienas toks ieskojimai klaidziojimai, veliau dar kol klaidziojo su grupe buvo idomu, pasidare be rysio kai pradejo vienoj vietoj ten jie gyvent ... tai jei filme jis bus daugiau vienas jei filmas apie ji tai gal bus ir visai nieko. Jo zada trilogija daryt is sito. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir minejo, pirmas sezonas buvo wow, zombiu tematika man uzeina. Pamenu laukdavau sekmadienio, gryzes po naktines pasiziuret anglu kalba. Taciau nuo to momento kai prasidejo - grupe apsistoja vietoveje A ir pradeda kariauti su balvonu grube B, tuomet vel persikelia i vietove D ir kariauja su balvonais E ir tame tarpe visi personazai vaiksto vienas pas kita paverkt ir t.t, mane pradejo pykinti nuo sito serialo, prasidejo melodrama, kas su kuo, del ko, filosofija, buti ar nebuti. Is kur zombiai, kas, kodel, kaip, mokslininkai, kazkokios laboratorijos, eksperimentai, kur visa tai? Kai atsirado "The Kingdom" pagalvojau kad cia kazkieno kliedesiai nuo narkotiku, bet pasirodo realiai kazkam smegenys susikuko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.