Magnitas

Kokybisku animaciju ir nuotrauku kurimo programa

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. :)

 

Man istikro jau senai sitas klausimas neduoda ramybes. Pas mane bent jau pagrindine programa buvo paint'as. :D Bet vis del to atejo laikas kai norisi kazka sukurti kokybiskiau, graziau. Dabar atsirado siek tiek laiko ir noro mokytis. Siuo atveju norisi pasibandyti sukurti, kaip temoje ir rasoma, kokybiska judanti "dalyka".

 

Jeigu konkreciau tai norisi sukurti.. Kaip cia pasakyti.. Atsirandanti ir isnykstanti pranesima.

 

Toki, kaip as vadinu stiklu, transparency dalyka su kokybisku tekstu jame, apvadai riskios spalvos, o ne paint'o lygio. :)

 

Kazkas panasaus:

 

f078819e3f68.png

 

Gerai butu, kad programa turetu ir youtubei tutorialu, kad butu suprantama nuo kurio kampo pradeti. Siulykite bet kokius variantus. Perziuresiu.


p.s. Taip pat ir teksta koki grazesni butu idomu sukurti kaip kad:

 

cca7917a4090.jpg

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

photoshop, gimp, ne nu, rimtai zmogau, cia viskas priklauso nuo to kiek laiko skirsies naudojimuisi programa. prisedes po painto tokiu dalyku iskart nesugebesi. net ir su tutorialu pagalba. cia reikia dirbti dirbti ir dribti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurdamas tema pagalvojau apie Photoshop'a. Galvojau, kad gal kokia kita programa jau permuse sita. Pasirodo, kad ne. Na, as siek tiek praktikos turejes su paint net ir Gimp. PS buvo kiek per sudetingas man. Bet jeigu sakai, kad su juo pavyks kazka panasaus daryti, ko as ir noriu, tada reiks bandyti.

 

Mano atveju gal turetu buti siek tiek lengviau nes as noriu zinoti viska, o tik tam tikra dalyka. Tada darbas susisiaurina pagal mane. Beje, su juo galima kurti ir judancius dalykus?

 

Vakar po temos sukurimo radau stai toki idomu saita: https://www.befunky.com - jame galima lengvai, ikelus savo nuotrauka, susikurti padoru teksta. Jeigu norimo teksto nera galima ideti savo font'a. Uz dyka ju radau cia: http://legionfonts.com/font ir cia: https://www.onlinewebfonts.com/search?q=Road+Radio+Bold

 

Taip pat jeigu patiko font'as, bet neaisku koks pavadinimas. Galima pabandyti rasti ji per cia: https://www.myfonts.com/WhatTheFont

 

Siaip as apie tokius dalykus ir kalbejau. Kad neturint pakankamo ziniu pagazo rasti lengvesniu keliu. Keleta is ju jau parasyti virsuje. Paziuresiu ar siustis PS ar galima rasti irgi kazka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar viena sunki programa. :D Dekui uz patarimus. Reiks ziureti. Labai senai bandziau kazkada Vegas'a. Nesupratau ir istryniau. Reiks dabar ir ja pastudijuoti. Ka.. Bandysime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz info kolegos. Bandysiu kazkaip pats nes nesu kazkam mokejes, kad kazka padarytu. Jeigu pats negaliu tai pinigu is sito sykstuolio niekas negaus! :D

 

Nors aisku butu smagu su kuom retkarciais pasikonsultuoti. Na, bet nebeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint kur tu nori rezultatus rodyt ir kokiem tikslam, jei tik forumuose ikelt tai isvis paprastai ir greitai kad it su tel galima viska padaryt ir tekstus ir animacijas ir kita. Jei nori dienas praleist su ta programa tai ziurek i tad rimtesnes aisku ant pc.

As nieko i pc net nekeliu viska su tel pasidarau per kelias minutes, bet man ir nereikia kazko tokio.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SM paprastiems dalykams tai taip. Nors kaip tu ten telefonu darai man irgi matyt reiktu ne viena valanda praleisti. :) Siaip viskas po truputi juda. Kiek randu tiek viskas "paeina". Tik dabar reiks kazkaip animacijos. Kad ir mano sitas parasas. Skolintas dalykas, bet grazus. Toki sukurti matyt, kad reiks pasitelkti Vegasa ir Adobes after effects koki.

 

Siaip sove durna mintis truputi pastreaminti. :D Ne del to, kad uzsidirbti milijonus ir gyvenime daugiau nieko nedaryti. Tiesiog norisi pasibandyti save. Tai norisi ne imti ka jau siulo koks tai StreaLab'as, o sukurti kazka savo. Visa laika toks buvau, kad arba pats su kitu pagalba arba reikia atsisakyti ir pamirsti. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia toks klampus dalykas gali labai ilgam iklimpti vien tam kad padaryt trumpa animacija ar video o galima ir greitai as tikiu bent jau kad galima. androidas tai jau tiek ir aniek siulo tu visokiu foto editoriu ir video editoriu kad aisku neimanoma butu visus paciam ismegint tai as pats pasitikiu ka kiti vadina geriausiais editoriais. stebetinai bet tikrai daug gali tiesiog su tel padaryt. nors velgi reikia ten giliai turbut klimpti ir meginti dalykus. 

nzn jei tu uz kazkokius darbus tiesiogiai pinigu negauni ir nedarai kazko pagal uzsakymus tai na praleist prie to belekiek laiko kazin ar verta vien del saves ar del kazkokios animacijos . 


nori kazko rimtesnio kurt realiai tai gal imk koki Dreams ant PS4 ir ten megink jau kurti realiai kazka ir galesi darbus visiem parodyt . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo kai i Dreams ilysciau tai kelio atgal jau is ten man nebutu. :D

 

Jeigu rimciau tai yra tiesos zodziuose. Na, bet reikia prisiminti ir ka ismokai ant peciu nenesiosi. Kai noro yra tai kazkaip dabar sekasi eiti i prieki ties siuo klausimu. Ziuresime. Jeigu ismokus praeis noras kazka daryti toliau tai reiks mesti lauk ideja. :)

 

Sekanti misija pasidaryti stai tokius "stiklus"

 

dribbble_169_template.jpg

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kokybiškų animacijų tai Adobe After Effects. Tik reikalauja daug pastangų kad gauti kokybišką rezultatą. Pats prieš 10 metų pradėjau su juom ir karts nuo karto prisėsdavau. Visumoj reikia būt prie dizaino kad kažką gero sukurt. Bet kai rankos kreivos tai ir rezultatai nelabai kokybiški (pas mane kreivos). Užsiiminėjau vizualizacijų kūrimu pagal muzika ir porą reklamų buvau padaręs pažystamui.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=KJdT6-RrQAk[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=w1D381KWuZc[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=g4m7Gbxzvqk[/media]

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pas mane irgi rankos ne pacios tiesiausios. :D Bet siaip neblogai pakurei. Man tas trecias traileris patiko. Kai toki dalyka pamatai is kart prie darbu norisi sokti. :)

 

Adobe's kol kas i savo planus neitraukiau, bet del animacijos matyt reiks. Su viskuo kitu po truputi, bet darbai vyksta. Nuo darbu ir akys jau pavargo. Nebe atskiriu ar kazkas kokybiskai pavyko ar ne. :D

 

Savinuosi ideju is kitu jau sukurtu darbu ir bandau pritaikyti kazka sau. paint'as kol kas pas mane vis dar nepakeiciamas! Tik aisku ne windu, o paint.net softas. :D

 

Bent jau igaunu supratima kaip kas vyksta. Su adobe manau menesio butu prireike tam. Cia kaip pvz.

 

683395f4ddff.png

 

Tas stiklo efektas istikro stiklui nelygus. Be background'o jis nebutu toks ispudingas. Nors.. Padarius ji ne toki permatoma gal ir atrodytu kitaip. Bet tinka istikro ir taip.

 

Paint pamoka padejusi kazkiek suprasti:

 

 

 

Object pluginas paintui kurio reikia norint atlikti darbus: https://forums.getpaint.net/topic/7291-pyrochild-plugins-2017-12-04/

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Susiduriau su viena problema. Nebemoku rasti PNG iconu. Tokiu kaip sita:

 

a274aee8f04a.png

 

Kaip minejau nezinau ar nebe moku ieskoti ar nezinau ka ivesti, kad rasti..

 

Kol kas nezinau ar tokia paciam pavyktu pasidaryti. Istikro net nezinau kokiais zodziais rasti infomracija guugleje.


Gal kas turi minciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.