Magnitas

Kokybisku animaciju ir nuotrauku kurimo programa

Rekomenduojami pranešimai

Apie BG pasalinima man kaip ir aisku. Mano problema siuo metu yra iconu kurimas. Cia is objekto tiesiog pasalinamas BG ir viskas. Mane domina pats sukurimas.

 

a274aee8f04a.png


As kazkaip net normaliu pavyzdziu negaliu rasti. Ir siaip gal ir ne tiek kurti noreciau kiek perdaryti. Noretusi rasti koki iconu PNG packa. Anksciau pavykdavo. Dabar paieksa kaip uzkeikta. Jeigu ivedi Social media icons galima rasti daugiau negu reikia. Bet jeigu tokius pinigu maisus ar chato icona, zmogeliuko icona.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Lonsdale, uzkretei tu mane su tuo PS. :D Atsisiunciau ir pats meistrauti pradejau. Gerai, kad galima is kitu pasimokyti. Geriau negu paciam isradineti dvirati.

 

Ne i tema norejau paklausti, gal kas CSS nusimano? Gerai butu gauti patarimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Programavimas. Noriu viena ideja pasivogti. Gal minimaliai kazka pasikeisti.

 

Stai:

 

e744a437ec7f.png

 

Radau saita su.. Kaip cia pasakius. Kodas jau pastatytas, tik kad ji redaguoti reikia CSS zinoti. Sunku man su tom pirmanybem ir eiliskumu, kad kodas klausytu vieno, o kitas kito. Gaila, kad skaiciau, bet nesimokinau CSS. Dabar butu praverte. Nes dabar kaip taisyti masina nezinant nieko.

 

https://codepen.io/lowheartrate/pen/mENpbE


P.S. Cia vis dar tema vyksta apie streama. StreamLabai turi savo kurimo iranki, bet jis turi menka funkciju pasirinkima. Todel patogiau ideti sukurta CSS koda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savu laiku bandziau ismokti, bet nepavyko. Del to ir ieskau.


Kitaip sakant negaliu buti visu galu meistreliu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali kas padeti su PhotoShop'u?

Vienas klausimas. Net nezinau kaip ENG ieskoti tokio dalyko. Zodziu kaip jus apskaiciuojate tikslu plota? Jeigu pvz., reikia perskirti nuotraukas i 2/3 dalis ar tiksliai nustatyti atstuma jeigu reikia padaryti istrizaine? Gal yra koks man nezinomas Tool'as ar budas tai atlikti? Nelabai zinau i ka ziureti. Pvz.:

3518575-the-best-ps4-games-so-far-promo1

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas liečia plotą, skaičiuoti pixelius?

šiaip įsivaizduoju, kad photoshope pasidaryti template'ą, po to į kurį tik dedi foto ir išgauni tokį vaizdą neturėtų būti labai sunku, kažkaip su layer'iai, bet kaip tiksliai padaryti irgi nežinau dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler Taip. Su pixeliais turbut irgi kazkaip imanoma. Tik pacios metodikos kol kas neatradau. Vertikaliai ir Horizontaliai yra, bet ar yra ir istrizai ar butent is tu V ir H reikia kazkaip isgauti proporcinga plota? ? Nezinau kaip guuglintis, kad gauti atsakyma.

Mano guuglinimo laikas buna ne ilgas. Dazniausia gaunu stai toki pranesima :(?

1308d71037d2.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ikonas gali cia rasti https://www.iconfinder.com/

 

O del visa kito, tai tiesiog ziurek tutorialus apie photoshopa ir bandyk atkurti, kas yra rodoma. Po 20ties video pradesi suprasti kur kas ir kaip yra naudojama. Norint profesionaliu rezultatu reikia ideti daug darbo. Jei butu viskas taip lengva, uz dizainus niekas tukstanciu nemoketu. 

Del ploto, isijunk photoshope ruler tool, ir tada nuo jo galesi tempti guides ziuredamas i atstuma ant ruler. Susidesi guides visas vienodo atstumo ir tada pradesi piesti tos guide vietoje savo melyna ta skirstuka. Tada melyna juostele pasuki i sona ir ja duplikuoji, tada pastumi i kitos guide vieta. Reikes biski sitam dalykui matematikos. Bet iveiksi jei moki dalinti is 3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.