Rekomenduojami pranešimai

c8a9b6e7d470.png

 

Kūrėjas: Tarsier Studios
Leidėjas: Bandai Namco Entertainment
Žaidimo variklis:
Žanras: Adventure / Platformer
Režimai:
Išleidimo data: 2021 -- --
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

Citata

 

    Produced in partnership with Tarsier Studios, Little Nightmares II is the story of Mono, a young boy trapped in a world distorted by the humming transmission of a distant Signal Tower. With Six, the girl in a yellow raincoat, together they set out to discover the grim secrets of the world whilst fleeing from the monstrous residents out to capture them.

    In Little Nightmares II, players will control Mono, with Six – the protagonist from the first game – acting as their computer-controlled companion. The relationship between the two children will play a huge role within the game’s story and unveil new gameplay mechanics as the children must work together to traverse through the world.

    At certain points in the game, Mono will also be able to wield a range of items picked up in the environment – a new mechanic added to Little Nightmares II that brings an extra layer of complexity to the game’s puzzles and encounters with enemies. There will be times when stealth remains the best option, sneaking past towering enemies, and times when players must think quickly to save themselves, as well as their companion Six.

    In addition to new gameplay mechanics, players will also venture outside of The Maw (the setting of the first Little Nightmares game), exploring new environments including a dark wilderness and facing new enemies, such as the sadistic Teacher.

 

Little-Nightmares-II_2019_08-19-19_001.j

 

Little-Nightmares-II_2019_08-19-19_002.j

 

Little-Nightmares-II_2019_08-19-19_003.j

 

Little-Nightmares-II_2019_08-19-19_004.j

 

Little-Nightmares-II_2019_08-19-19_006.j

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo gyvybingiau nei pirmoji dalis. is nuotrauku speju, jog bus galimas local co-op?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Lauras Bijau sumeluoti, bet atrodo, kad zaidimas TIK Single Player. Antras veikejas bus "robotas".

Citata

 

  • Game Informer — 9.3/10
  • Metro GameCentral — 9/10
  • PlayStation Universe — 9/10
  • Destructoid — 8.5/10
  • Wccftech — 6/10
  • GamesRadar — 4/5
  • VGC — 4/5
  • VG247 — 4/5

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas.. Siaip sau. Gal ir netikslu is mano puses, bet as duociau tik 7. Buvo baimes, itampos epizodais daugiau negu pirmoje dalyje, bet zaidimas.. Kazkaip nepatrauke. Zaidziant buvo jausmas, o kada daugiau? Nuo kada prasides? Zaidimas keliavo link pabaigos, o to daugiau kaip ir nebuvo. Nezinau.. Man pirma dalis buvo stipresne.

Sioje dalyje, pagal mane, buvo norima perduoti kazkokias zinutes. Zinutes galbut apie siu dienu pasauli, kad mes esame tam tikru dalyku vergai/zombiai. Kad tikros draugystes nera, kad darydamas blogai kazkas nori tave apsaugoti, nors ir pasmerks tave prazuciai.. O siaip del pacios istorijos.. Po visko reiks pasiguuglinti. Bent jau man. Pabaigos interpretacija buvo auksciau mano IQ. :D Net sunku suprasti ar tai buvo pirmos dalies tesinys ar priesistore?! Ir pabaigos supratimas gali buti dvejopas.

Kurejai tuo tarpu pranese, kad prie sio zaidimo daugiau negris.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.