Džekeris

Star Wars: The Mandalorian (2019 - TV Series)

Rekomenduojami pranešimai

na ka bandom pirma serija. tikiuosi daug

nu ir super serija. geresnis dalykas nei paskutiniu metu matyti nauji filmai kino teatre. laukiam ep 2 15 diena turetu jau but

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo tikrai ten jie uzlenke... zodziu laukia daug staigmenu manau kitose serijos irgi. 

bet siaip stebina visko kokybe, efektai ir pan, pilnai SW filmo kokybe i serijala, kas galejo pagalvot kad tai imanoma, SW tai pakeis tikrai i geraja puse ir nuomone apie serija. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blin aš tikėjausi tas robotas pataps jo draugelis. Gaila, o taip įdomiai jis judėjo tais tiesiais kojų judesiais :lol:

3JlVFin.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pirmama epizode daugiau tikrai parode nei antram bet nieko ir antras, man jie kazkaip per trumpi, nu noretusi ilgesniu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras. Tik dabar prisiruošiau pradėti. Kokybė tikrai stebina. Personažai kolkas atrodo įdomūs, bandoma kažkaip įsigilint į jų motyvus. Žiūrėsim kas toliau bus.

200.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras bet toks na mazai dar paaiskino kazka o jau galima sakyt puse sezono praejo. toks jausmas kad epizodai turetu but na bent po valanda o trunka tik kiek ilgiau nei 30 min neskaitant izangu ir pan, tai per trumpi tikrai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau 3 serijas. Kolkas šis serialas man yra geriausias matytas Star Wars turinys. I have spoken.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kiekviena serija vis labiau jis man patinka. Mando is a badass. 6 serija ir prajuokino, ir gerų vaizdų buvo. Nenuspėjamas toks. Žiauriai geras, kad tik taip toliau viskas eitų.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai kazkur skaiciau kad ne visada uz to salmo ten tas pats aktorius ir buna kaip kad dauguma galvoja, kai kuriose serijos Pedro Pascal isvis net nedalyvavo. vietoj jo keli dubleriai yra kurie pakeicia ji kai jis ale negali filmuotis. Idomu pinigais irgi dalinasi kazkaip su dubleriais ? 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.