Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Interjeras 2019

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Nijomis
Mano pranešimai  

Nijomis
  • Naujokai

Pakalbam apie namų interjerą :) Koks pas jus namuose tvyrauja interjero stilius? ar dominuoja kažkoks vienas stiliukas, ar keletas? Ketinu atnaujintu savo namus, tad domina visokios mintys ir idejos apie tai :)

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Na mano interjeras toks paprastas kai pro sienos skylė matosi kai kaimynas tupi tualete ant kibiro.

Šį pranešimą redagavo CerberusLT: 2019-08-28, 06:12

• Magnitas tai mėgsta

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Kol gyvenu nuomojam bute, tai toks kokį paliko šeimininkai :D

O kai turėsiu savo - tai bus toks minimalus, neišsišokantis į akis, šviesios spalvos, kažkas į skandinaviško stiliaus pusę bus.

Nuotrauka

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, 3DS, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

As bandau tvarkingai daryti, dazytos sienos arba tapetai, priklausomai nuo kambario, laminatas, baldai toje pacioje spalvu gamoje ir t.t. Keiciu laminata, perdazau sienas, ar baldus jei susidevi ar ka, tai prioritetas pas mane yra tvarka, nusipirkau pigesni auto ir investuoju i nama, kad nebutu taip kaip pas kai kuriuos - blatnas auto, o gyvena lauko sikinyke.

Šį pranešimą redagavo Haze: 2019-08-28, 12:21

cheburator
Mano pranešimai  

cheburator
  • Nariai
  • Turi:PS Vita
  • Steam ID:Stipena
  • Origin ID:Stipena

Aš prie minimalistinio šviesaus, greičiausiai balto stiliaus.

AMD Ryzen 5 1600X, Radeon RX Vega 56 Morpheus II + Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, Gigabyte B350 Gming 3, NVMe Samsung SM951 256GB SSD + Samsung 850EVO SSD + Crucial MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, Steelseries M800 keyboard, Steelseries Sensei Wireless mouse, Steelseries Siberia 840 headset, Logitech Z-5500, HTC Vive, BenQ XL2730Z 1440p 144Hz Freesync monitor, Windows 10.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Nors as ir ne uz balta siena, nes kur gyvenau ir gyvenu jos buvo nemazai. Bet galima pritaikyti kazka su led apsvietimais. Man asmeniskai patinka spalvoti kambariai. As toks SpalvaManiakas. Dar ir CSS kodingas prie to prisidejo. Kai laimesiu milijonus loterijoje tai butinai kazka tokio reiks pasidaryti.

Internete kazko neradau kas galvoje tuno, bet isivaizduojant apie ka kalbu:

ultimate-gamer-room-gaming-room-setup-ul

game-room-ideas-for-small-rooms-gaming-s

Kazkaip zaidimu kambariuose randu spalvu ko nerandu paprastuose butuose. Bet zodziu pagal tokias spalvas ir sienos butu.

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

cheburator
Mano pranešimai  

cheburator
  • Nariai
  • Turi:PS Vita
  • Steam ID:Stipena
  • Origin ID:Stipena

Nu tai reziumė baltos sienos tik RGB apšvietimo prikišta :D

AMD Ryzen 5 1600X, Radeon RX Vega 56 Morpheus II + Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, Gigabyte B350 Gming 3, NVMe Samsung SM951 256GB SSD + Samsung 850EVO SSD + Crucial MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, Steelseries M800 keyboard, Steelseries Sensei Wireless mouse, Steelseries Siberia 840 headset, Logitech Z-5500, HTC Vive, BenQ XL2730Z 1440p 144Hz Freesync monitor, Windows 10.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

xaxa :D taip iseina. Tik dar klausimas ar zaisti su tais ledais ar tiesiog kokia spalva brukstelti ir viskas.

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

Samjam
Mano pranešimai  

Samjam
  • Naujokai

Pas mus namai modernūs ir minimalistiniai. Viskas praktiškai per knx sistemą valdoma https://www.jung.de/...os/knx-sistema/ sienos pagrinde baltos, išskyrus vieną sieną mano kambaryje ir vieną salione, visi rakandai/buitiniai objektai metalinės/sidabrinės spalvos.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods