Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Yakuza 7 Like a Dragon

- - - - - PS4 žaidimai 2020 Veiksmo žaidimai Nuotykių žaidimai Vaidmenų žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

81cad082b868.jpg

Kūrėjas: Ryu Ga Gotoku Studios
Leidėjas: Sega
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Adventure / RPG
Režimai:
Išleidimo data: 2020 -- -- JP
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

The latest numbered entry in the Yakuza series for PlayStation 4, this is the story of new protagonist Ichiban Kasuga. In the new setting of Isezaki Ijincho in Yokohama, the story of the hot-blooded thugs stirred up by Ichiban Kasuga will begin.

If the protagonist changes, so does the gameplay. This is a new Yakuza experience!

New protagonist Ichiban Kasuga changes not only the story of the game, but also how you play.

■ Story

Protagonist Ichiban Kasuga makes his way up from the depths of despair. Depicted until the becoming of a new “Dragon,” this is the ultimate story of overcoming the higher ranked and rising to new heights. The future is in your hands!

January 1, 2001. The yakuza Ichiban Kasuga, who belongs to third generation family of the Tojo Clan—the Arakawa Family—was asked to take the fall for the crimes of wakagashira Jo Sawashiro by his boss Masumi Arakawa, which he agreed to do. For the family that he loves, for the respect of his boss… Kasuga served 18 years in a strict penitentiary, and in 2019, was finally released.

However, there was no one there to greet him upon his release.

With no one to welcome him, Kasuga returned to his hometown of Kamurocho. But the Kamurocho was not the Kamurocho that Kasuga once knew.

Thanks to a police policy known as the “Kamurocho 3K Operation,” the Tojo Clan had fallen. The police and the Omi Alliance of Kansai yakuza had completely taken over. And the one who created this new Kamurocho was none other than Masumi Arakawa.

“How could the boss do something like this!?”

In order to ascertain the truth for himself, Kasuga went to go see Masumi Arakawa.

After getting past obstacles like Omi Alliance members and his former superior Sawashiro, Kasuga manages to make his way to Masumi Arakawa.

“Boss!”

A reunion 18 years in the making with the “Boss” he loved like a father, the yakuza he admired—But what awaited him there was not the smiling face of a reunion, but rather the cold barrel of a gun.

“I’m sorry, Ichi… you need to die.”

The gunshot echoed. Kasuga’s vision dimmed—.

“Wha….!”

While wandering the depths of life or death, Kasuga somehow regained consciousness. But when he came to, he was at a dumpsite in homeless town lined with cardboard houses.

“…Where am I?”

Kasuga’s question is answered by a homeless man.

“Ijincho… Isezaki Ijincho. This is Yokohama. Got that? Yokohama.”

yakuza7c.jpg

yakuza7a.jpg

yakuza7b.jpg

yakuza7d.jpg

2020 metu gale turetu pasirodyti ir USA/EU.

Daugiau info apie zaidima: https://gematsu.com/...and-screenshots

• Impaler tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, Wii, 3DS
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Gera naujiena ta kad Yakuza 3-5 Remastered gal gaus ir PC, kaip suprantu Yakuza Kiwami 1-2 tai čia dvi pirmos dalis perdarytos? o Yakuza 0 priešistorė? PS4 turiu Kiwami o ant PC Yakuza 0 :D 

DzekerisLT.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Kaip nezaides tai negaliu pasakyti zinok kas cia kur. :D Del Kiwami tai taip. Turetu kazkada ir PC platformai pasirodyti. Arba pati Sony tuom pasirupins arba Epic'as.

6eb0a0ee6f33.gif

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

su**** visa Yakuza serija. populiarino populiarino ir paskui tokia nesamone padare. as tiesiog ziauriai nusivyliau. viena is laukiamiausiu seriju tapo visiskai neaktuali. Yakuzos fanams tai cia spjuvis i veida. vienas zodis - dalb***

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2019-08-30, 01:22

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai

@gedunex Vien dėl to, kad padarė Turn-based battle? :D 

DzekerisLT.png

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

tai ne n.x

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, 3DS, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Is Yakuzos padare Persona :D keistai taip, butu atlus nenustebciau, bet cia sega tai dar be sito, ant virsaus bus uzdeta belekiek dlc kaip ir su dauguma sega zaidimu :D

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

gerai kad bent jau Remaster iseina 3-5 daliu ir gal dar Kenzan ar Ishin vakaruose isleis. tai dar dar.

pspgamer
Mano pranešimai  

pspgamer
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS2, PS Vita, PSP, Switch, Wii, 3DS, DS
  • Steam ID:tomask621

Ziuresim kas cia gausis. Neabejoju kad geimas bus geras, taciau cia jau visiskai kitas zanras. Kovos buvo vienas is smagiausiu dalyku, smagu su dviraciu is karto nunesti kruva zmoniu.
Collection jau uzsisakiau. Siaip niekada nepreorderinu, bet padariau isimti, nes limited edition, tai paskuj gali nelikt. Zinoma, isbandysiu ir 7.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Jeigu gerai supratau tai Japonijoje zaidimas vadinsis Yakuza 7. Uz jos ribu zaidimas vadinsis Yakuza Like A Dragon. - Hm..

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2019-09-13, 14:10

6eb0a0ee6f33.gif

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

6eb0a0ee6f33.gif

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai

@gedunex Pradėjau lošt Yakuza tai galiu pasakyti, kad dabar suprantu pasipiktinimą, nes dabar jaučiasi, kad Yakuzos varikliukas smagus snukiadaužis :D

DzekerisLT.png

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

tai butent. ir su metais tik gerejo. Yakuza 0, Judgment, Fist of the North star, Ishin daug geriau jau, jau studija praktiskai ir zaidimai turejo savo braiza, pirkdamas zinojai ka gausi. o dabar? n*. paziurejau combat video, tai pasibaisejau, kai as jau tuos kelmus buciau atidauzes su malonumu ir ramiai nubeges, cia dar vyko tik intensyvi kova galvoje :D as net negaliu isivaizduot kiek buciau zaides Yakuza 0 su tokia kovos sistema? 300h? 500h? ir taip jau 150h praleidau :D tuo labiau kad ir rinkoje tokiu zaidimu praktiskai nera!? o cia bus eilinis japoniskas turn based zaidimas, kuriu ir taip prisikta ant kiekvieno kampo. siaip i kolekcija sita zaidima pasiimsiu is antru ranku kai kainuos kapeikas, o siaip, prarado klienta, butu buve kaip su Yakuza 6, kur after hours premium edition paimtas buvo.

Šį pranešimą redagavo gedunex: 2019-09-14, 14:29

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai

Bet kam keisti tai kas geriausia Yakuzos serijoje

DzekerisLT.png

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PS4 žaidimai, 2020, Veiksmo žaidimai, Nuotykių žaidimai, Vaidmenų žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods