Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Apple Arcade iPhone/iPad/Mac/Apple TV

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Apple today announced Apple Arcade, a game subscription service that will feature over 100 new and exclusive games, including original releases from renowned creators Hironobu Sakaguchi, Ken Wong, Will Wright and dozens more. Apple Arcade games will redefine games and be curated based on originality, quality, creativity, fun and their appeal to players of all ages. Apple Arcade will give customers the freedom to try any game from its handpicked collection of titles that are all-you-can-play, have no ads, ad tracking or additional purchases, and respect user privacy.

zada daugiau nei 100 exclusivu , su menesiniu $4.99 mokesciu

ngcb1

084-ED9-B2-5-FDB-4807-A60-A-659-A99-D10-

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

SoulReaver
Mano pranešimai  

SoulReaver

Gamer

• Moderatoriai
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:TheSoulReaver-
  • XBL vardas:SoulReaver LTU

Vakar ziurejau prezentacija visa. Nieko asmeniskai idomaus nepamaciau, kas liecia nauja iPhone, dizainas ir kameru skaicius buvo senai zinomas. Naudoju praktiskai visa Apple produkcija, taciau neesu is tu kurie kiekvienais metais perka vis “Nauja” iPhone kuris faktiskai niekuom nesiskiria. Nauja man buvo iPhone X, kuris buvo istikruju naujas, pries atsinaujinant i iPhone X naudojau iPhone 6S ir viskuom buvau patenkintas. Realiai naujas iPhone bus kitais metais, turesim ir USB-C ir nauja korpusa (pagaliau..)

Sorry Apple, not this time.

NuotraukaNuotrauka

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Gal ir klystu, niekad nenaudojau Apple produktu del per perdieto saugumo, bet Apple pristato technologijas kurios jau senai buvo Huawei irenginiuose. Tik tiek, kad Huawei seka, o Apple neseka zmoniu ir nerenka informacijos. (Sarkazmas)

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2019-09-11, 22:37

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

pala dar nera USB C ?  :yao:

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

SoulReaver
Mano pranešimai  

SoulReaver

Gamer

• Moderatoriai
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:TheSoulReaver-
  • XBL vardas:SoulReaver LTU

pala dar nera USB C ? :yao:

Gal ir klystu, niekad nenaudojau Apple produktu del per perdieto saugumo, bet Apple pristato technologijas kurios jau senai buvo Huawei irenginiuose. Tik tiek, kad Huawei seka, o Apple neseka zmoniu ir nerenka informacijos. (Sarkazmas)

Na, Apple politika gan griezta kas liecia technologijas kurios bus naujame irenginyje. Daugeliu atveju jie paima jau egzistuojancia technologija ir realizuoja ja taip jog zmones ipranta ja naudotis nes ji patogi ir aiski. Huawei negali sau leisti kiekvienais metais leisti praktiskai nesiskirianti irengini tik siek tiek spartesni, kitaip jie neturetu tokios rinkos dalies kokia turi dabar :), Apple brendas vis tik stipresnis. Samsung bando Apple gamybos modeli. @scalman deja ne :(, kitais metais. Sunku jiems lightning atsisakyti nes jie gauna pinigus uz kiekviena MFI sertifikuota laida, adapteri, kuri parduoda kiti brendai.

Šį pranešimą redagavo SoulReaver: 2019-09-11, 23:33

• Magnitas tai mėgsta
NuotraukaNuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods