Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Trofejai PSN

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

padlavader
Mano pranešimai  

padlavader
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • PSN vardas:Padla

Taigi sendien ishejo 2.40 system updeitas kuris be in game XMB (super daiktelis) dar leidzia ir rinkti trofejus. Gal kas zinot kokie geimai kol kas palaiko ta trofeju sistema bo dabar pasitikrinau ir man rasho NO TROPHIES :D

Nourishing
Mano pranešimai  

Nourishing
  • Nariai
  • PSN vardas:Wycka

PS3 users can expect to see additional games bringing Trophies support to their feature sets through 2008 and beyond, providing even greater opportunity to showcase their accomplishments and compete with friends. The following first-party games are also slated to offer Trophy support:

* BUZZ! Quiz TV
* LittleBigPlanet
* MotorStorm Pacific Rift
* NBA 09 - PS3
* PAIN
* PixelJunk Eden
* Resistance 2
* SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation
* Warhawk

http://blog.us.plays...art-2-trophies/

Šį pranešimą redagavo Nourishing: 2008-07-02, 20:43

Kouzmich
Mano pranešimai  

Kouzmich
  • Nariai
  • PSN vardas:Kouzmich1

siuo metu tik Super Stardus HD , visi kiti geimai turi gauti paca. Ka tu ten isvardinai tai yra first party geimai , juk dar yra ir third party zaidimai pzv: MGS4 , GTA IV ir t.t.

SudraSkytaS
Mano pranešimai  

SudraSkytaS
  • Nariai
  • PSN vardas:SudraSkytaS

Nuo vakar Trofėjus palaiko ir Uncharted ;)
Šiuo metu trofėjus palaiko tik trys žaidimai:
Super Stardust HD
Uncharted
Eden

Na ką, geras dalykas - trofėjai. Kažkaip prideda daugiau azarto žaidžiant žaidimus.

Uncharted jau perėjau antrą kartą (ir dar teks žaisti, norint surinkti 100% trofėjų), nors nemaniau, kad dar kada jį žaisiu. Bet pagavau azartą renkant trofėjus. ;) Minusas tik tas, kad reikėjo žaisti visiškai iš pradžių, kadangi trofėjų sistema neveikia su senais seivais. Beje, duosiu patarimą tiems kas žais Uncharted. Nežinau, tai bugas kažkoks, ar taip sumanyta, bet prieš tęsiant žaidimą, visada pradžioj užeikit į Load game ir užkraukit paskutinį seivą o tik tada spauskite Continue game. Kitaip trofėjų negausit. Pvz.: jei nutraukėt žaidimą surinkę kokius 14 lobiu, o vėliau pratęsite iškart paspaudę Continue game, tai radę 15 lobį gausite trofėjų TIK žaidime, bet jo neužskaitys pati kionsolė. :P).

Super Stardust HD liko surinkti kelis trofėjus. Nu nesveikas tas trofėjus su 15 bombų... ;( Kas žais - supras...

Eden geras žaidimas :P Nu bet trofėjus teks rinkti laaabai ilgai...

Už..pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

SudraSkytaS
Mano pranešimai  

SudraSkytaS
  • Nariai

Norėjau paklausti, gal kas žinos. Kažkaip neradau info.... Trofėjai pririšti prie akaunto, ar prie konsolės (kaip Uncharted seivai)? Ta prasme, jei aš ant kitos konsolės susikuriu tą patį akauntą, tai trofėjai išliks ar ne? Gal kas jau bandėt?

gdriuz
Mano pranešimai  

gdriuz
  • Naujokai
  • PSN vardas:Gdriuz

Norėjau paklausti, gal kas žinos. Kažkaip neradau info.... Trofėjai pririšti prie akaunto, ar prie konsolės (kaip Uncharted seivai)? Ta prasme, jei aš ant kitos konsolės susikuriu tą patį akauntą, tai trofėjai išliks ar ne? Gal kas jau bandėt?

Kiek teko skaityti info, tai trofėjai yra pririšti prie acount'o, nes jie yra saugomi Sony network'e tavo acount'o vardu, o ne konsolėje.

SudraSkytaS
Mano pranešimai  

SudraSkytaS
  • Nariai

Na jei taip, tada viskas ok, galima ir toliau ramiai rinkti trofėjus ^_^ Tiesiog tiek prisikankinęs, kad gaučiau Uncharted platiną, staiga susimąsčiau, o kas jei sulūžta konsolė (tfu tfu tfu per kairį petį)? Negi visas "darbas" perniek? Turbūt spjaučiau ant visų tų trofėjų rinkimo... ^_^

gdriuz
Mano pranešimai  

gdriuz
  • Naujokai
  • PSN vardas:Gdriuz

Na jei taip, tada viskas ok, galima ir toliau ramiai rinkti trofėjus ;) Tiesiog tiek prisikankinęs, kad gaučiau Uncharted platiną, staiga susimąsčiau, o kas jei sulūžta konsolė (tfu tfu tfu per kairį petį)? Negi visas "darbas" perniek? Turbūt spjaučiau ant visų tų trofėjų rinkimo... ;)

Na gali liautis spjaudytis ir toliau kipti į darbą, nes viskas bus ok kol nepamirši savo acount'o login'o... ;)

mazhas08
Mano pranešimai  

mazhas08
  • Nariai
  • PSN vardas:Justtinho

Niekas nepaminejo kad GTA IV palaiko trofejus, bet gal kas galit pasakyt kokia nauda is tu trofeju? ka su jais veikt? :thumbsup4:

Nuotrauka

nickutis
Mano pranešimai  

nickutis
  • Naujokai
  • PSN vardas:NickasLT

Niekas nepaminejo kad GTA IV palaiko trofejus, bet gal kas galit pasakyt kokia nauda is tu trofeju? ka su jais veikt? :beta:

girtis prieš kitus, koks esi kietas ir kiek daug žaidimų perėjai/įvykdei užduočių... Kitaip tariant e-penis auginimas :P

SudraSkytaS
Mano pranešimai  

SudraSkytaS
  • Nariai

girtis prieš kitus, koks esi kietas ir kiek daug žaidimų perėjai/įvykdei užduočių... Kitaip tariant e-penis auginimas

Na, ne tik tai. Bent jau man, trofėjai kažkiek prideda azarto žaidžiant žaidimus. Tai, galima sakyti, kaip papildomos misijos, kurių trūksta kaikuriuose žaidimuose. :beta: Skirtumas tik tas, kad įvykdęs tam tikrą "misiją" gauni apdovanojimą :P Tegul ir virtualų, bet vis geriau negu nieko. :DDDD

joniss
Mano pranešimai  

joniss
  • Nariai
  • PSN vardas:J-Relo

pritariu , trofejai prideda idomumo :)

mazhas08
Mano pranešimai  

mazhas08
  • Nariai
  • PSN vardas:Justtinho

Va sarasas zaidimu kurie palaiko trofejus... O jei norit zuzinot kaip gauti zaidimu trofejus (kai kurie trofejai turi suktus pavadinimus) tai pasiziurekit PS3Trophies.ORG. Visi Blue-Ray zaidimai: FIFA 09 Alone In The Dark Battlefield: Bad Company Bioshock Blitz: The League Burnout Paradise Buzz! Quiz TV Call of Duty: World at War Dead Space Fallout 3 Demon’s Souls Far Cry 2 Ferrari Challenge Grand Theft Auto IV Killzone 2 LittleBigPlanet Mercenaries 2 Midnight Club: LA Mirror’s Edge Monsters Vs Aliens (new) Mortal Kombat vs DC Universe Motorstorm: Pacific Rift Prince of Persia Quantum of Solace Resident Evil 5 Resistance 2 Rock Band 2 SEGA Megadrive Collection Shaun White Snowboarding SOCOM: Confrontation Sonic Unleashed The Eye of Judgement The Lord Of The Rings: Conquest Tom Clancy’s EndWar Uncharted: Drake’s Fortune Wanted (new) White Knight Chronicles X-Blades Parsisiunciami is PSN zaidimai: 3 On 3 NHL Arcade Astro Tripper Bejeweled 2 (new) Blast Factor Burn Zombie Burn Crash Commando Cuboid EchoChrome Everybody’s Putter Golf Flower (new) Geon GTi+ Club High Velocity Bowling Linger In Shadows Magic Ball Noby Noby Boy NovaStrike Pain PixelJunk Eden PixelJunk Monsters Soldner X Super Stardust HD Warhawk Watchmen WipEout HD

Šį pranešimą redagavo mazhas08: 2009-03-28, 01:01

Nuotrauka

Skeith
Mano pranešimai  

Skeith

Gaming Maniac

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:Zeonmystic
  • XBL vardas:Zeonmystic

Turiu 2 trophejus nors turiu tik keletą žaidimų ir niekada nežaidžiau online :)

Šį pranešimą redagavo Skeith: 2009-03-01, 16:53

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69
Trophy tracking coming soon to PlayStation.com
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: WD 3TB Black + Seagate 10TB IronWolf Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Pro Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Lancehead TE Keyboard: Razer BlackWidow Chroma V2 Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods